PDA

Zobrazit normální verzi : war3tft #1/ - / Kashpi



montty
29-08-12, 13:36
Nick v hre : -
Výpis z konzole :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 37924)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'cheating'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): -
[AMXBANS] Tvuj nick: -
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:19857385
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:19857385
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.105.134.72
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.134.72
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Kashpi
[AMXBANS] Server: Kotelna - War3FT | csko.cz (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

+info o bane : http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=37924

Ahoj, tak dnes 29.8.2012 o 13:15 som prišiel ako každý iný den na server war3tft #1(vecsina ludi mi nadáva do cheatera >neprávom (vysvetlím nizsie) ) ale ked som sa pripojil dostal som ban (ew) cely den som tam nebol ..den v infe o bane je Udělen 28-08-2012 - 18:57 hm to je včera > vcera som odchadzal zo servera bez banu samozrejme + na kotelne war3 som zacinal so svojov (karierov) ako sa docitate nizsie )
Niečo o mne :) : Tak moja prezývka je +MonttY hraval som za devileyes.eu (multigaming) pravidelne hravam na esl ( electronic sports league ) asi najvyssi ligový portal v celej EU kde dosahujem niektore vysledky o ktorych sa vecine adminov (hrácov) moze len snivat :D ..cs1.6 hram uz asi 4roky na steame(Member since: July 16, 2008) a rok a pol na nonsteame cize 5,5 roka čize to znaci ze mam uz dosť velke skusenosti + na rôznych cz/sk ligach ako sft u2 pz kde so svojimy spoluhracmi vyhravame kazdodne cw...
na server som si prisiel ako vzdy oddychnut od cw a zabit par ns lam a zabaviť sa :) tu na kotelne hram fakt uz dlho samozrejme s prestavkami :)
Hm admin asi nieje natolko skusený(cheating cize aj aimbot wallhack? :DD ) > pozriet sa za kazdy roh kde moze hocikto campit hoci kedy dať hlavu aj cez celu mapu alebo brainit kam enemy sa pohne... no a preto ziadam o unban > a samozrejme chcem zhliadnuť demo :) a nabuduce kebyze mi da nekdo ban tak nech si precita tento text D ďakujem a tento raz mozem povedať ze nikto mi neradil ako to uz spominal v minulej ziadosti ghost (moj kamarat) :) a sory za gramaticke chyby ďakujem

kashpi
29-08-12, 15:09
důvod banu opravím na noflash.
Když jsem byl mrtvej tak sem projížděl různě hráče a díval jsem se tak na všechny. O tobě vím ,že hraješ dobře a WH ani AB u tebe není. Něco nahranýho už asi máš :)
Ale jak sem zrovna sledoval tebe tak na hunticu si hodil flash, ale oslepil tebe a nemohl si nic vidět, ale ty si šel jako, že nic a tobu hráčovi si nasadil pěknou hlavu.
Tak sem zkusil flash jestli to není jako na D2only a ejhle můj vlastní flash mě oslepil, takže si i ty musel být předtím slepej.

Nahraju sem HLTV a napíšu čas, kde to bylo

montty
29-08-12, 15:11
blah :OO nehravas na war3 ? ak som undead a hitnem nekoho tak vampiric aura ma tak ozelený ciže zmizne mi flash a aj pri viacerych veciach sa to stava ( critical strike u orca (červené osvetlenie po bokoch) ) (dufam ze to neni tak len u mna :D )

kashpi
29-08-12, 15:26
http://csko.cz/dema/upload/dir/27018-1208281814-de_huntic.dem
13:43 vypadá že ses flashnul - to je ok

17:31 hážeš flash, ale ten se odrazil tak šikovně že tě flashnul (když sem tě sledoval nic si neviděl hodně dlouho)
17:34 pořád máš flash, ale tomu si nasadil úplně přesnou hlavu z reflexu. Což je zvláštní.

Blbí je, že na tom HLTV ty flashne nejdou a nevím proč. A když sem tě šel spectit, tak už žádnej flash nepadl :(

kashpi
29-08-12, 15:27
blah :OO nehravas na war3 ? ak som undead a hitnem nekoho tak vampiric aura ma tak ozelený ciže zmizne mi flash a aj pri viacerych veciach sa to stava ( critical strike u orca (červené osvetlenie po bokoch) ) (dufam ze to neni tak len u mna :D )
Na W3 sem hrál ještě v době, když ty si nehrál CSko :)
A jinak když sem undead a někoho hitnu a mám flash tak zezelenám, ale flash pořád funguje a vidím jen mlíko

montty
29-08-12, 15:37
13:43 > pametam si mal som flash a presiel som tadial presne lebo som pozeral an radar a vedel ze sa hybem a idem dozadu..
17:30 : heh ono tam su akurat také oné blesky ci co to tam bolo > ked cez to prejdes tak ti zmodre okoie obrazovky cize zmizne flash neviem ci to je tak aj pri spectovaní

tak ja som sa pytal jedneho kamarata a on mi tez hovori ze ked tam hraval tak dostal flash a hitol nekeoho tak okolie obrazovky je zelene a flash zmizne.. ale este sa popytam a dufam ze sa vyjadria aj ostatný admini k tomuto " bugu "

kashpi
29-08-12, 16:01
Tak ban sem zrušil, bug sem ověřil a opravdu to je tak jak píšeš. Nikdy sem si toho ale nevšiml až když sem se na to teď soustředil.

Omlouvám se za nesprávný ban a GL ve hře :)