PDA

Zobrazit normální verzi : Povolení/zákaz.



Piner
28-08-12, 15:41
Zdravím.

Dalo by se nějakým způsobem, aby se umožnilo např. v boxu povolit pár určitým hráčům box? Takže v simon menu by bylo, mody, box, Všichni hráči/určitý hráč jako je to v například /vd menu.Kdyby se to umožnilo,otevřel by se další svět her a atrakcí, takže já bych tu změnu rád uvítal.Ono by to nebylo nutné, jenže když je T team plný malých dětí , kteří jakmile slyší gong boxu tak automaticky boxují, já ho musím zabít a atrakce je pryč..


Takže proto se na to ptám.
Samozřejmě na to musí kývnout i ostatní hráči, ale nejdřív musí Kotel říct, jestli je to možné udělat nebo ne.

No nic, čekám na vaše komenty.
Užívejte si hru. Piner


E: A ještě mě napadlo aby se dali k tomu udělat ještě skupinky například po barvách. Takže skupina třeba modrých by se boxovala a hned vedle nich skupina žlutých třeba měli přestřelku mezi sebou.Takže bych vlastně udělal nějakou skupinu, do ní bych označil hráče těmi barvami a dal jim box, to stejné u jiných barev.Teda pokud se to dá, předpokládám že tohle už bude tvrdší oříšek.

_AnGeL_
28-08-12, 15:44
.Piner bolo by to dobre a hlavne ked ma niekto vyhodu a nemusi sa ist boxovat, su pripady ked nemal ist boxovat a zabil predposledneho vezna a CTcka pred tym vraveli , ze mal mat pustenu klavesnicu a oni ho nezabili.

muzikant
28-08-12, 17:51
Jj Pinere bylo by to dobré... Angele take se mi to párkrát stalo...

Tupelko
28-08-12, 18:14
Není to špatný napad :)

Nixvan
28-08-12, 18:32
Hodně se stává že dá ve 3 box. A jeden čeká než se ti 2 zboxují většinou tomu jednomu zbyde 10-15hp a ten poslední který si počkal si ho v klidu dorazí. :D Byl by to dost dobrý nápad.

Piner
28-08-12, 20:25
Budu rád i za další komenty, a nejraději bych byl za Kotlův příspěvek.Jestli je to marné nebo ne.

Kunder
02-09-12, 22:51
Je fakt, že když se zapne Box je to jak z divokých vajec a vystřílet to všechno, protože porušili pravidlo Neboxovat nemá smysl proto by toto vylepšení mělo docela úspěch.

Sometypes
03-09-12, 21:35
No tohle!! Ty si Génius! Mě by tohle nikdy nenapadlo ( moje fantazie je je v bodě mrazu ) ;) Fakt nice nápad jsem PRO :)

Mr.Brown
03-09-12, 21:37
jj, určitě pro. Dobrý nápad

Piner
04-09-12, 20:39
oh, děkuji :D

stále čekám na další komenty, a na konečný kotlův verdikt :)

TobiStejskal
04-09-12, 22:20
Skvělý nápad.

Swagrid
02-10-12, 13:57
Výborný nápad, už hodně X se mi to stalo....Prosím více těchto skvělých nápadů!