PDA

Zobrazit normální verzi : AWP - vyradenie máp



caHor
04-09-12, 20:56
Dobrý večer/deň.
Chcel by som požiadať našeho vedúceho, Kotla, aby z AWP serveru vyradil zopár máp.
awp_city > možno sa hrá, ale hrajú tam iba zakempení zoomeri, napr. ja vôbec nedám ani frag. A nie som sám.
aim_sk_awp > Nie je veľmi dobrá, preto sa veľmi nehrá..
možno by som tu zaradil aj:
awp_cold2 > veľmi veľká mapa, ak chcem zabiť jedného, potom druhého, medzi tým si ma nejaká zakempená lma zazoomuje a ja nestihnem ani zareagovať..
Poprosil by som aj iných AWP hráčov, za ktorú mapu by boli, možno po prípade aj pridať nejaké mapy na vyhazov..
ďakujem

Duska
04-09-12, 21:01
aim_sk_awp je dobrá, pokud není příliš velký počet hráčů. Což se teď, jak ukázal začátek školního roku, stávat dopoledne bude.

S ostatním souhlasím a naopak si myslím, že těch "špatných" map by se tam dalo najít i více..

Celenka
04-09-12, 21:42
awp_city je asi nejhorší, jsem taky pro vymazání

SeveRo
04-09-12, 21:45
Jsem pro,aby se vyřadila mapa awp_city.
Teď si nejsem jistý,ale na té mapě aim_sk_awp není k awp ještě nějaka gun?Myslím,že jo tak bych spíš odstranil tu gun,než map.

caHor
05-09-12, 07:48
na aim_sk_awp je k tomu USP... Väčšinou keď sa nejaký vychytralý hráč spawne hore, tak to rushne a všetko dá s USP. No aj spodom vedia rushovať s USP vačšinou..

.slapa-notas
05-09-12, 13:46
city ba som dal aj ja prec zbytocna mapa

Kotel
05-09-12, 14:22
USP tam vubec byt nema, jen AWP/knife. Server by mel smazat vsechny zbrane ze zeme, ale asi to usp pridava jina entita.

caHor
11-01-13, 17:45
Chcel by som obnoviť toto fórum.. Dnes som zasa zašiel na AWP a prídem na mapu fear_my_awp.. je to úplna blbosť.. Mapa pre zoomerov, camperov..
Pred tym, ked som sa pripojil, mal som ping 50, ak som prišiel na server mal som ping 100+ a potom mi to nekleslo.. Jednoducho mi zalagovala CSko..
Prosím o zmazanie, lebo pred tym na serveri hralo 10 hráčov, po jej votovaní a hraní tam bolo iba 5 hráčov..

Kotel
11-01-13, 18:00
Smazano.

caHor
12-06-13, 20:07
neviem, či som jediný, ale začal som o5 hrať csko awp server..
konkretne sa mi nepáči mapa awm_map, a asi nie som jediný..
poprosil by som o vyjadrenie aj iných awpčkárov, nech povedia svoj názor

Zaciatocnik
12-06-13, 21:50
ja občas zájdem na awp ale s tou mapou ja osobne nemám problém

DarkAspecT
12-06-13, 22:29
Tech map je víc, awm_map je jedna z mála, vadí mi ten roll těch map, mělo by to být aspoň po 3. A nechat tam jen mapy co hráče baví. Vidět v nominaci awm_map, awp_map, awp_bycastor.. To je hrůza.

caHor
13-06-13, 08:20
no k tej awp_bycastor.. problém s ňou taký veľký nemám, niekedy som ju rád hrával.. ale teraz, čo je tam samý kemp, som za vymazanie...

caHor
21-06-13, 19:41
awp_delta.. tiež mapa, ktorú votujú iba zakempenci za sudmi... polovica serveru ju nemá rada..

eXoTy
07-02-15, 15:07
awp_delta je perfektna mapa, aj awp_map je dobra mapa... ked vies awp tak na kazdej mape musis vediet hrat !
A nahodou deltu maju radi skoro vstci... A hlavne top playeri.

ola
14-04-15, 21:12
zmente to co tam mate ze az po 5 mapach moze ist ta ista mapa je to hlupost, a mate tam spolu 6 map

Fuxxo
02-01-19, 23:06
Ahoj po par rokoch :D poprosil by som pridat mapu awp_circular . tiez by som dal prec awm_map aj awp_map2. Tiez by som pozmenil votovaci plugin.. je trosku pritiahnute za vlasy aby ludia nemohli nominovat mapu, ktora sa hrala pred 3-4 mapami. A co by som neskutocne velmi ocenil a urcite nie len ja, je vyriesit connect plugin. Je neskutocne "potesujuce", ked na zaciatku kola mam odstrelit 2 enemy a pocas hry sa pripoja dalsi a namiesto 2 enemy mam 4 alebo 5 enemy o ktorych netusim.. cize jump do hry povolit max 2-3 sekundy po zacati kola.

Dakujem za posudenie.

Fuxxo

Fuxxo
10-01-21, 22:31
Akoze sorry. ale fakt ani po 2 rokoch nie je nikto schopny aby upravil ten connect plugin na awp??? alebo aby ho tam dorobil??? to je vazne taky problem??

Hlavny problem je pri tom, ze ked hrate proti 2 ludom na zaciatku kola a po 10 sekundach sa pripoja dalsi 2 ludia, o ktorych neviete, tak to je fakt parada..

kto padne in-game do 3 sekund od zaciatku kola, tak budis.. ale ti, co sa pripoja pozdejsie nech su dead do dalsieho kola...

A dalsia pripomienka ohladom map.. kto tam pridal tie bludariny ako css_india a css_vietnam a tu mega obrovsku mapu s nejakym divnym stone nazvom?

Dakujem za nejaku odpoved, ak toto vobec niekto bude citat...