PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva - COD:MW



Kazki
01-09-12, 21:13
Čaute, ako už z nadpisu vidno, chcel by som požiadať o práva na server COD:MW. Keďže to TyPe-mu nevyšlo z dôvodov, ktoré už každý pozná, rád by som sa o to pokúsil ja. Volám sa Jaroslav a mám 14 rokov. V pondelok začínam 9. ročník na ZŠ v Námestove. Je to moja prvá žiadosť o práva v živote. S AMX žiadne skúsenosti nemám, ešte som nikdy admina nerobil. Myslím, že to by problém nemal byť, veď každý sa to musí raz naučiť. CSko hrám už 4 roky, z toho 1 a pól roka na Kotolne, pred tým som hral na rôznych serveroch. O Kotelne mi povedal kamarát, ktorý tu už nehrá. V hre ma pozná dosť hráčov. V hre sa snažím správať čo najslušnejšie a nekaziť hru ostatným hráčom. Dostal som tu 3 BANy, z toho 2 sú také zbytočné (BLOK, Spam) a jeden je dôležitejší - urážky admina ( http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=22591 ). Veľmi som sa poučil a vulgarizmy som rapídne obmedzil. V hre mi ujde pár slov, ale žiadne nieje také, aby urazilo hráčov. Chcel by som poprosiť, aby sa mi tu vyjadrili hlavne admini. Cheat od skillu rozoznať dokážem (pár som ich už nahlásil na fórum a dostali BAN). Práva nechcem kvôli tomu, aby som sa cítil o niečo viac ako normálny hráč (niektorý si to o sebe myslia, nejdem menovať), ale z dôvodu aby bol na servery poriadok (admini robia súper prácu, ale nie vždy tam niekto je). Pomerne dosť sa tam nadáva a už tam bolo aj pár cheaterov. Bol by som rád, aby sa to vyriešilo bez hádok. Dlho som rozmýšľal, že či si vlastne niekedy požiadam o práva, ale za skúšku nič nedám. :-)
Moje SID : STEAM_0:1:54330987
Nick v hre : Shinobi
Nick na STEAMe : Kazki
Predom ďakujem, za Vaše názory.
S pozdravom, Kazki.

Flash
01-09-12, 21:22
Proti a zrovna ty uz to nikdy nezkousej, protoze tohle neni dobry ani jako joke.

Kazki
01-09-12, 21:24
Proti a zrovna ty uz to nikdy nezkousej, protoze tohle neni dobry ani jako joke.

toto som čakal, nie neni to joke

Flash
01-09-12, 21:38
O to hur, protoze posledni dobou na tomhle foru neni vetsiho dementa nez ses ty, ty bys za ten offtopic, spam a zbytecny posty, co tu posledni dobou nakladas, mel spis dostat ban nez admin prava... kvuli lidem jako ty na tohle forum nekteri starsi memberi uz nechodej, protoze cist tvoje blbosti chce hodne trpelivosti aby te clovek za kazdou z nich neposlal do pryc.

Co napises, to je proste k nicemu a nikdo mi to nevykeca... ses jeden z tech, kterych posty sou dobry tak k zneprehledneni threadu a kliknuti cervenyho palce, staci si precist latest posts a je tam jedna blbost vedle druhy a nikdy si tim nicemu nepomoh, protoze "mas sdilenou adresu s cheaterem" uz umi napsat kazdej smoula ale hlavne ze mas +1, ze jo. Navic me rozsekava, ze zrovna ty poucujes jiny lidi aby nepsali blbosti, nespamovali a nedavali tolik vykricniku... to je proste k smichu, mel by sis radsi dat facku a soupat nohama, protoze si jak se rika seres do huby, staci se podivat na nekterej z tvych vyplodu a je to kazdymu jasny.

Nic, nebudu radsi dal flamovat a tvoji zadost budu radsi prehlizet, protoze je to ten nejvetsi omyl za posledni dobu tady na foru... moje proti uz nahore je, takze by asi stacilo, diky za pozornost.



E: Aha, takze mi vlastne chces rict, ze nemam plist soucasti jednoho portalu dohromady? Jakoze forum a hra je uplne neco jinyho jo? Ok, tak to je pak jina. Kazdopadne mas steam tak rekneme mesic a uz si tu stih dostat ban za spam a demenci, to je mi to ale nahodicka, to jasne ukazuje, ze Kazki na foru a Kazki ingame sou dva naprosto rozdilny hraci no...

Kazki
01-09-12, 21:41
neziadam prava na forko, ale do hry.. neplet tu prosim ta forko s hrou, ked si so mnou ani raz nehral..

I-Mouse
01-09-12, 21:51
.. dufam ze niektory clenovia coskoro podaju zadost o prava kde budu odmietnuti a prejdu o dom dalej a nebudu dalej zasierat kotelnu ...

dufam že ked si uz posluchol prvu cast vety, posluchnes aj dalsiu cast vety

apach29
01-09-12, 21:53
O to hur, protoze posledni dobou na tomhle foru neni vetsiho dementa nez ses ty, ty bys za ten offtopic, spam a zbytecny posty, co tu posledni dobou nakladas, mel spis dostat ban nez admin prava... kvuli lidem jako ty na tohle forum nekteri starsi memberi uz nechodej, protoze cist tvoje blbosti chce hodne trpelivosti aby te clovek za kazdou z nich neposlal do pryc.


Flashko on neni sam, takovych darecku je tu vic. Skoda, ze se Kotlovi nechce prekopat WhiteList i na zadosti o unban, jako je to u zadosti o prava.

Kazki
02-09-12, 10:02
Co napises, to je proste k nicemu a nikdo mi to nevykeca... ses jeden z tech, kterych posty sou dobry tak k zneprehledneni threadu a kliknuti cervenyho palce, staci si precist latest posts a je tam jedna blbost vedle druhy a nikdy si tim nicemu nepomoh, protoze "mas sdilenou adresu s cheaterem" uz umi napsat kazdej smoula ale hlavne ze mas +1, ze jo. Navic me rozsekava, ze zrovna ty poucujes jiny lidi aby nepsali blbosti, nespamovali a nedavali tolik vykricniku... to je proste k smichu, mel by sis radsi dat facku a soupat nohama, protoze si jak se rika seres do huby, staci se podivat na nekterej z tvych vyplodu a je to kazdymu jasny.

Nic, nebudu radsi dal flamovat a tvoji zadost budu radsi prehlizet, protoze je to ten nejvetsi omyl za posledni dobu tady na foru... moje proti uz nahore je, takze by asi stacilo, diky za pozornost.



E: Aha, takze mi vlastne chces rict, ze nemam plist soucasti jednoho portalu dohromady? Jakoze forum a hra je uplne neco jinyho jo? Ok, tak to je pak jina. Kazdopadne mas steam tak rekneme mesic a uz si tu stih dostat ban za spam a demenci, to je mi to ale nahodicka, to jasne ukazuje, ze Kazki na foru a Kazki ingame sou dva naprosto rozdilny hraci no...

hmm tak to si pan.. to ta obdivujem, dufam ze uz mas radost a ze sa ti ulavilo.. ked ti to robi radost klikat na cervene palce, tak klikaj dalej

to som az tak zaujimavy, ze si pozeras moje lastest post? cg

ty si tiez na smiech, tie tvoje posty o mne ma rozosmiali :-) tak sa mi zda, ze mi nieco zavidis -.-

ano, ked si so mnou ani nehral, tak ani nevies, ako sa v hre spravam.. a vidim ze ti je lahke buzerovat ludi, ktorych ani nepoznas :-)

a neriesime to ze pisem sracky, ale prava :-)

Edit^ ocakavam, ze si kliknes na cerveny palcek :-)

ZEUS
02-09-12, 11:35
na přání žadatele, lock