PDA

Zobrazit normální verzi : St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES



St3ny
28-08-12, 16:49
http://www.youtube.com/watch?v=ecNdu6Z-J7I&feature=youtu.be

marsoun
28-08-12, 17:20
Děláte nám akorát ostudu.

Lynviy
28-08-12, 17:23
Píše se to infiltrace

Bezdak
28-08-12, 17:28
Ježiši za takovýhle kraviny bych střílel, jo nemáme je rádi, ale to neznamená že jim tam budem dělat bordel, ještě nám tady pak budou dělat bordel taky.

Nixvan
28-08-12, 17:39
Režije?? Si už děláš prdel ne? :D

AlternativníPravda
28-08-12, 18:17
http://www.q3.cz/images/1835w24x.jpg (http://www.q3.cz/view.php?filename=1835w24x.jpg)

vedouci venny
28-08-12, 18:24
dobre a ted na pubu nebo nejakem strilecim serveru nahraj takovy skore ze nikdo nepochopi a budes hvezda ale 0:50 nemam na mysli ;)

AlternativníPravda
28-08-12, 18:40
http://www.youtube.com/watch?v=EMojHaPZG_8&feature=relmfu

The Frisco
28-08-12, 18:45
Skiller. Proti botům. A ještě jim povolí jen nože.. :X

St3ny
28-08-12, 18:48
.. a co jako :D Kazdej něják začínal ... :D ale to je jedno , de o to že Oni si začali tak sme si řekli že jim to prostě oplatíme , a něděláme to jen mi ale nebudu bonzovat, já jsem na to hrdý co jsem udělal :)

St3ny
28-08-12, 18:49
http://www.youtube.com/watch?v=EMojHaPZG_8&feature=relmfu
Každý něják začínal , a já se jen rozcvičoval , a bylo to celkem dobré tak jsem to jsem dal .. :D

AlternativníPravda
28-08-12, 18:50
Podíval ses někdy i na jiná videa z CS ?? nepřišlo ti to trochu blbé dávat video s botama ? Chlapče toto není začátek ale konec.

St3ny
28-08-12, 18:56
asi máš pravdu .. :D Ale co Každý nemůže být Čarovný :new_russian:

AlternativníPravda
28-08-12, 19:12
Čarovný ne, ale tohle.. stím se neprosadíš

St3ny
28-08-12, 22:06
Já vím ... děkuji za názor :D Budu na tom pracovat ;-)

:D Dal Ta Bhoper:D
29-08-12, 09:32
To ani nebol skill kým si im zamieril HS to dosť trvalo.

I-Mouse
29-08-12, 11:51
Jezis ty si kokot, aj ti boti ti dali hit. Hs si dal az ked bol na 5 cm od teba s fulloutom. Keby si im povolil stity, tak by si len utekal lebo by ta dali, dalsia 0 co robi zo seba skylerQa. Zmaz sa.

A o tom gs ani nehovorim, traposko.

Piner
29-08-12, 13:40
Kotelna vs Gejšits = mafia wars

Shamino
29-08-12, 13:44
Demence :)

Piner
29-08-12, 19:09
Demence :)

hh nevím jestli je to na mě. Ale hrál si tam někdy ? Já v době svého banu a řeknu to, řeknu, jak se tam krásně o Kokotelně, pardon, kotelně vyjadřují, už jsem z těch jejich názvů zblbnul.Dodnes si to pamatuju na tom jejim debilním JB. " Ty si z Kokotelny ? To seš ale kokot, protože kokot kterej vymyslel kokotelnu musel bejt vopravdu kokot" ........Nic z toho není vymyšlené.Takže mi vůbec nevadí to, že se tady urážejí gejšits

E: a všichni se tomu smáli.Takže by ste mohli změnit názor.

AlternativníPravda
29-08-12, 20:41
hh nevím jestli je to na mě. Ale hrál si tam někdy ? Já v době svého banu a řeknu to, řeknu, jak se tam krásně o Kokotelně, pardon, kotelně vyjadřují, už jsem z těch jejich názvů zblbnul.Dodnes si to pamatuju na tom jejim debilním JB. " Ty si z Kokotelny ? To seš ale kokot, protože kokot kterej vymyslel kokotelnu musel bejt vopravdu kokot" ........Nic z toho není vymyšlené.Takže mi vůbec nevadí to, že se tady urážejí gejšits

E: a všichni se tomu smáli.Takže by ste mohli změnit názor.

Kotelnu mám stále za seriozní server, takže měnit názor na to video je scestné.

Piner
31-08-12, 21:17
Piner, nebuď večne hysterický, samozrejme že to nemyslel na teba.
Ale

je dobrá slovná hračka, hh.

A okrem toho: Keby niekto došiel na JB sem a povedal by, že je z GS, stavím sa, že v momente by dostal veľmi podobnú odpoveď, takže v tomto si neni čo vyčítať. Proste také sú všetky tardbrejky.

Smutné je, že tam to admini ještě podporujou.Na těch gejšits.

Kuzli
31-08-12, 22:11
Já si myslim, že tady na JB se k hráčům z Gayů nestavíme nějak špatně. Když je to nějakej fakt kid, tak se mu zasmějem, trochu se vyhlásí (trochu) a je klid. Když je to nějaký starší, moudřejší, tak se mu zasmějem a v pohodě hraje se dál. Když řekne "Puste klávesnici a myš" hned odpověď "Ty si z Gayshits viď? Myš se tu nesmí napiš /menu a přečti si to." A v pohodě víc se to neřeší. Tak nepiš že sou TardBrejky všechny stejný. Poslední dobou se na JB k šitům chová docela dobře. Myslim si teda já.

E: K tomu videu. Kdyby ste radši ukázali jak ste intelgentní. To je odplata jak cip. To se to bude takle oplácet do konce světa. Vžijte se radši do situace, kdyby se to stalo na opačné straně. hh nechtěl bych vás vidět, jak takhle dostanete hlavu. Radši di na classic nebo tak něco a ukaž skill ať vidí že sou na kotelně skills. Ne tohle. Eště ty blbý titulky k tomu. hh trapas

E2: a k tomu tvýmu videu. To dej na stránky GS ať vidí jaký sou tu skills. Nejlepší na tom je asi ta písnička.

zyx
31-08-12, 23:07
Asi jako je blbost nenávidět občany onoho státu jen kvůli tomu, že se narodili v onen stát.

gheto_bláster
04-09-12, 17:47
Chalani, keby som patril do tohto admin teamu, bol by som skutocne za Ban aj tu, to to nie je normalne, spravate sa jak totalne retardovani ludia. Taketo hrdinstva stvaraju deti v skolke, alebo na zakladnej skole, je smutne, ze aj ludia nad 16(mladsi predsa cs hrat nemozu) stvaraju taketo hluposti, mali by ste sa nad sebou zamysliet.

Co sa tyka toho druheho videa, mas pravdu kazdy nejako zacinal, ale nikto sa nenatacal a nehadzal to na web, taktiez pochybujem, ze hocikto musel dat botom do ruk len knify, aby bol schopny nieco zabit. Som prvy krat na webe, ale vidim, ze ty ocividne "normalny" nebudes, ked si schopny zavesit na web taketo hovna a este sa pri tom tvarit ako hrdina. :)

lucioff
07-09-12, 15:03
Všetci hráči z kotelni pičuju po GS,ale keby vam davali práva tak neodmietnete ...
Také fake krysi tu su veľa (česť vynimkám)...

Lynviy
07-09-12, 19:27
Všetci hráči z kotelni pičuju po GS,ale keby vam davali práva tak neodmietnete ...
Také fake krysi tu su veľa (česť vynimkám)...

Dřív sem tam mohl být head admin, ale nevzal sem to z důvodu, že to je mrdka.

Slunicko
08-09-12, 08:24
Steny online biceps :D ty uz na tom radsi nemaakej smaz ucet na yt nebo ho pouzivej jen k likovani gayshites videii protoze videt toto driv nez tu zacnu hrat rekl bych si ze to je na hovno server akorat ponizuji ostatni apod takze si big boss a velky trapacek

St3ny
17-09-12, 20:25
Slunicko dekuji za názor , Ektore nad tvým názorem bych se trochu pozastavil né všichni kdyby mi nabýdli admina tak to přímou , třeba , já ! "Jsem nezávislí hráč, a GS prostě nesnáším " nic jiného v tom není :)

koNan
19-10-12, 02:29
Tak to video je největší sračka co sem kdy v životě viděl...Kotelně ste udělali akorát ostudu...a je tam asi 20 sekund videa a zbytek sračky typu: Režie atd...chlapče tobě by měli dát ban za tupost

LappenSorc <---------
20-10-12, 03:24
Rááno vstanem, som čarovny. Video na pi*u.

LappenSorc <---------
20-10-12, 18:41
ale fakt :D 1min titulky a 20sec fk :D:D:D