PDA

Zobrazit normální verzi : hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo



CESAR HKS
28-08-12, 18:19
zdravím tady je demo a screny..hráč použil walhack je tam toho trochu ale jde to poznat takhle nehraje hráč s brainem ale lama s walhackem demo a screny stáhnete zde http://www.sendspace.com/file/4tav1h

BlueSTYLE.
28-08-12, 18:32
:DDDDDDDDDDD tak toto si zabil :DDD kde tam je "wallhack" ? :D ze som ho zabil cez dvere ? :D btw. tak ban za no smoke nechces co ? hned idem natocit ten no smoke :taunt:


Edit:
Nech sa páči dúfam že admini k tebe budu mierny a daju ti iba perma :cray:
Demo: http://leteckaposta.cz/505183298

RaM0n3s_StR!k3
28-08-12, 18:50
Nabudúce keď budeš nahrávať demo,tak ho nahraj priamo tu na kotelni :)
http://csko.cz/dema/upload/ubr_file_upload.php
A ešte ti tu chýba IP a ID.

because
28-08-12, 19:38
Boze vsak tento hrac nevie rozpoznat ani wh xD mne pise ze mam wh ale aby ma nahral to nie :D

CESAR HKS
28-08-12, 20:10
svůj walhack zakrýváš mojim demem ? aha tak to si borec :-) jinak je tam konzole vyfocena se steam id a Dick nejde o to ze jsi ho dal pres dvere ale o to jak jsi na vsechny tz hrace koukal nejdriv pres dvere .....no smoke ? jaky no smoke co to meles ? ale jak tak koukam tak no smoke mas spise u sebe kdyz jsi si to poustel v csku a myslis ze to tu admini nepoznaji kdyz to nahrajes ze sve hry jako video ? :-) k tomu no smoke mas i wh a no flash podle me :-) akorat si se prozradil sam :-) odkdy se no smoke jineho hrace toci na video ? :D tvoje zkusenosti jsou velmi slabe a myslis si ze mas sestimistne steam id ktere jsi si nekde koupil aby jsi mel lepsi cislo tak ze te kazdy bude uznavat ? to je spis na skodu :D ale deti premysli jinak ze... jinak because ty nepoznas ironii tak prosim nepis jo :-)

Flash
28-08-12, 20:23
zdravím tady je demo a screny..hráč použil walhack je tam toho trochu ale jde to poznat takhle nehraje hráč s brainem ale lama s walhackem demo a screny stáhnete zde http://www.sendspace.com/file/4tav1h

ten wallbang do vrat je sice trochu divnej ale jedno kolo a este takhle suchy podle me vazne nestaci na nejaky premysleni o wh a uz vubec ne na ban...

CESAR HKS
28-08-12, 20:24
prvniho hrace si zkouknul take pres zed pak ho dal nejak jakoze dal aby se nnereklo nenapadne a na ty dvere koukal na dva hrace.. vim, je to suche ale tohle neni brain hrace kterej ma skore 30 ku 8 nebo jak to bylo takovy hrac chodi uplne jinak rashuje jinak jenze tenhle proste chodil na jistotu...dal jsem to sem jako upozorneni na tohoto hrace a jeho no smoke

BlueSTYLE.
28-08-12, 20:29
boze ty si blby ako tago...

edit:
ešte mi povedz ako si ich videl ty ? ked nemas admin esp

edit2:
a chodím na istotu lebo natáčam dema do movie a mam ovela lepši skill ako ty :) a naviac si mi pisal ze kempim a to nema robit ct ? na de mape ?

CESAR HKS
28-08-12, 20:30
aha povi ten co se tu prokecl :-) ja ho nevidel ale slysel jak do toho mista pribehl a videl tvuj cros do tech mist a doufal jsem ze to admini s admin esp uvidi lepe, ale to jsi ty tu doted nerekl akorat se ohanis tim ze ja mam no smoke a jine kraviny coz evidentne svedci o tom ze jsi me zapnuto jinak by jsi se timto obhajil.. a u tech vrat nevim jak nekdo ale ja ty vrata deruju na stejne misto nebo na jine na nahodu hned jenze tz na ty vrata nejdriv koukas jestli ti nahodou nevybehne jinam a pak to palis jeste tak amatersky

Flash
28-08-12, 20:35
prvniho hrace si zkouknul take pres zed pak ho dal nejak jakoze dal aby se nnereklo nenapadne a na ty dvere koukal na dva hrace.. vim, je to suche ale tohle neni brain hrace kterej ma skore 30 ku 8 nebo jak to bylo takovy hrac chodi uplne jinak rashuje jinak jenze tenhle proste chodil na jistotu...dal jsem to sem jako upozorneni na tohoto hrace a jeho no smoke

na zareagovani na toho prvniho mel dost casu, protoze strilel po tom Tcku, co bezel pred nim a zabil ho, pak tam u tech vrat to mireni muze bejt nahoda, to je proste jen jedna akce a to nestaci...
ten wallbang byl sice trochu divnej, jenze napoprve ten cross nedrzel furt na nem, mozna kvuli tomu, ze neovlada recoil, i to je mozny ale nedrzel a napodruhy strilel pres tu zed primo na nej ale i kdyz skapal, tak to este drzel, coz taky tomu whcku moc nenahrava

natoc neco delsiho a muzem se tu o necem bavit :)

CESAR HKS
28-08-12, 20:37
to prvni nemyslim jak zabije toho pred nim ale v tu chvili co ten ct bezi na place :-) tak si vsimnete jak mu cros kouka do zdi misto na misto kde by mel cekat odpor od ct od vchodu na place...sleduje si ho kde bude a vi ze pred nim jeden je ze az ho zabije tak ho v klidu muze dat on...a jeste kdyby byl brain tak ho slysi jako ja a uz kouka na vchod ze mu pribehne nemyslite ? jinak jo je to kratke to uznavam ale vim ze tohle je wh at si kazdy rika co chce :-) a jak mluvis o tech vratech tak to je jasne rekni mi kdo miri na vrata takovouhle dobu ty vrata se prece deruji hned kdyz tam nekoho slysis,myslim ze to by udelal kazdy hrac s tim skore co mel on jenze toto je uplny opak brainera a skilu... hral jsem proti tem nejlepsim v Ceske republice takze vim jak vypada skill brain a derovani od cheatu

Flash
28-08-12, 20:42
rekni mi server a cas v kolik to bylo a stahnu si hltv...

e: me se jeho gameplay taky nezda a prijde mi divnej, jenze na ban to proste nestaci, teda me ne... jestli se na to podiva nekdo jinej a rekne "jasny wh", tak prosim

CESAR HKS
28-08-12, 20:44
Kotelna oldschool neco kolem pate hral se dust 1... to je dobrej napad koukni se na dalsi fragy co daval nejen me od te doby jsem si myslel ze ma zapnuto a sel do spektu asi proto to moc nedaval najevo.. jinak vidis co tu pise ani me nezna :D jinak me staci to jak rika ze mam no smog a ze ho natocil z meho dema :D to on ho ma v pocitaci ale podle me to nebyl no smog ale wh :-) coz tohle dela ze :-)

3k a Jerry
28-08-12, 20:56
Rád bych na to koukl ale jak už to vidím v raru a uploadnute někde mimo tak se mě do toho nechce.

R3S
28-08-12, 21:03
mě se to u těch dveří teda taky moc nezdá , ale podle sluchu se to dá odhadnout kde je... stejnak jestli haxuje dřív nebo později ten ban dostane!

Flash
28-08-12, 21:05
Ma wallhack, na hltv to je videt, banuju (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=37937).

http://csko.cz/hltv/27036/27036-1208281654-de_dust.dem kdyztak to mam stazeny

Sl1p
28-08-12, 21:27
Takže rád bych začal s tím že mi stačilo si jenom přečíst pár věcí tady.. Takže za prvé bych si rád ujasnil, to BlueSTYLE. dostal ban za kill přes ty dveře? Bože můj, každý zkouší dírovaní a občas se mu to i povede, lysy neměl stát na tom stejném místě každýmu kdo má hlavu a trochu jí používá tak by to taky dal. CESARE ty si liga sama o sobě, ve hře si psal, že ať se ctčka ukempují k smrtí prosím Tě když si říkáš hráč "CSka" tak bys taky měl vědět o co tam vůbec jde. Za CT máš kempit a hlídat místa kam se plantují bombyčky ty ňoumo :) FlashK třikrát měř jednou řež, kolikrát si se podíval na to demo asi jednou viď? Mě stačí když jsem to jenom střihal a dělal z toho movie pro sebe, řekl jsem si nojo bluestyle je lucker.. :D Nic pro Blue-e :D za chvíli dodám i movie aby se všichni mohli podívat (těm co se nechce stahovat demo) za co se tu banuje. Hater's gonna hate PS. Není to, že bych ho chtěl očistit to nemusím on je čistý. Jenom můj názor aby se tu pro příště neděli takovéhle věci, že si nějaký CESAR napíše topic a po pár minutách se dostane názoru banned "WallHack". Jo jinak už se těším až mi někdo z Vás smaže můj post a nebo mě rovnou zabanuje.
A ještě něco BlueSTYLE si koupí VIP a zabanujete ho ? Tvle používejte mozek proč by si člověk kupoval VIP když by věděl, že by dostal ban kdyby měl WH? Nebo už něco jiného, trochu myslete než něco uděláte.

Flash
28-08-12, 21:32
Takže rád bych začal s tím že mi stačilo si jenom přečíst pár věcí tady.. Takže za prvé bych si rád ujasnil, to BlueSTYLE. dostal ban za kill přes ty dveře? Bože můj, každý zkouší dírovaní a občas se mu to i povede, lysy neměl stát na tom stejném místě každýmu kdo má hlavu a trochu jí používá tak by to taky dal. CESARE ty si liga sama o sobě, ve hře si psal, že ať se ctčka ukempují k smrtí prosím Tě když si říkáš hráč "CSka" tak bys taky měl vědět o co tam vůbec jde. Za CT máš kempit a hlídat místa kam se plantují bombyčky ty ňoumo :) FlashK třikrát měř jednou řež, kolikrát si se podíval na to demo asi jednou viď? Mě stačí když jsem to jenom střihal a dělal z toho movie pro sebe, řekl jsem si nojo bluestyle je lucker.. :D Nic pro Blue-e :D za chvíli dodám i movie aby se všichni mohli podívat (těm co se nechce stahovat demo) za co se tu banuje. Hater's gonna hate PS. Není to, že bych ho chtěl očistit to nemusím on je čistý. Jenom můj názor aby se tu pro příště neděli takovéhle věci, že si nějaký CESAR napíše topic a po pár minutách se dostane názoru banned "WallHack". Jo jinak už se těším až mi někdo z Vás smaže můj post a nebo mě rovnou zabanuje.

Ok, davam svoje prava za to, kdyz mi ostatni admini vyvratej, ze na tom hltv demu je wallhack, seriozne. Stojim si za svym rozhodnutim a nebanoval bych, kdybych si nebyl 100% jistej. Takze prosim nekoho dalsiho aby si na to podival, diky. Jdu to reuploadnout, kdyby to nahodou zmizelo a nekdo to chtel stahnou, pak editnu i s odkazem.

E: HLTV (http://csko.cz/dema/upload/dir/dickhltv.dem)

Sl1p
28-08-12, 21:35
Ok, davam svoje prava za to, kdyz mi ostatni admini vyvratej, ze na tom hltv demu je wallhack, seriozne. Stojim si za svym rozhodnutim a nebanoval bych, kdybych si nebyl 100% jistej. Takze prosim nekoho dalsiho aby si na to podival, diky. Jdu to reuploadnout, kdyby to nahodou zmizelo a nekdo to chtel stahnou, pak editnu i s odkazem.
Jůůů Flashíku, díky za rychlou odpověď :) A co tahle to reportnout na forFAIRPLAY.com a ať to koukne někdo tam od nich? :)
A ten odkaz neberte jako reklamu nejedná se o žádný portál pochybuji, že to tady někdo bude znát

Bezdak
28-08-12, 21:39
Na ffp je to ztráta času, před 3 měsícema jsem tam nahlásil 4 úplně jasný zaplý idioty a do teď nemají ban.

Sl1p
28-08-12, 21:42
Ale víš, jak aspoň by se vyřešil daný problém a to BlueSTYLE co si koupí VIP a druhým dnem dostane ban.. Jenom, že si cesar natočí demo a postne a dotyčný dostane ban bože.. Bzdčko čekni to video a pověz svůj názor a neber ohledy na to, že FlashK obětuje i práva za to že to zabanoval blbě.
Já stále čekám

3k a Jerry
29-08-12, 01:14
Koukl jsem na to demo docela často se nenápadně otáčel na zed nebo do krabic místo toho aby koukal odkud vylézají.
Podle me:
6:20 - trošku předstřel
10:52 - stropro jistej že za tou krabicí někdo je a nedá si pokoj dokud neproděruje
15:9 - díra přes dveře

Našlo by se toho asi i víc..
Uvidíme co řeknou ostatní.

Flash
29-08-12, 02:10
1:13 - po cem vystrelil? zapnete si na to wh... cela ta akce hned potom je divna, trefi tam nejdriv reflex a pak ceka, az tam nekdo vbehne aby toho borce za vratama moh dat
2:18 - s whckem jasne videt predstrel a pak pres ten smoke zas strili po typkovi, kteryho mohl na chvili zahlidnou jen s wh
2:31 - preaim jak krava, pak hlava s predstrelem, ofc
3:22 - ja tam normalne zas nic nevidel, az pak s wh borce, kteryho presne naaimoval pres zed a pak to tam zacal posilat do smoku
3:37 - zas preaim jak prase, kill a pak to jeho klasicky cumeni do zdi
5:44+ - furt to samy... s wh je krasne videt predstrel primo na probihajici enemy
6:12 - na 1/4 je videt predstrel
6:21 - zase strili po "nicem", kouknete s wh
6:59 - neni tam absolutne nic videt, dokud nezapnete wh :)
7:06 - jasny no...
9:14 - wh fail .) cross mu sjel primo na hrace za zdi, kteryho pohyb o par sekund pozdejs presne kopiruje, kdyz ho diruje
10:20+ - cely jedna velka saskarna

Nevim, jestli ma dal smysl neco casovat, pro me je tohle demo proste jasny od zacatku do konce... celou dobu je videt, ze hraje jak postizenej, furt cumi do zdi, nelogicky se tam mota, jak kdyby to fakt hral mesic ale ty fragy? No moc.
Koukal sem na kazdou akci s wh on/off a kdyz to bylo potreba, tak i na 1/2 popr. 1/4 a sem si jistej, ze fakt neni o cem diskutovat... mate to i vycasovany, tak se na to este nekdo z adminu podivejte, prosim. :)

HLTV ke stazeni (http://csko.cz/dema/upload/dir/dickhltv.dem)

Sl1p
29-08-12, 03:39
oka, tak mě ponaučte o příkazu "record" do konzole. Pokud vím tak natáčí všechno. KLIK (http://udu.cz/qdfg8tg3q5) Od 1:01.. Nebrat jako reklamu bože.. A nebo klidně jo aspoň schytám další ban na dalším "portálu". Můj názor znáte. Zkuste se zeptat někdo někoho z U2 ať si to koukne když Bzdčko to na FFP nechce dát..
PS. Ano je tam pár fragů co také nedokážu pochopit a ani nechci :D Ale zas tolik jich není.

BlueSTYLE.
29-08-12, 09:30
Áno Áno. Na začiatok sa chcem poďakovať FlashKovi za to že nám predviedol aky je tu super low admin team :) o unban ani žiadať nebudem lebo aj tak ho nedostanem lebo tu adminom ide iba o to aby dostaly ban skilleri a cheaterov nechaju tak že ano ďalej vy ste taky tupý ze se si ani nevsimli ze tuto CESAR ma no smoke co ? a mozno aj ano ale máte to v pici radsej zabanujete skillera ako zabanovat cheatera :)


1:13 -
9:14 - wh fail .) cross mu sjel primo na hrace za zdi, kteryho pohyb o par sekund pozdejs presne kopiruje, kdyz ho diruje[/URL]

vieš prečo mi tak chodi cross ? lebo mam taky cfg ty 0


1:13 -
celou dobu je videt, ze hraje jak postizenej [/URL]

aa takže ak ja hram ako "posizenej" tak ty hras ptm ako ?


cele dni hravam na only steam serveroch kde mi nikto neda ban za "wallhack" lebo tam niesu admini take lowky ako vy pridem na NS server a boom mam ban lebo nejaka lowka radsej zabanuje skillera ako cheatera :P keby markeloff zabil niekoho cez smoke+cez dvere aj jemu by si dal ban ?

bol tu super admin team ale vy najmudrejsi ste ich vyhodili a nabrali ste lamy ktore si kupili steam nahrali tam 500 hod. spravili si server vo svojom pc naucili sa prikazy naucili sa pracovat s amxmodmenu a uz su skuseny :DDD takyto je vas admin team ani rozoznat cheatera od skillera neviete :DD

Teraz vám napíšem nieco o kvalitách tohoto "portalu"

Admin team
bol tu super admin team ale vy najmudrejsi ste ich vyhodili a nabrali ste lamy ktore si kupili steam nahrali tam 500 hod. spravili si server vo svojom pc naucili sa prikazy naucili sa pracovat s amxmodmenu a uz su skuseny :DDD takyto je vas admin team ani rozoznat cheatera od skillera neviete :DD dalej nejaky hrac obviní admina z cheatingu má na to aj demo dá ho na forum a tento naozaj kvalitný admin team sa mu vysmeje a ani si nepozru demo vsak ?
Je na servery cheater zavolam admina on nepride sak naco hlavne ze na fore ich sedi po chuj a na serveroch su on najviac 5 ak chcem aby prisiel admin musim mu to spamovat aspon 30krat az vtedy pride na 2min zo zaciatku vidi ze ten hrac cheater nieje a odijde napr. na awp servery zavolal som admina lebo tie lamy mali jasny wh (niektory aj AB) prisiel admin na chvilu to vypli admin odisiel a veleso cheatuju dalej keby sa vám trochu chcelo a prisli by se s tym tucnym zadkom na server a specovali cheaterov :omg:
dalej zm servery ich kvalita je horsia ako kvalita serveru kde niesu ani mapy chudaci zm nemaju sancu niekoho nakazit lebo vedeniu tohoto portala sa nechce rozmyslat ako to napravit ja som na to prisiel za par sekund ale neprezradim vam to

Kvalita serverov

Na týchto serveroch to je dosť biedne za 30 min mozem mať ovela lepší server ako vy. Hitboxi su tu uplne na picu, na serveroch je kazdy 4. hrac cheater hraci zavolaju admin ale nikto nepride lebo kazdy je na to lenivy a maju dobre skore tak si ho nechcu skazit a kludne hraju dalej a ignoruju hracov to su super kvality


Odomna všetko a rada do buducna pre kotla dobre si rozmysli koho poveris pridavanim adminov a komu tie prava vlastne davate je to tu dost ubohe a radsej budem hrat na only steam serveroch ako tu
PS: kludne ma aj zabanujte je mi to jedno s takymto low portalom nechcem mat nic spolocne bye.

akka~
29-08-12, 09:47
Na HLTV jsem se ještě nedíval, stáhnu a mrknu. Ale, BLUESTYLE byl už kolikrát na d2, dokonce jsem ho i spectoval, ale byl čistej. Jdu na to HLTV, pak editnu.

E: 1:13, asi jako každý hráč, teda co má více nahráno se dívá do každého rohu a na oldschoolu je to na denním pořádku, pamatuji si to ještě, jak jsem tam hrával.

2:18, tam se mi nezdálo nic zvláštního.

3:37 : Tak to by jsi měl někdy přijít na d2, já osobně si taky namířím dopředu, pokud jsme si jistý že tam nikdo není.

5:44: Sluchátka ?


Všechny časy se mi vypisovat nechce, podle mě je CLEAR. Hráč má něco nahráno. Ať to "sčeknou" další admini;)

BlueSTYLE.
29-08-12, 10:17
diky p1ro ale o unban nestojim nemam zaujem a ano mam sluchatka ale to asi kazdy iba tuto low admini nie :)

e:
najlepsie na tom je že v pondelok som si kupil vipko a vcera som dotal ban za demenicu low admina a prosim prepiste ten reason z wh na low admin team dakujem :fyou:

e2:
FlashK ked tam je whcko tak to musis mas silne dioptrie co ? ze vidis aj cez stenu :mml:

Nixvan
29-08-12, 11:11
Koukal sem se zatím jen na demo. Podle mě ty časy sou normální asi tak jak napsal P1ro každý normální hráč se díva za roh protože nezkušení hráči tak rádi kempí.

2:18 Co tam je zvláštního? Nic takového divného tam teda NEVIDIM.

3:37 Každý normální hráč si zamíří dopředu i když si je jistý že tam nikdo neni.. Já to tedy dělám.

5:44 Jestli má Blue dobré sluchátka tak se to dalo lehce slyšet. Dej si zvuk na Max a pomalu si to pozri. Podle mě a podle dema CLEAR

dEEEEEEEEEEL
29-08-12, 11:38
Tak po 1. Tebe "BlueSTYLE." by som dal ban už len za to že žiješ.
po 2. Idem si pozrieť to HLTV a informujem Vás o svojom pr0 názore.

E: 1:13 si sa čisto prezradil :-D

Určite som za ban. ( Nie kvôli tomuto jednému času ale za celé HLTV. )

3k a Jerry
29-08-12, 11:39
Já nechápu proč tu hraješ když tak nadáváš na admin team a servery.

Na týchto serveroch to je dosť biedne za 30 min mozem mať ovela lepší server ako vy. Hitboxi su tu uplne na picu, na serveroch je kazdy 4. hrac cheater hraci zavolaju admin ale nikto nepride lebo kazdy je na to lenivy a maju dobre skore tak si ho nechcu skazit a kludne hraju dalej a ignoruju hracov to su super kvality
Néni co řešit.

kludne ma aj zabanujte je mi to jedno s takymto low portalom nechcem mat nic spolocne bye.

BlueSTYLE.
29-08-12, 11:46
nenadaval by som keby ma to decko nezabanovalo

edit:
a uz tu ani nebudem hrat len chcem ub aby som nemal ban na sid

Flash
29-08-12, 13:14
Nebudu delat ostudu admin teamu, tenhle ban je na moje triko, jestli mi admini vyvratej tvuj wallhack, tak si necham prava sebrat. Zatim se k tomu vyjadrili hraci, co to ocividne nevideli s wallhackem... s nejakym soundem na me nechodte, jeho fragy nejsou o soundu, ten wh preaim je na vsech akcich videt a jestli to je jen muj dojem, tak tu nemam co adminovat a ani nechci, protoze bych pak zabanoval kazdyho radoby "skillera".
Koukal sem na to nekolikrat at uz s vypnutym nebo zapnutym whckem a sem si porad jistej, obhajte mi nekdo ten vystrel hned v 1:13 do zahrady, tam si ocividne nebyl jistej, jestli je za krabici nebo pred ni, 2:31, 6:21, 6:59 - to je asi nejlepsi cas na celym demu, bez whcka neni videt proste NIC... pak 9:04? mas config, co ti nahodne hejbe crossem a este primo na hrace za zdi? jasny kamo, ofc, lepsi vymluvu sem asi v zivote neslysel.

A nerikej mi decko, podle stylu psani ti je tak 15 maximalne, takhle si mluv s detma ve tride... za ty kecy o kotelne bych te nejradsi vypermoval jak z fora tak ze serveru, kdyz je to tu tak na picu, nehraj tu, nikoho to nezajima. Dal se k tomu nevyjadruju, mrknete se na to prosim nekdo z adminu, ja uz sem k tomu rek dost a za svym si stojim, tecka.

BlueSTYLE.
29-08-12, 13:32
takže ty píšeš že si to pozrel s whckom ? aha tak to je uplne super kotelna ma admina s whckom :D :D
a ak chces ten cfg ti dam ale zbytocne by si si ho nechal lebo ajtak s nim nic nedas ty 0

Prasacko
29-08-12, 13:34
takže ty píšeš že si to pozrel s whckom ? aha tak to je uplne super kotelna ma admina s whckom :D :D

Tvoja demencia nema hraníc a o CS vieš asi také hovno. Idem si pozriet DEMO ty "skillerko" kritizovat vie každý ale spraviť niečo vie málokto

dEEEEEEEEEEL
29-08-12, 13:36
6:21, 6:59 - to je asi nejlepsi cas na celym demu, bez whcka neni videt proste NIC...

6:21 - Súhlas. Zaujímava strelba ?????
6:59 - 1/4 slow je ho vidieť ( Bez WH ) ale v normálnom tempe si ho bez WH absolutne neviem všimnúť aj ked viem že by tam mal byť.

BlueSTYLE.
29-08-12, 13:37
Prasacko ty laskavo drž piču btw ten avatar to si ty ? :D typujem že ano lebo vieš niečo spraviť tak to asi budeš cely den iba za pc co ? typujem ti tak 90-120 kg :)

edit: deeel to je tvoj problem ze si slepy

Flash
29-08-12, 13:39
takže ty píšeš že si to pozrel s whckom ? aha tak to je uplne super kotelna ma admina s whckom :D :D
a ak chces ten cfg ti dam ale zbytocne by si si ho nechal lebo ajtak s nim nic nedas ty 0

:D, vystiznejsi komentar nemam

Ne proste, na tohle ti nemam co rict... ses jen dalsi dement, co se tu ohani tim, ze si tu koupil VIP, ze sme vsichni nuly a ze on to hraje milion let, pritom beha s crossem nalepenym na zdi a ma koupeny steam id. Ses k smichu a timhle si to dokazal... ja nepotrebuju config, co me sam od sebe hejbe crossem, protoze bych s nim aj tak nic nedal, lebo som 0. A ted k tomu whcku... ocividne vis o csku uplnou picu, mam wh na dema, pouzivam ho abych si potvrdil wallhack u takovych, jako ses ty, ktery to zapinaj i na serveru, ty superstar. :)

dEEEEEEEEEEL
29-08-12, 13:43
takže ty píšeš že si to pozrel s whckom ? aha tak to je uplne super kotelna ma admina s whckom :D :D
a ak chces ten cfg ti dam ale zbytocne by si si ho nechal lebo ajtak s nim nic nedas ty 0

Zabanujte ho na forum. Dajte mu unban (ingame) aj ked si nemyslím že by ho mal dostať ale je to v podstate jedno... Aj tak tu už neplánuje hrať čo je mi nesmierne ľúto lebo takéto talenty sa nerodia každý deň.

hfsaa
29-08-12, 14:17
takeho kokotka som uz dlho nevidel , EGO ma po strop , obycajny zebrak co si riesi komplexy tu na forku lebo admini zistili ze nehral ferovo , ides nadavat do vyzoru ze vyzera jak ten avatar co ma ze ma 120 kg , proste taketo vyplody nenavidim asi mas nejaku mentalnu vadu , nadmerny level retardacie , proste si zebrak co tu nema co robit , dostal si ban od skuseneho admina , aj keby tam to wh nebolo tak si tu uz nezahrajes lebo toto co si tu predviedol je hanba nejakeho zakomplexovaneho dietata co sa smeje ludom za chrbtom do oci(hh) maj sa.

Sl1p
29-08-12, 15:10
Občas se mi líbí jak se někteří jedinci vyjadřují když o tom stejně vědí kulové. S tím že měl a že něměl WH je to 50/50 takže ať se na to podívá někdo vyšší. Nic proti vám "Server admini". ^Q. (šibnutý nick nic proti jen než jsem to napsal dalo mi to zabrat :D) Ty asi neumíš dávat najevo Svůj názor jiným způsobem než je sprostá verze, jako mě to nevadí ale sám bys měl na sebou přemýšlet když tu jedeš do Blue-a jaký je to žebrák a neumíš to napsat v hezčí verzi. Jak mě baví psát takovéhle nesmysli jenom kvůli dmnci tehdejšího lidu která dává svoje názory všemi způsoby :D

hfsaa
29-08-12, 15:55
Občas se mi líbí jak se někteří jedinci vyjadřují když o tom stejně vědí kulové. S tím že měl a že něměl WH je to 50/50 takže ať se na to podívá někdo vyšší. Nic proti vám "Server admini". ^Q. (šibnutý nick nic proti jen než jsem to napsal dalo mi to zabrat :D) Ty asi neumíš dávat najevo Svůj názor jiným způsobem než je sprostá verze, jako mě to nevadí ale sám bys měl na sebou přemýšlet když tu jedeš do Blue-a jaký je to žebrák a neumíš to napsat v hezčí verzi. Jak mě baví psát takovéhle nesmysli jenom kvůli dmnci tehdejšího lidu která dává svoje názory všemi způsoby :D on si zasluzi aby sa s nim ludia bavili slusne? snazim sa bavit jeho stylom , preto som to napisal tak ako som to napisal. on tu zacal na vsetkych nadavat ze admini su kokoti atd , Prasacku napisal ze vyzera jak jeho avatar ze ma 120 kg , flashovi alebo ja neviem komu ze sedi pri compe 24 hodin denne , ze ma take silne dioptrie ze tam vidi wh atd. TO TI PRIDE NORMALNE? keby tu bola normalna ziadost o unban , seriozne napisana tak nenapisem ani pol slova , no tu mi to nedalo , navazal sa do vsetkych ludi ktory napisali post PROTI nemu(nieco v tom zmysle ze : Wh tam je , vidim tam wh atd). ocakavam , ze napise nieco na moju adresu , uz sa nato tesim.

E: pre tomáša :
Prasacko ty laskavo drž piču btw ten avatar to si ty ? :D typujem že ano lebo vieš niečo spraviť tak to asi budeš cely den iba za pc co ? typujem ti tak 90-120 kg :)

tomas1492
29-08-12, 16:03
len nechapem čo s touto vecou ma ten avatar prasiatka

CESAR HKS
29-08-12, 19:03
:D já umírám jasný číter ještě na tbe koukne na hltv a ty se stejně vykrucuješ poznal jsem te i bez toho aniz bych neco takoveho měl zapnute ani to v kompu nemam jo a nechapu co tu porad meles ze mam nejaky no smog :D zadne takove kokotiny nemam a na to co jsi koukal bylo u tebe v kompu vis takze si ho mel ty ale to je vedlejsi.. jinak už jen to co píšeš že jsi skiler atd no tak to je šupa to jsou klasicke takove reci deti podle me si v csku ještě nic nedokázal a ani nedokážes a hraješ si na frajera..já aspon hrál proti těm nejlepším na lancraftu a vím co to je skil hráč a když srovnám je a tebe no tak to je nebe a dudy prostě jasný WH a to že tě tu nějaká tvoje banda zachranuje ruznymi komenty jak je admin team low atd tak to je jen hra na city atd... jinak GJ Flashk

Sl1p
29-08-12, 19:42
To je vždycky taková pecička když něco napíše ten cesar? xD člověk se aspoň u toho zasměje.. Neříkám, že admin team je low nehraju tu, ale sám jsem střihal jeho dema a žádné wh tam nebylo.. někdo to může nazývat skill někdo, že BlueSTYLE je pouhý lucker.. To nechám na Vás. Tvle Cesare, co tys dělal na lancraftu? zahřejval židle? roznášel hotdogy?.. Nehraju tu nikomu na city to nemám zapotřebí jen očišťuji člověka co nic nemá a pouze hraje na serverech, že si někdo natočí demo hodí ho na fórko a on dostane ban je věc vedlejší..

BlueSTYLE.
29-08-12, 19:53
vieš čo CESAR ? choď do piče mňa nezaujímaju tvoje názory a radsej by som za ten nosmoke neklamal lebo je tu ten Super Admin Team ktory vie odhaliť všetko aj to že za pc sedi namiesto teba opica :fyou:

znedlob
29-08-12, 19:58
To je vždycky taková pecička když něco napíše ten cesar? xD člověk se aspoň u toho zasměje.. Neříkám, že admin team je low nehraju tu, ale sám jsem střihal jeho dema a žádné wh tam nebylo.. někdo to může nazývat skill někdo, že BlueSTYLE je pouhý lucker.. To nechám na Vás. Tvle Cesare, co tys dělal na lancraftu? zahřejval židle? roznášel hotdogy?.. Nehraju tu nikomu na city to nemám zapotřebí jen očišťuji člověka co nic nemá a pouze hraje na serverech, že si někdo natočí demo hodí ho na fórko a on dostane ban je věc vedlejší..


A co že si stříhal jeho dema? Taky ti můžu poslat dema z pubu kotelny kde nic nemám a pak ti pošlu dema ze supermegauberVIP.cz kde probehnu mapu za 5s.
Dema asi byli z gatheru, nic tam mít nemusel. Ale tady asi zapnul (Kouknu na demo.). Jeho chyba.

CESAR HKS
29-08-12, 20:36
jj zahřejval židle :D byla celkem sranda :-) a měl jsem i dobrý team který na ty podmínky co jsme meli nezahrál tak zle :-) jenze ty se tam s žádným týmem nedostanes a neni o tom tam bejt ale hrat mixy s tema co tam jezdí pořád :-) ... já nechápu co ten chlapec má pořád s tím no smogem :D :D a jinak tvuj brain slusny ze si myslis ze z publiku ti zabanuji steam a nebudes se moc napojit vubec :D GJ chlapce

ZEUS
29-08-12, 20:49
Mrknu na ty časy, jak jste tu psali a poté to editnu

BlueSTYLE.
29-08-12, 21:01
si myslis ze z publiku ti zabanuji steam a nebudes se moc napojit vubec :D

Nie ty debil myslim to tak ze ked napises SID do googlu tak najde jebnuty ban od jebnuteho admina na jebnutom portali ty chodiaca ineligencia :P

ZEUS
29-08-12, 21:10
Nie ty debil myslim to tak ze ked napises SID do googlu tak najde jebnuty ban od jebnuteho admina na jebnutom portali ty chodiaca ineligencia :P

Klidni slova nebo dostaneš ban ještě na forum !

Příště dej den nosánek dolů, nemám rád takovýhle namachrovaný týpky....

Sl1p
29-08-12, 21:26
jenze ty se tam s žádným týmem nedostanes
To bylo mířeno na mě? silná slova


Mrknu na ty časy, jak jste tu psali a poté to editnu
Konečně někdo kdo mi přijde aspoň trochu seriozní :D nic proti ostatním :D

BlueSTYLE.
29-08-12, 21:36
Oo tak to pardon ty adminko myslis si ze sa ta bojim ? Mozes mi dat kludne ip ban staci restart router a veselo mozem navstevovat toto "forum"

Bezdak
29-08-12, 21:46
Tenhle thread zavírám, hlášení bylo vyřešené hráč má ban, další záležitosti ohledně toho banu řešte tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?9522-blablabla).