PDA

Zobrazit normální verzi : justice



Matul2
07-09-12, 15:41
Zdravím, dostal jsem ban na 7 dní od Kaspiho za nadávky a rasistické řeči. Hrál jsem dost na serveru CoD: MW ale potom sem tam potkal hráče Shinobiho, který měl se mnou problémy(?). Když jsme tam hráli spolu (skoro vždy) tak jsme se už zase jenom hádali. Nevím proč, nevím co se mnou měl za problém ale mě štval jak provokoval a nadával (nejsem tard abych si to nechal líbit, ani irl na to nejsem zvyklej ale tady přes obrazovku mu újmu na zdraví udělat nemůžu, můžu jen psát)... Jeho provokativní řeči byly ve stylu jako "Kinderk0b tu je, HAHAHEHELOL Lama Own, dement a další tradičný nadávky. Vždycky, když sem přišel tak sem tohle viděl. Jinak ty rasitické řeci jsem psal asi jen 2-3x. Navíc nevím, proč se za rasistické řeči banuje na našich serverech, když nikdo nemá rád cikány a všichni o nich tak mluví. Ale chápu, musí se udržovat pořádek na serverech. Nežádám o un-ban ani nestojím o to, aby tu někdo zkopíroval konzoli. Já vím, že sem nadával. Ale mohli by ste se podívat na Shinobiho výpis z konzole. Admini říkali, že když se budem hádat, dostaneme ban OBA. Jo oba... Prd. Zase skončim já. Proto vás žádám, udělejte to aspoň spravedlivě a dejte mu ban taky. Ať je to fér.

~Matul

EDIT:
Nick: Own u 1107
IP (není důležité): 88.101.240.25

kashpi
07-09-12, 15:57
jelikož sem to banoval já tak to jdu vyřídit i s ním :) jdu hledat špínu :)

edit: asi budu muset ověřovat obě strany vždycky. Jelikož ty máš týden včetně rasistických nadávek, tak jemu sem hodil 3 dny, ale ještě jednou to takhle bude a oba dostanete měsíc a bude tu klid :)

Kazki
07-09-12, 16:14
No moment, ja dostal ban za vulgarnost, a v chatlogu je
COD:MW 06-09-2012 19:04:34 STEAM_0:1:54330987 80.87.210.8 Shinobi aha kto tu je, pridrbany own
COD:MW 06-09-2012 19:07:27 STEAM_0:1:54330987 80.87.210.8 Shinobi ti jebem na to ze mas o rok viac
Tak nechapem preco tam mam vulgarnost, to su 2 slova nic viac.. a mylim ze za to sa nebanuje, okej tu provokaciu beriem ale ON zacal :) Poprosil by som o skratenie, dik
E: myslim ze hadky niesu proti pravidlam.. ale to ked mi on zacal nadavat do ciganov ma dost nasralo..

Matul2
07-09-12, 16:23
Buď rád, že máš 3 dny. Ještě chtěj, aby ti to zkrátili. -_- A ty 2 věty, co si tady zveřejnil, jsou myslím ze včerejška. A co ten zbytek?
A JÁ jsem nezačal. :)

Kazki
07-09-12, 16:25
No co ten zbytek? No nic to je vsetko, ja sa kontrolujem a moc nenadavam ale teba uz mam plne zuby, cigan si hovor kamaratom, nie mne.. Jedine co pisem z tych vulgarnejsich je boha, krista atp. ziadne kk* kur*a alebo nieco podobne...

kashpi
07-09-12, 16:27
možná si začal a já to skončím

moc dobře si věděl že si v tom byl zapletenej i ty a klidně si ho sem nahlásíš, měl jsem tě za slušnýho hráče, proto sem neověřoval nic. Ještě že se ozval a fakt sem se podíval na obě strany.
Dostaneš 3 dny za to, chtěl jsem ti dát taky týden, ale to by nebylo fer, protože bych musel prodloužit ban jemu. Příště aspon budeš hlásit jen to v čem nemáš prsty sám. Někoho vyprovokovat a pak ho nahlásit umí každej. To bych mohl taky na serveru provokovat hráče a hned bych měl důvod vybanovat 3/4 serveru, protože by se nechali.
Jediná jeho blbost byla, že se nechal vyprovokovat od tebe. Unban nechce a "odsedí" si svůj trest. Ty jsi ho k tomu dovedl takže v tom máš taky prsty a musíš taky nést následky.

Už si uvědomte, že tady se mají hlásit cheateři a ne nějaký hádky. Takže se to bude muset tvrdě trestat třeba to sem přestanete dávat :)

Kazki
07-09-12, 16:29
Tak ale ja nechapem v reasone tu vulgarnost, to je vsetko, no tak te 3 dni nehaj, ale ta vulgarnost ma trocha nasrala, neviem na co to tam rves, ked nenadavam... Vobec to nechapem
E: neviem co je toto za spravodlivost ked mi das do reasonu vulgarnost, pritom nadavky obmedzujem ...

3k a Jerry
07-09-12, 16:58
Nemám rád když nějakej klučina který nemá ani 14 let někomu nadává do děcek ten ban jsem ti chtěl prásknut taky :)
Tohle psát mě přijde ješte víc ubohé než když se někdo vyjadřuje vulgarně.

Jinak souhlasím s Kashpi.. Odnaučte se provokovat hráče a následně je dávat na forum za to že jsou na vás vulgarni to platí pro Kazkiho i pro Sadlo a další podobné.

I-Mouse
08-09-12, 09:36
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Neviem ci neco na ciganov je rasisticke, pretoze som cital ze oni su vraj rasa biela, a rasista som ked nadavam ciernym. Btw matul dik, konecne si mu to natrel, velky machr0b.

Hlaska ti jebem nato ze mas o rok viac ma celkom dostala no, velky macher co nema ani 14 :DDDD nehehe teraz sa to obratilo. Napis, ked budes mat menej ako 100kg, a chod namazat babke kuri oka :D