PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



deathface
05-09-12, 21:24
Zdravím.
Chtěl jsem požádat o práva na megapub, megapub 2, možná i na fy, aim a AWP.
Jelikož jsem si četl pár žádostí, dočetl jsem se, že neni na megpubu potřeba další admin a ano, je jich tam dost.Bohužel jsou přítomni až v pozdějších hodinách.Teď další věc- když si chci zahrát třeba v 13:00 tak příjdu na server a vidím 1 týpka co tam děruje zdi a přesně ví kde kdo je.

Proč žádám:Na serveru mě dosti nasírají blokeři (neřeknu 1nebo 2x ale když někdo v kuse blokuje trhá to nervy).dále tam vydím hráče s nickama typu
G4MES1TES...., Vsichni jste ko.... .Už jsem potkal pár hráčů kteří naschvál Wipovali team (např: na mapě de_nuke se na žebřík na rampu dostal hráč nickem megapupek a začel všechny blokovat, dole taky někdo blokoval takže ze 4CT byly 4ct v pr.. pak tampřišel 1 týpek a všechny postřílel.) Takovéto hráče bych ze serveru vyhazoval lopatou a banoval.Ano občas někomu něco ujede i mě, ale když pořád někdo lidem kazí hru spamuje nebo dělá jiné nepříjemnosti, tak bych tyto lidi redukoval sviňským krokem.
Pokud jde o cheaty typu AB,SH tak tam mám jasno, ale pokud by byl na serveru někdo, u koho si myslím, že má WH ale nevím to jistě, spíše bych to natočil a hodil na forum.

Něco o mě:Je mi 14 let.Zájmy:Pyrotechnika:) Programování,HTML,Karate, PC a jízda na kole.
S CSkem jsem začal zhruba 3-4roky spátky, kdy mě kámoš(Hurricane/bloodykill) vzal na lanku, tam mě to chytlo a měl jsem nějakou do bu vystaráno. Na kotelně jsem hrál asi rok ale bohužel jsem dostal ban za AB,WH (sdílená IP), tak jsem tedy(Bohužel) šel na GS.
Hrál jsem tu pod nickem typu:qwg1jhiu9687GB takže si to moc nepamatuji.
Nick: Deathface
ID: STEAM_0:1:509030 (mám steam po kámošovi tak aby nedošlo k omylu.)


Edit:http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=919628 aby jsme to měli komplet :)

3k a Jerry
05-09-12, 21:36
5x si nahlásil cheatera na foru a 3x clear ..


Pokud jde o cheaty typu AB,SH tak tam mám jasno, ale pokud by byl na serveru někdo, u koho si myslím, že má WH ale nevím to jistě, spíše bych to natočil a hodil na forum.

http://csko.cz/forum/showthread.php?9468-Ultra-violet-AB :devil2:
http://s9.postimage.org/wtnfzcfdb/Isay_NO1.jpg (http://postimage.org/)

deathface
05-09-12, 21:38
řikám že když si nebudu jistej že ho mrsku na forum spíš bych se zaměřil na blockery, reklamy, campery(Třeba při plantu) a wipery

Lazik
05-09-12, 21:46
Nato neni treba admin

deathface
05-09-12, 21:53
Celkově bych se chtěl starat o plynulý chod serveru a plynulou hru.Když je CT sám je plant a kempí někde uplně v řiti tak to mě docela nasírá,to samé u CT.
A nesouhlasím v tomhle s tebou, by ses divil jak tam někdy przní hru a blokujou.

Lazik
05-09-12, 22:01
Vsak dobre ale to neni vec naco treba priberat noveho admina

ZombieBot
06-09-12, 07:42
Ne.

baf
06-09-12, 12:25
Taktez ne.

Facened
06-09-12, 22:30
Takych ako si ty je tu dost a tym chcem povedat,ze este nedavno som o tebe nic nevedel a zrazu si zacal zbierat prispevky a uz ked si si myslel,ze to hadam staci tak si poziadal o prava + v hre som ta este nevidel a týmto chcem zase povedat ze by si mohol hravat aj na inych serveroch aby o tebe vedeli aj ostatni nie len tam, kde chces prava, a mozes si z toho aj nieco zobrat.

kashpi
06-09-12, 23:13
Bloodykill je nejakej tvuj znamej?

deathface
07-09-12, 06:28
Spolužák, kámoš (od školky)

kashpi
07-09-12, 10:36
asi bydlíte vedle sebe, že? :)

deathface
07-09-12, 13:26
jj proťejší barák (spojené).Máme i wi-fi spolu(jsem vlastníkem)

e:ty bydlíš v havru že toho tolik výš? :)

kashpi
07-09-12, 15:27
ne, ale sem síťař, takže podle tvé a jeho IP zjistím dost věcí. Ale je zvláštní, že jeho poslední aktivita je 26-08-12, 21:04
a tvoje první 27-08-12, 14:15 podle příspěvků

přímo z profilu

bloodykill
Členem od 21-03-12
Last Activity 28-08-12 13:30

deathface
Členem od 27-08-12

od té doby co seš tu ty, tak se tu on neukázal, to mi trošku smrdí :)



edit: a to za srpen nevynechal ani jeden den aby tu něco nenapsal
a na to že ty si byl na foru "nový" tak si moc dobře věděl jak to tu chodí :) a první post byl hlášení "cheatera", kterej byl čistej

deathface
07-09-12, 15:30
Mám od něho steam a do te doby jsem hrál na gs on už hraje jen source a tf2
Jinak jsem párkrát byl u něho jak to hrál, pak mi i trochu vysvětlil jak to tu chodí a hrál jsem tu před necelým rokem.

MARTiii
07-09-12, 16:00
za me ne, je tu prilis otazniku, nejsi duveryhodna osoba

muzete lock

deathface
07-09-12, 18:41
ok mohl bych to skusit za delší dobu?

Charon35
24-09-12, 10:49
Možno o rok.