PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UnBan



Rasta
04-09-12, 17:21
Dobrý Den.
Chtěl bych zažádat o unban, protože to hraju už 8Let s kámošem a nerad bych přestal a něměl ho za nejlepšího kámoše s kterým se znám od školky a chodim s ním i do školy.Jinak bych mohl jenom s holkama a s klukama ne.
Jinak Můj Nick ve hře je RaStA!!!
Ale používam teď InFiNiTyyy
Moje ip adresa: 81.90.168.36

[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:775583226
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:775583226
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.90.168.36
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.90.168.36
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Flashk
[AMXBANS] Server: Kotelna - OldSchool | cs


Kdyby ste my dali UnBan byl bych rád a už bych takové nic jiného neudělal. To jako fakt chci mít zase kámoše.

cFc|Lu!z
04-09-12, 17:28
Chceš nám říct že je to tvůj nejlepší kámoš jenom kvůli csku ? :mml: Ban je už asi 3 týdny starý, takže Flashk už nemusí mít demo. Ale jelikož v té své žádosti naznačil že je ban oprávněný, tak za cheaty se unbany nedávají. Jediná možnost je koupit si originální hru.

Rasta
04-09-12, 17:38
Ne díky csko ale díky školce a pak sme začali hrát csko a pak nejlepší kámoši a teď sem ho neviděl dlouho. Kdybyste my dali UnBan tam si na mě koukejte klidně na OldSchool jediný server který mě fakt bavil. A předtím než sme hrali OldSchool hrali sme Classics.

Flash
04-09-12, 22:46
Rasta mi spamoval PMku abych mu dal Unban, ze prej uz to nikdy neudela... cheatoval, ten ban je opravnenej, demo bych asi nekde nasel, nemazu to, PMky sem sice smazal ale bylo jich vsehovsudy asi 20 a vicemene na kazdou sem mu odpovedel, ze si ma koupit steam a on se mi zas omluvil, ze uz to neudela, at mu ten ban odstranim.

E: Tady je demo. (http://csko.cz/dema/upload/dir/Rasta_0.dem)

Rasta
06-09-12, 18:03
Ale ten jak ho točil má sám Wh kámoš má Dema.

Rasta
06-09-12, 18:11
Jaj sry nenapsal sem to správně.
Oprava: * Ale ten jak mě točil Jméno Ramones Strike má tam číslice ale to nevím bohužel jaký takže nenapíšu. Ale má to vím Dal mu to hráč Jak mají už Ban Pernament Zmurko A AUG z klan *|LeGeNdS|*WhAtS<> to vím to byl můj klan a začali to pak používat všecí v klanu.

RaM0n3s_StR!k3
06-09-12, 18:16
Dáko som nepochopil čo mám stýmto spoločného? :D

Rasta
06-09-12, 18:24
Jako že ty jsi mě natočil a sám máš to Wh. Tak sem to myslel pochop na co myslíš. Já taky myslím na holky ale chci UnBan abych mohl hrát a mít zase Nejlepšího kámoše.

Facened
06-09-12, 18:25
Dáko som nepochopil čo mám stýmto spoločného? :D

Mysli si, ze aj ty si mal wh kedze ho mal aj zmurko a ostatok jeho klanu,ale on si mysli ze aj ty si v ich klane.Ramonesa poznam osobne,tak isto ako zmurka a mozem potvrdit, ze Ramones nema nic ale proste to vie hrat narozdiel od zmurka a teba RasTa.
PS: Na demo som pozeral aj ja a wh si mal.Unban necakaj.

Rasta
06-09-12, 18:29
Tak to snad vím, že mu to Zmurko dal a AUG to je Torpedko a Up byl FFF a měl to taky a dali ste Ban mě zmurkovi a AUG a Up=FFF ho má ještě ale nedává to najevo, tak Ramones ho má ale nedává to najevo.

RaM0n3s_StR!k3
06-09-12, 18:29
V tom prípade sa teším nato demo :)

Facened
06-09-12, 18:32
V tom prípade sa teším nato demo :)

Ziadne nema a ani nebude mat lebo si clear ;-)

E: Zmurko neni Torpedko :)
E2 : Hop prepac moj Fail

Rasta
06-09-12, 18:40
AUG Torpedko Mysli.

kashpi
07-09-12, 09:39
Na demu je jasné WH, sice skrývá jak to jen jde, ale flashk dobrá práce jako vždy :)


btw FFFFF je na seznamu podezřelích :)