PDA

Zobrazit normální verzi : Zneuzivanie spesla



grEy
03-09-12, 13:21
Vajco
VALVE_0:0:2090357711
88.212.37.58

Neviem, kto to je (asi Prasacko), kazdopadne zneuziva spesla - bezdovodne presunul Eja k T.

ZEUS
03-09-12, 13:26
jj je to prasacko.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
03-09-12, 13:32
A teraz aj mna...

Ejo
03-09-12, 13:50
Neviem kto to je, ak je to prasacko ma to mrzi...ale neskutocne ma toto vytocilo...bezdovodny presun lebo jemu sa nieco nepaci....

Ejo
03-09-12, 13:51
hrali sme futbal, jedno ct s jednym t v tyme... prehral vajcov tym tak som zabil aj jeho aj tt... v tej chvili slay a sprava do chatu toto nerob toto sa mi nepaci a uz som nebol u ct..

Prasacko
03-09-12, 14:52
Ok, odoberte mi spesla.

E: podla vyznamu mojho postu by ste to mali palcovat naopak.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
03-09-12, 14:59
Ja by som mu na tentokrát spešla nechal... urobil toľko dobrých vecí na JB a celkovo na kotelne takže by sa mu to RAZ mohlo aj odpistiť nie?

Prasacko
03-09-12, 14:59
Ja by som mu na tentokrát spešla nechal... urobil toľko dobrých vecí na JB a celkovo na kotelne takže by sa mu to RAZ mohlo aj odpistiť nie?

Ne.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
03-09-12, 15:01
Keď to sám chceš...

mrkev
03-09-12, 15:50
Aj ked v mojom prípade by som to v živote nenapísal ale raz to muselo prísť.

GrEy má pravdu.

Rozpisovať ako Prasačko každému skáče do rečí ked je simon to rozpisovať nebudem.

Prasacko
03-09-12, 16:04
Ok, ešte napíšte napíšte nejakú kritiku a potom mi môžte odobrať spešla.

E: Fakt tam je 2x napíšte?

Ejo
03-09-12, 16:09
Práve ma to začalo baviť, keď sa môžem pridať k väčšine a šikanovať niekoho, ani neviem poriadne začo, hahaha.

Ty si rozumu asi vela nepobral....radsej sa sem prosim ta nezapajaj dobre?...absolutne ziadnym sposobom sa ta to netika a neprinasas sem nic zmysluplneho...

Prasacko
03-09-12, 16:10
Práve ma to začalo baviť, keď sa môžem pridať k väčšine a šikanovať niekoho, ani neviem poriadne začo, hahaha.

Tie posty mám brať ako šikanu?:D:D:D Keby sa dalo zmeniť tvoj post z bukvatyra na kokota tak by som bol happy:O

Sometypes
03-09-12, 16:18
Mě se prase jako spešl nelíbí. Nechci ho nějak urazit, ale nechápu jak ho mohl dostat.
1)Pouštěl hudbu, ale to už neřešim, protože to je dávno a spešla mu za to sebrali
2) přesunuje poměrně dost bez důvodu
3)pár krát jsem ho přistihl, jak pořád skáče do řeči
4) Měl jsem VD a neustále mě Freeatakoval
5) Na assaultu mu to občas ujede..

Prasacko
03-09-12, 16:19
Mě se prase jako spešl nelíbí. Nechci ho nějak urazit, ale nechápu jak ho mohl dostat.
1)Pouštěl hudbu, ale to už neřešim, protože to je dávno a spešla mu za to sebrali
2) přesunuje poměrně dost bez důvodu
3)pár krát jsem ho přistihl, jak pořád skáče do řeči
4) Měl jsem VD a neustále mě Freeatakoval
5) Na assaultu mu to občas ujede..

Ta maš pravdu, preto by mi ho mali odobrat. Ale s WH si zabeeeel. :harhar:

Ejo
03-09-12, 16:21
Ta maš pravdu, preto by mi ho mali odobrat. Ale s WH si zabeeeel. :harhar:

:D:D:D:D:D:D toto bolo nechutne ale musel som sa smiat:D:D

grifin
03-09-12, 16:21
no prase tak vidim ze ti to jednou nestacilo ze jsem ti toho spesla vzal tak ti ho asi budu muset vzit znova

Sometypes
03-09-12, 16:22
Ta maš pravdu, preto by mi ho mali odobrat. Ale s WH si zabeeeel. :harhar:

Tak to tě zklamu.. WH jsem teď neměl. UŽ mám rozum

Prasacko
03-09-12, 16:25
no prase tak vidim ze ti to jednou nestacilo ze jsem ti toho spesla vzal tak ti ho asi budu muset vzit znova

Keby si mi ho vzal ty dedo tak by som bol rad:)

E: Všetkým čo som narobil škodu alebo nejak znepríjemnil hru tak sorry:) dúfam že budete mať lepších spešlov. :beer:

E: Bad boys k tebe nemám čo povedať, najdi si namna aj to najvecsie hovno ale stále budem sám sebou a premňa budeš stále jeden veľký tard čo napíše hovno a hneď nato aj lajno.

EDIT FOR TYPE: Už je neskoro

Sometypes
03-09-12, 16:27
Myslím, že pár lepších by se našlo ;)

Prasacko
03-09-12, 16:28
Jirkalol je aspoň pan že si kupil 5x steam a všade zapol.

E: Asi lock.

Sometypes
03-09-12, 16:30
Tj, to já mám asi víc rozumu. Ale tak.. nemusel sem zapnout nikdy, to by bylo asi nejlepši pro všechny a já mohl dál pomáhat na JB..


E: až se vyjádří nějaký JB admin, jestli ti ho vezmou, tak klidně LOCK :)

3k a Jerry
03-09-12, 16:34
šak grifin už psal ..

Sometypes
03-09-12, 16:36
šak grifin už psal ..
Nevím jak to myslel. Nenapsal to zrovna jasně..

E: Je tam " asi ti ho vezmu "

Prasacko
03-09-12, 16:37
http://csko.cz/forum/showthread.php?9493-Spesl-ct Dajte spešla jemu miesto mňa ten bude mať radosť:D:D

grifin
03-09-12, 16:37
ja si myslel ze to bylo dost jasny ale tak prase beru ti spesla staci:)

Prasacko
03-09-12, 16:38
ja si myslel ze to bylo dost jasny ale tak prase beru ti spesla staci:)

Dik muciq.

E: Jaku maju všetci radosť:D:D:D:D

Ejo
03-09-12, 16:44
Nie.

Nechcem byt zly ale tvoj nazor nebol potrebny :/

Aizen
03-09-12, 16:54
Hráča Prasacko znám dosť dlho z JB a myslím si že spešl ani nemal mať a to čo tam púšťal nebola ani hudba ....

E: Type je v pohode hráč a keď som sa dozvedel že mal zapnuté dosť mne to prekvapilo.

Prasacko
03-09-12, 16:56
Hráča Prasacko znám dosť dlho z JB a myslím si že spešl ani nemal mať a to čo tam púšťal nebola ani hudba ....

E: Type je v pohode hráč a keď som sa dozvedel že mal zapnuté dosť mne to prekvapilo.

Nauč sa rozpravať.

Aizen
03-09-12, 16:58
Nauč sa rozpravať.

Keď sa naučíš ty správať tak nad tým porozmýšľam ok?

Sometypes
03-09-12, 16:59
E: Type je v pohode hráč a keď som sa dozvedel že mal zapnuté dosť mne to prekvapilo.

Thx , ale teď na tomhle steamu jsem zaplé nic neměl

mrkev
03-09-12, 17:00
Thx , ale teď na tomhle steamu jsem zaplé nic neměl

Vážne?

3k a Jerry
03-09-12, 17:02
Praseti bude odebrán spešl víc se řešit nepotřebuje, díky že sem nebudete nic psát než to někdo fialovej zamkne.
:)

Sometypes
03-09-12, 17:03
Vážne?

Neasi.. už jsem se provždy poučil.. Kotelna se mi zalíbila, tak jsem tu chtěl zůstat. Ale mám další permu, takže csko už nemá cenu hrát vůbec :(


E: LOCK.

grEy
03-09-12, 17:10
Ok, odoberte mi spesla.
Si dement. Namiesto toho, aby si si ho nechal odobrat sam (ked si ho nechcel) si to zneuzival a teraz ked ta niekto konecne da na forum, tak spravis oci a myslis si, ze sa ti to len tak prepecie? Navyse porusil na jailbreaku pravidla, takze minimalne zakaz k CT by bol na mieste.

A mimochodom, ked hovoris Aizenovy, aby sa naucil rozpravat, tak ty si sa niekedy pocul? Rozpravas jak keby si mal na nose stipec.

3k a Jerry
03-09-12, 17:11
Si dement. Namiesto toho, aby si si ho nechal odobrat sam (ked si ho nechcel) si to zneuzival a teraz ked ta niekto konecne da na forum, tak spravis oci a myslis si, ze sa ti to len tak prepecie? Navyse porusil na jailbreaku pravidla, takze minimalne zakaz k CT by bol na mieste.

Na to je potřeba nějaky dukaz ..

Prasacko
03-09-12, 17:15
Zakaz k CT mi daj sám, ale vlastne ty už nie si admin takže mi ho nedáš. hh tak chod lízať podlahu v kuhni.

Prasacko
03-09-12, 17:19
Kritizovať vie zrazu každý keď sa podá jedna sťažnosť Čo? Doteraz nato nemal nikto odvahu? nie, nikdy som spešla nezneužil a ako debil som sa o JB staral už pár mesiacov.... A bum keď tu je sťažnosť tak kritizujme kritizujme. Staraj sa o to sám geyko. Takže zbytočná strata Času a už aspon viem ako to tu chodí a aký tu sú ľudia.

grEy
03-09-12, 17:23
Nebud smiesny. To, ze si sa o to staral par mesiacov ti dava pravo zacat ho zneuzivat? Myslis si, ze si jediny kto sa o to stara? Nuti ta snad niekto starat sa o to? Kritizoval ta niekto preto, ze si sa o to staral predtym, ako si sa o to zacal starat?
Tvoje argumenty nestoja ani za hovno.

Prasacko
03-09-12, 17:25
Nezneužival som spešla chapeš žebrak? Nikto ma nenuti sa o to starať ale každý len hľadá kedy človek urobí chybyčku aby si mu mohol podraziť nohy.

Sometypes
03-09-12, 17:25
LOCK. tohle si řešte přes Pm ;)

grEy
03-09-12, 17:26
Lock, toto nema cenu, ako som povedal...

Tvoje argumenty nestoja ani za hovno.
...nemas pravo bezdovodne niekoho presuvat k T a porusovat pravidla jailbreaku. Si rovnaky hrac, ako kazdy iny s tym rozdielom, ze MOZES udrziavat poriadok. (nikto ta do toho nenuti)

Prasacko
03-09-12, 17:28
Však sa pozrite ako vyzerajú vaše servery keď tam nieje admin alebo spešl... Chodia tu hrať taký trolovia že musia byť neustále pod kontrolou lebo inak je to nekontrolovateľné.... realita je krutá ale je to tak, ja som tu s vami skončil a majte na mňa názor aký chcete to je mi u prdele ale rád sa zasmejem keď bude zas na JB pekný bordel.

grEy
03-09-12, 17:29
A co tym chcel basnik povedat? Ze ty si anjel spasy? Este nieco zaperli, nech sa zasmejem... :mml:

Vidim, ze si inde nehral. Tam to vyzera rovnako, ked tam neni admin/spesl... (ktorych mimochodom ani nemaju)

Pravda je taka, ze ked sa naberu menej skuseni admini, ktorych by bol dostatok, tak sa to polovici hracov nepaci, pretoze robia viac zla ako dobra. Ked sa takyto admini nenaberaju, pretoze tych skusenych je nedostatok, tak sa hraci ako ty stazuju, ze je malo adminov.

Prasacko
03-09-12, 17:30
si gej ale to kazdy vie.

Sometypes
03-09-12, 17:33
LOCK. Přestaňte si tu už nadávat, bežte si nadávat do PMky!

hfsaa
03-09-12, 18:07
hh

Ejo
03-09-12, 18:31
hh

niektory tu pisu dlhe texty na zamyslenie a nikto si to nevsima a Qcko napise hh a ma 3 palce hore :D:D Like a Boss !!

RastaFarian
03-09-12, 18:51
Prase dělal občas blbosti, ale jako spešl mu to šlo, přehazoval dementy od CT vo sto šest, ani se pořád necpal k CT, řešil všechno s chladnou hlavou.. A nejeden spešl/admin už bezdůvodně přesunul CT k T, takže takový prohřešek to není, ale na druhou stranu
Ok, odoberte mi spesla. Tímhle nikomu neublížíš Prase, naopak, pohoršuješ sám sebe..

Rozpisovať ako Prasačko každému skáče do rečí ked je simon to rozpisovať nebudem. Mrkva, ty radši v tomhle ohledu pomlč, dělal si samý, občas i horší věci než Prase .

grEy
03-09-12, 19:02
Rasta, nenapisal som sem aj ostatne veci... myslim, ze toto na odobratie speslu staci. Ejo je tam podla mna jeden z najlepsich simonov a on ho doslova len tak presunie.

Mrkva je ina kategoria, namiesto toho, aby tu mal permu ako mal mat si veselo hrat dalej a navyse ma spesla.

Charon35
03-09-12, 19:07
Vidim, ze si inde nehral. Tam to vyzera rovnako, ked tam neni admin/spesl... (ktorych mimochodom ani nemaju)

Pravda je taka, ze ked sa naberu menej skuseni admini, ktorych by bol dostatok, tak sa to polovici hracov nepaci, pretoze robia viac zla ako dobra. Ked sa takyto admini nenaberaju, pretoze tych skusenych je nedostatok, tak sa hraci ako ty stazuju, ze je malo adminov.

Veď to, veď to. Konečne to niekto napísal tak, ako to je. Chodte si niekedy "zahrať" na taký GS. Pohneš s myšou a si death. Admini? No chance. Nepáčia sa vám CT na 1 JB? Sú tu 3, nikto vás nenúti hrať na jednom.

Grey: mrkva nemá spešla.

Prasa: Ty seš vůl. :wall:

mrkev
03-09-12, 19:16
Prase dělal občas blbosti, ale jako spešl mu to šlo, přehazoval dementy od CT vo sto šest, ani se pořád necpal k CT, řešil všechno s chladnou hlavou.. A nejeden spešl/admin už bezdůvodně přesunul CT k T, takže takový prohřešek to není, ale na druhou stranu Tímhle nikomu neublížíš Prase, naopak, pohoršuješ sám sebe..
Mrkva, ty radši v tomhle ohledu pomlč, dělal si samý, občas i horší věci než Prase .

Ked myslíš pred rokom v lete máš pravdu.Pokial viem tak som od vtedy žiadnu chujovinu neurobil tvoja chyba že moc sedíš u toho pc a hráš csko.Najprv si zisti veci a potom píš lebo v poslednom čase ked ti neschvalili práva melieš sračky :*


Grey: Keby som mal perma tak by si sa tymto sračkam nevyhol.Budu ich viac a viac.Hrajem si veselo ale aspon nerobim sračky ako ostatný lebom som sa poučil,ale tuto vetu písať tebe je totalne zbytočne.

grEy
03-09-12, 19:19
Odkedy mrkva nema spesla?

Milk
03-09-12, 19:20
Odkedy mrkva nema spesla?

Myslím si že nikdy neměl spešla :mml:

Sometypes
03-09-12, 19:21
Prasa: Ty seš vůl. :wall:

Upřímnost nadevše viď? :D

RastaFarian
03-09-12, 19:22
Ked myslíš pred rokom v lete máš pravdu.Pokial viem tak som od vtedy žiadnu chujovinu neurobil tvoja chyba že moc sedíš u toho pc a hráš csko.Najprv si zisti veci a potom píš lebo v poslednom čase ked ti neschvalili práva melieš sračky :*
Pointless skoro jako tvoje existence . + hlavně, že ty sis "zistil veci" .

Bezdak
03-09-12, 19:25
To k čemu měl thread posloužit posloužil, takže to tady zavírám, hádat se tady nebudete.