PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva (Zombie)



Bladex
06-09-12, 12:48
Ahoj, chtěl bych požádat o práva na Zombie 1,2,3,4, Zombie hard

Něco o mne.
Jmenuju se Pavel je mi 18let studuju obchodní školu, Csko hraju asi 5let jinak hodně času strávím na Zombie mod's ani nevím jak dlouho hraju tady ale docela dlouho to bude ;) nejraději hraju pochopitelně na zombie líbí se mi tu hlavně jak vyřešené VIP a ostatní věci ... na Zombie trávím hodně času minimálně 2-3hodiny denně , forům také sleduju a ostatní věci co se dějí na serveru . Jinak na zombie mám nick i HT| Bladex nebo Bladex , ani hráci semnou nemají problém.

Proč bych chtěl být admin?

No myslím si že každej píše proč by měl být admin zrovna on protože prospěje serveru bude hlásit cheatery atd... nic méně tuhle otázku jsem si dlouho pokládal až jsem dospěl k názoru že je můžu pomoct i ostantím lidem nebo-li lidem s teamu např. aktivitou nebo si myslím že na zombie moc admin nejsou online. Každopádně dokážu zachovat klidnou hlavu a vyřešit daný problém.

Skušenosti?

Skušenosti mám jak s příkazama tak i serverem (amx),dále jsem měl svůj portál immortal-gaming který dodneška běží, práva jsem měl na spoustu serverech (Express,Estl.ru atd..)

Kontakt.

skype : pavlos555
steam : STEAM_0:1:22318735

Děkuji za odpověď :)

ZEUS
06-09-12, 12:56
http://csko.cz/forum/showthread.php?9516-%8E%E1dost-o-pr%E1va

Tohle je tvoje třetí žádost o práva během týdne a každá žádost je okopírovaná.
Příště zvol lepší barvičky. Proti

Bladex
06-09-12, 21:06
ale konečně se k tomu někdo vyjádřil .... díki aspon za to PROTI ;)

ZEUS
06-09-12, 22:07
Sem moc rád, že to bereš sportovně ;) Zkus se tu nejdřív zabydlet, okoukat to tu, zapoj se do diskusí apod.