PDA

Zobrazit normální verzi : NK...



perry
08-09-12, 01:23
Achoj, nechapu proc je v pravidlech, ze se nesmi NK? Tak co jako, nechci dotycneho hrace zabit, tak ho nezabiju ne? Trosku hovadina... Hrace to neomezuje a ani to nekazi hru. Meli byste to zrusit, sasci. :-))

3k a Jerry
08-09-12, 08:21
Docela mě to sralo vždycky jste si pozabijeli slabé hráče abyste měli pěkné skore a pak šli do sebe ..
Toje to samé jak kdybys hrál normální server byl bys CT a viděls T jak pokládá bombu a ty ho nechal protože ho nechceš zabít.

Daduskaa
08-09-12, 12:00
Keď sa obchádzate, budiž nak sa nezabijete ale keď sa ešte aj na tom mostíku obskočíte alebo nadskočíte je to už trochu nefér voči ostatným.. Máš ísť do neho alebo sa vrátiť ak za tebou nikto nieje.

human
08-09-12, 12:39
Osobne som tiez proti trestom za NK. Pokial tym nezdrzuju hru.

Majkulka
08-09-12, 12:46
3K jerry Když T pokládá bombu, tak vždycky co udělám je to, že si počkám až ji položí, zabiju ho defusnu a mám o 1 bod navíc A SERVER CLASSIC NEMŮŽEŠ SROVNÁVAT ZE SERVEREM KNIFE.
Dadusko Celé ty pravidla knife serveru jsou na nic.
Žebrání o configy xD kterého moulu to mohlo napadnout jestli chce config tak ať si pěkně poprosí nebo jestli to hráče štve, teď nevím ale myslím že je na serveru mute a když tak mají možnost si vypnout chat příkazem hud_saytext 0.
Vláček a block vpohodě tohle beru.
No kill - Další blbina Já si rozhodnu kdy si koho zabiju a jak aniž bych porušil pravidlo vláčkování to že si nahrávám do skóre je samozřejmost od toho na serveru je rank. Nikdo mi nemůže zakázat NK.
Zdržování hry - Na serveru je obvykle 16 hráčů jak někdo může uniknout 8 Ct když po něm jdou ? Když ONI do mě půjdou neférovým způsobem 10 na 1 a zabijí mě příště jím to oplatím tím že tu hru prodloužím a navíc je na serveru limit když vám to tak vadí tak jej zkraťte. Nejčastější mapy co se hrají jsou 1hp_final a 1hp_final_3 jsou to minimapy tam nemůže nikdo zdržovat hru pokud oba nestojí na místě, když on vidí že mu ubíhá čas tak do mě buď pujdé nebo umře na překročení limitu.
A měli by jste na server dát 100 aa (airccelerate 100) Bylo by to lepší pro hráče na mostku např. 1hp_final hráči blokují a zkušený hns´ker by to mohl zvládnout jak ubránit se vláčkům tak si obskočit hráče kteří ho blokují.

A ještě zrušit zákaz begripu, jak 100aa tak zrušení zákazu begripu by dalo výhodu zkušeným hráčům teď je to na serveru takhle jdou buď 10 v 1 bez šance, nebo umřít přes vláček, nebo něaký rater vás zabije ze 3 metru což se na serveru vyskytuje až velmi často.

human
08-09-12, 13:32
Preco v kazdom prispevku niekoho urazas a stale sa do niekoho navazas? Vychladni uz.


Achoj, nechapu proc je v pravidlech, ze se nesmi NK? Tak co jako, nechci dotycneho hrace zabit, tak ho nezabiju ne? Trosku hovadina... Hrace to neomezuje a ani to nekazi hru. Meli byste to zrusit, sasci. :-))

Kacko
08-09-12, 15:03
I přes to, že mi vadí perryho vyjadřovací schopnosti, nemůžu nesouhlasit. Je hráčova svobodná volba, kdy zabije protihráče, pokud tímto nezabitím nezdrží hru, nevidím důvod, proč to zakazovat.
Btw. něco podobného se řešilo v mé stížnosti na ZEUSe tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?8798-Nap%26%23367%3Bl-st%ED%9Enost-nap%26%23367%3Bl-udivenost)

Kotel
08-09-12, 16:07
Hraci si tyhle pravidla vymysleli, tak jsem je tam dal. Taky myslim, ze to je blbost.

zyx
08-09-12, 16:26
Podle mého názoru je to také volba hráče, koho chce zabíjet a koho ne. Pokud tím neporušuje pravidla (zdržování, block či vlak), nevidím důvod to trestat. Je mnoho případů, kdy dva hráči mají NK, ale právě vinou toho umřou. Kdo hraje na knifu tak ví.

Som LamQa :D
27-12-12, 19:13
NK..uplna hlupost banovat by sa to nemalo ako tu uz bolo vela x povedane je na hracovi koho zabije a koho necha pokial nekazi hru ostatnim samozrejme :).Takze ja by som to zrusil...

NextEndThe
23-11-14, 15:32
Už ma štve ako majú dvaja hráči na knife NK. Jeden sa volá Miško a druhý selenka. Už by sa stým malo niečo robiť. Väčšinou hrajú na knife 2.

hofy
23-11-14, 18:27
NK je ale povolený, pokud nedochází ke zdržování hry.