PDA

Zobrazit normální verzi : Neprávem jsem dostal ban za WH.



BonBoneQ
02-09-12, 18:17
[AMXBANS] Zabanovan adminem Spq
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:614037857'
[AMXBANS] Tvoje IP: '77.48.59.151'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.

Žádné WH nemám, poprosil bych admina Spq o demo. Je to první admin, který si myslí, že mám WH. Měl jsem jenom luck, který mam docela často :)

BonBoneQ
02-09-12, 18:20
Omylem jsem zkopíroval kratší verzi důvodu. Tu je celková.

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 38481)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): T' iNvite | *e[F]ko_^
[AMXBANS] Tvuj nick: T' iNvite | *e[F]ko_^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:614037857
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:614037857
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.48.59.151
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.48.59.151
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Spq
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz (de_nuke)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen

Slunicko
02-09-12, 20:10
Admin doda demo az pride a No. Ja cekam az tu nebudou dementi jako ty myslis ze se dockam?
God job kashpi :) ale mohl by si strestat a ostatni :D

kashpi
02-09-12, 20:11
Vsak mu to mazu:-) a taky ho potka trest:-)

because
02-09-12, 20:20
Podla mna Efko nic nema :)

ZEUS
02-09-12, 20:27
Podla mna Efko nic nema :)

Jak to můžeš říct, když si ještě neviděl demo :))

Vy dva se přestaňte hádat a nepište sem blbosti nebo vám vše smažu.

because
02-09-12, 20:39
lebo som ho uz spectoval a nevidel som nic

Kotel
02-09-12, 20:51
2 bany za wh od ruznych adminu behem 2 dnu. Urcite nahoda.

BonBoneQ
02-09-12, 20:53
pockej, jak dva bany? ja mel 2 predchozi bany, to jo, ale ne za wh.
Hej aha, uz to vidim, ale takove jmeno jsem v zivote nemel!! ale je zajimave, ze ma stejnou ip stejnou jako ja.
A na tu moji IP je asi 11 banu LOL, co to je, ja to nechapu...

spq
02-09-12, 22:18
Od 9:20 si kuknite, ten v unimo nemal ani tusaka a na tej rampe som ho ja nevidel .. http://csko.cz/dema/upload/dir/27016-1209021742-de_nuke.dem

because
03-09-12, 06:38
Pozrel som to odtial a nic som nevidel: (ak toto myslis)
To prve co ho dal v tych dverach na tom nic nebolo: http://leteckaposta.cz/106216379 . Pozri si prosim ta postavenie toho hraca, odkial to mohol dostat? Odpoved je ze iba z boku kam efko palil. A to druhe ak si si nevsimol dupali :) . Mohol vyuzit aj nejakeho hraca ktory isiel tam ako znacku teda ked ho sundali tak vedel ze tade jeden ide. Alebo radar pozret stacilo. Podla mna tam nic nebolo a na ban je to podla mna malo.

kashpi
03-09-12, 08:46
vzhledem k tomu, že ekfa potkávám často, tak sem se musel podívat :)
Ta akce trošku smrdí, ale nezdá se mi, že to stačí tak krátký. v Tom unimu fakt nemohl nic vědět ani slyšet a střílel do něj přesně a nemoh ani vidět že mu proběhl na plant už ale pořád děroval s ním jak běžel.
Ještě sem prohlížel v tu dobu Mokku, ale ten byl živej a na druhé straně mapy, takže komunikace přes TS asi nebyla, spíš by k ničemu nebyla.

BonBoneQ
03-09-12, 09:10
diky kasphi :) taky chci neco rict... jak tam vesel ten 3.14 totalne jsme nevedel, ze tam vbc nekdo je :D uz pre tim, 2 kola po sobe, ste na vieu mohli videt, ze jsme tam byl hned od zacatku kola a bylo tam tak 5 ct vzdy. dalsi kolo jsem tam proste sel a diroval, mel jsme proste jen stesti. mokku jsem zabil proto, jelikoz pri dirovani jsem netrefil nikoho dalsiho a byla sance, ze nekdo vyleze ze dveri a zabije me, tak jsem si to chtel jen obejit, no a zrovna tam byl mokka. fakt nic vic v tom neni :)

kashpi
03-09-12, 09:29
na IP máš ale ban ještě jeden, ale asi ne ty, ale někdo z okolí, takže unban tebe stejně nic nevyřeší :D Ale jak se dívám, tak máš internet přes WiFi a to u vás mají se sdílenou IP, možná i dynamikou

DaRi.
03-09-12, 10:31
Tohoto playera jsem náhlásil já, nevím jestly má wh nebo si radily, ale razení bych považoval za WH. Během 3dnů jsem narazil na nesmyslné akce o kterých nemohl vědět, tak jsem si pěkně počkal na svoji jistotu a nahlásil ho.
bEcouse, že patří do vašeho klanu neznamená že nic nemá!

because
03-09-12, 10:42
Dari tento hrac hra na olde okolo roka a myslim ze ked by WH mal tak by ban dostal uz davno :)
A prosim ta nauc sa citat moje meno :)

DaRi.
03-09-12, 10:44
Na Oldschoolu jsem neviděl admina jak je rok dlouhej! Už se nemluví jen o wh, ale i o razení klanu T´ iNvite!

because
03-09-12, 10:48
Kde mas dokaz o radeni? :)

spq
03-09-12, 11:02
Kashpi, smrdí to až moc, unban mu nadám...:splachnout:

because
03-09-12, 11:10
Podla mna nic nema :)

because
03-09-12, 11:31
Nech sa na to pozru viacery admini :)

BonBoneQ
03-09-12, 13:07
takze, wh opravdu nemam :D a takze ten unban jako nedostanu kvuli tamtomu, co dostal ban za WHcko a nebyl jsem to ja??
a dari, ukaz dukaz, ze si radime, dobre, das mi dukaz a spokojim se s bannem, ale kdyz to sakra neni pravda a nevis to na 100%, tak radsi nic nepis.
kasphi, videl si me hrat 100x, nikdy jsem nic nemel, pravidla respektuju, tak nevim, proc nemuzu mit pravo na unban.

BonBoneQ
03-09-12, 17:50
takze ty mi nechces dat unban jenom kvuli domence, ze mam wh a ze sme si radili??? LOL... a vsechny dukazy co mas je jen jedno video, na kterem sem mel stesti?? tak to promin ale to na ban na rok fakt neni :D jako nwm proc bych mel neco mit. hraju celkem dobre, pravidla neporusuju, jo, semtam nadavam, ale kdo ne. vip si kupuju co chvila, hlasim ty, co neco maji, hraju tu pekne dlouho tak nevim, proc bych mel cheatovat. jako podle me bych mel dostat sanci, je to dost nespravedlive... a kdyz uz mi nechces dat ten blbej unban, tak mi ten ban skrat aspon na tyden. protoze rok kvuli domence nehrat nehodlam.

spq
03-09-12, 18:29
takze ty mi nechces dat unban jenom kvuli domence, ze mam wh a ze sme si radili??? LOL... a vsechny dukazy co mas je jen jedno video, na kterem sem mel stesti?? tak to promin ale to na ban na rok fakt neni :D jako nwm proc bych mel neco mit. hraju celkem dobre, pravidla neporusuju, jo, semtam nadavam, ale kdo ne. vip si kupuju co chvila, hlasim ty, co neco maji, hraju tu pekne dlouho tak nevim, proc bych mel cheatovat. jako podle me bych mel dostat sanci, je to dost nespravedlive... a kdyz uz mi nechces dat ten blbej unban, tak mi ten ban skrat aspon na tyden. protoze rok kvuli domence nehrat nehodlam.

Toto ty nazývaš štiastie? že nemáš vobec potuchu ze je v unime a dierujes ho az pomaly na plant? a potom na rampu das taku HS, ze si nemohol vediet ze tam je , ano dupu tam to je taka vyhovorka ..

BonBoneQ
03-09-12, 18:33
jzs ale tak mi rekni kdo nediruje, 70% hracu diruje, aniz by vedelo, ze tam nekdo je, to jako kazdy ma wh nebo co?? ja vim, ze jsme dal hedku, taky jsme ani nevedel, ze tam nekdo je, jen jsem zase diroval a vbehl mi tam. proste je to jenom slovo proti slovo, az na to, ze si admin a ja proste nijak dokazat nemuzu, ze to wh opravdu nemam.

DaRi.
03-09-12, 18:42
Efko, nejsi na urovní hráča co jen tak díruje...... Tvoj awp skill je horší než má můj bratr a to hrá měsíc! Ban si zasloužíš za svoji demenci, tak si dej facku a přiznej si svoje chybičky. Ohledně toho důkazu.. Je divné, že furt si říkáte aby ten druhý šel na skype.. (Mluvíte o škole nebo snad o ženských?)

BonBoneQ
03-09-12, 18:52
ale sakra co to ma spolecneho s mim skillem, ja se tu hajim jak muzu, abych dostal ten blby unbat, jelikoz sme poctivy hrac. svoje chybycky nemam proc priznavat. mozna nejsem tak dobry jako ty, teda spis urcite, ale aspon to mam v hlave v poradku :) jo a k tomu skype, da se na nem i psat, ale to je jedno :)

nO.
03-09-12, 18:58
]Na Oldschoolu jsem neviděl admina jak je rok dlouhej![/COLOR] Už se nemluví jen o wh, ale i o razení klanu T´ iNvite! Neviděl?? hmm občas tam chodí.. já jsem třeba žádal o práva a nic se neděje.. všechny podmínky jsem splnil.. A jsem na Oldu každý den

Kotel
03-09-12, 22:00
Ban jsem zrusil.