PDA

Zobrazit normální verzi : Žádám unban



Elep
01-05-11, 20:15
Nevim co se stalo na kotelně hraju už několik let a teď dostanu ban za to že prý mám wallhack, nemám nic a žádám důkladnější zjištění a ne že mi někdo dá permanent ban když ani nejsem ve hře.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : *ElePha~Nt
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 1 : 9162693
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 85.71.204.20
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ======================================

negative
01-05-11, 20:31
pochybujem o whčku, demo ukáže

bones
01-05-11, 20:34
demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/elephant.dem

Zdravim. Bolo to na aim_map, sledoval som dlhsiu dobu, neskor som zacal natacat. Mne sa zda demo celkom viditelne, aj ked nie je tam vsetko co som natocit chcel, fragy typu pozrem strelim so 100% sancou, ze tam je, nikdy si nezacal strielat inde. Ak tam niekto za krabicou bol, vzdy si vedel ze tam je, nejakou zahadou. Poprosil by som ostatnych adminov, aby si demo pozreli a vyjadrili sa. Ak si poctivy hrac, a nemal si pustene ziadne aplikacie v pozadi, tak sa ospravedlnujem, ale nadruhu stranu, ak je niekto dobrym cheaterom a vie to WH perfektne zakryt, tak ho asi nikto neodhali (okrem screenshot banu co odhali tak polovicu cheatov).

bones
01-05-11, 21:04
tak pozrel som to 4x dokola cele demo, ale usudzujem, ze tam nic utvrdzujuce nie je. Tak sa hlboko ospravedlnujem, si bud velky skiller + lucker, alebo cheater, ktory vie vyborne hrat s WH. Ani jedno dosvedcit ani vyvratit nemozem.

Prosim Kotla o unban.
Dakujem a ospravedlnujem sa za sposobene problemy. Ak si cisty hrac, tak to ber ako poklonu.

Kotel
02-05-11, 07:26
Screenshot ban je k nicemu, protoze polovinu cheateru ospravedlnuje.

bones
08-05-11, 17:18
Screenshot ban je k nicemu, protoze polovinu cheateru ospravedlnuje.

Ja viem, ale lepsie polovica profi wallhackerov zabanovana, jak ani jeden.