PDA

Zobrazit normální verzi : Post Admina



Hamé
30-08-12, 15:09
Zdravim,

som hrac ^Hame.^ inak mam 16 rokov a volam sa Martin.
Mam skusenosti s Admin pravami na malom serveri.Na taky mali server tam bolo chceaterov az a az.

Chcel by som sa stat admin hlavne na serveroch Furien ..pretoze aj tam je vela cheaterov a adminom pisem ale nic sa nedeje.
CHcel by som to zmenit. Zatiel nema STEAM ale kupim si ho ak budem vediet ze ma vezmente za ADMINA . Inak sa mi to neoplati.

Na serveroch kotelni hrajem asi 1 a pol roka a cely cas som stravil na Furien a par hodin na DR..ale len pre zabavu..
Na furien patrim k ty lepsim hracom...a dost vela ludi ma pozna .

Ohladom Steamu kupim hned ked mi to schvalite admin prava.
Na fore som novy ale CS na kotelni hraje dlhsie ..

Dakujem za pochopenie a vopred dakujem...dufam ze mi to schcalite.[Ziadam o skoru odpoved]

DIKI

cFc|Lu!z
30-08-12, 15:11
Steam nemáš a kvůli právům si ho nekupuj. Takže NE

marsoun
30-08-12, 16:02
Vůbec nevím kdo jsi, proti.

Charon35
30-08-12, 22:42
Zdravim,

som hrac ^Hame.^ inak mam 16 rokov a volam sa Martin.
Mam skusenosti s Admin pravami na malom serveri.Na taky mali server tam bolo chceaterov az a az.

Chcel by som sa stat admin hlavne na serveroch Furien ..pretoze aj tam je vela cheaterov a adminom pisem ale nic sa nedeje.
CHcel by som to zmenit. Zatiel nema STEAM ale kupim si ho ak budem vediet ze ma vezmente za ADMINA . Inak sa mi to neoplati.

Na serveroch kotelni hrajem asi 1 a pol roka a cely cas som stravil na Furien a par hodin na DR..ale len pre zabavu..
Na furien patrim k ty lepsim hracom...a dost vela ludi ma pozna .

Ohladom Steamu kupim hned ked mi to schvalite admin prava.
Na fore som novy ale CS na kotelni hraje dlhsie ..

Dakujem za pochopenie a vopred dakujem...dufam ze mi to schcalite.[Ziadam o skoru odpoved]

DIKI
Musíš tu hru trochu brat "vážne" a k tomu ten steam je. Nie kvôli právam.
Kto "hraje" dlhšie? Brat? :D
Neviem či to schcalime, ale ak chceš skoru odpoved, tak to asi nevíde.

hladik
30-08-12, 23:26
Proti¨

Hamé
31-08-12, 12:37
OK...prepacte ze som urobil tie gramaticke chyby a beriem to vazne.

Charon35
04-09-12, 20:13
Aj my. Nie.