PDA

Zobrazit normální verzi : Nejsou tu stížnosti na hráče nebo adminy tak to hodím sem



Majkulka
08-09-12, 11:16
Ják je vůbec možné že ph. nebo - li fatík si zažádá o práva čeká na ně jak blbec několik měsíců, někdo se oběví se z čista jasna něaký moula který na server zajde sem tam zažádá si o práva taky na KNIFE SERVER a hned se to vyřeší všichni dají OK a ještě se nedořešila jiná žádost ??!!
fatíkova žádost už tam leží snad 2 měsíce a s3zn4mova tam leží teprv snad ani ne 2 týdny.

KOTLE jak jsi psal v žádosti s3zn4move, Na knife je POTŘEBA ADMIN, ale to neznamá že je dáš prvnímu kdo si o ně řekne když je tam ještě pár žádostí o práva na knife NEVYŘEŠENÝCH !!

Amazing-Zajic
08-09-12, 11:17
Seznam je matlafous co se sere na JB.

Amazing-Zajic
08-09-12, 11:29
Asi tak

Johny Pampeliska
08-09-12, 12:07
Zase ze všeho plašíte, panikaříte a děláte scény zbytečně tak jako vždycky. Každej z nás adminů moc dobře víme kdo jakej je a kdo kde jak dlouho hraje a tak (samozřejmě né všechny).
Ti, co si podají žádost o práva na některý server jsou víc nebo míň nám známí, u těch známějších neni problém reagovat na žádost ihned narozdíl oproti tomu u těch míň známích, tak ty proklepáváme a sledujem. Potom záleží na počtu adminů na danej server a další a další spoustu věcí. Hlavní věc je to, že takovýhle záležitosti vy řešit vůbec nemusíte, kdo dostane práva dřív a kdo pozdějš, zapněte si v klidu csko, pusťte si muziku a myslete na něco jinýho :o)

Majkulka
08-09-12, 12:17
:D Aha jasně známí dostou práva ihned Prostě znám tě chodíš semnou do školy o csku víš prd ale jsi můj kámoš tak hned dostaneš PRO
fatík na serveru hraje od dob co vy jste ještě nosili plínky, Pampelisko na knife serveru jsem tě viděl ale je to už dávno co jsi tam byl tak nemůžeš znát fatíka když jsi na knife serveru pořádně nehrál.

A já myslel že podmínkou pro příjetí mezi administrátory je mít na serveru nahráno alespoň 3 měsíce a on má na steamu nahrano 256h a vposledním týdnu nahrál 68 h takže o práva zažádal 20.8 a dnes je 8.9 tou dobou mohl mít na steamu asi 150h nahraných a to zdaleka není ani 1 měsíc na serveru tudíž z toho vyplývá že SI KOUPIL STEAM JEN PROTO ABY SI MOHL ZAŽÁDAT O PRÁVA !

Dexter.Morgan
08-09-12, 12:50
hh je to chudak , čo ti povim nanho , obycajny chudak ktory nevidi nikoho okrem seba , napisal som to do HMkovej ziadosti , do chatu , a napisem aj tu a mne je jedno ci ma tu vypicujete alebo mi date ban a nalozite neviem kolko . pan admin Dege by sa nemal srat do serverov , do ktorych vie picu , a tiez neviem jak je mozne ze vobec dostal prava , radsej nejakeho tonda skylera zabijaka za admina nez takeho tu dementíka ktory vie o adminovani holy kokot. wake up ppls.
to neeee, on přece dává c00l a IN kliky háky v reasonech :OOO

*srsen*
08-09-12, 13:37
to neeee, on přece dává c00l a IN kliky háky v reasonech :OOO

Ty jeho zkurvený klikyháky mě taky serou:D
Ale jinak ty jeho písničky jsou dobrý :).

Lynviy
08-09-12, 13:40
Ale jinak ty jeho písničky jsou dobrý :).

No way.

*srsen*
08-09-12, 13:43
No way.
Dobře,byla to ironie.

DarkAspecT
08-09-12, 14:06
Mě spíš nasralo,jak se můžou dát práva nějakýmu dementovi(seznam),kterej nabízí cracklej steam a je velkej p4n a píše do každýho vlákna sračku za sračkou.Pak že kotelna nejde do prdele.

Dexter.Morgan
08-09-12, 14:26
píše do každýho vlákna sračku za sračkou
chce byt fialovy,hh

NicEwoRK
08-09-12, 14:33
Pokud se můžu zapojit do stížnosti tak mě upřímně udivuje JB. Jsou tam asi rozdané 7 spešlů-Rasta,grEy,Tupelko,TyPe,Prasatko,Kuzli a Mytrim z toho vyloučíme asi TyPe a Prasatka tak nám zbudou 5 spěšlů. Tak dál Rastu sem na JB neviděl pěkně dlouho a Kuzliho a Mytrima též ne. Ani nevím z jakého důvodu dal Jordan Mytrimovi spešla ,když o tom neví skoro žádný admin? Takže tu máme jen 2 aktivní spešli a to je Tupelko a grEy.. Adminů tam na JB co maní práva je dost ,ale otázka kolik z nich tam chodí? Jerry, kono159, spq, Leryx, grifin,Pitbull,Smooke, Charon35 který tam chodí jen večer udělat pořádek .. A teď kolik adminů tam má práva a k čemu? Shamik,514pro,BIA,baf,Dejf,Dlouhis,dtr,dnk,Krispo, Luccy,Maly buu,marsoun,Marti,nub,oj caramba,Strecha na ponorce,Syrius,t.twisted,Zeus a zombiebot... Proč tito mají práva na JB když tam nechodí? Dobře dostanou global práva ,ale když neovládají pravidla na JB ani to nehrají tak tam dostanou práva? Vážně heski... :)

ZEUS
08-09-12, 14:42
Nebudu to citovat co napsal pan NicEwoK, jen chci na něj reagovat, proč tam nechodíme, ačkoliv tam máme práva. Nechci mluvit za ostatní, ale konkrétně za mě, proč tam nechodím.
Nechodím tam kvůli dětem, co si tam hádají a mají upištěnej hlas, další důvod je, že jsem na JB starej a nic mi to neříká, ani by mě nebavilo. Podával jsem si žádost na DM, kde operuju skoro denně, někoik hodin. Občas zajdu na DR nebo na knife.
Buď rád, že nechodíme všichni na JB, protože by zase chyběli admini na střílecích serverech. Když příjde zpráva z JB tak já ignoruju.

Kotel
08-09-12, 14:43
Většina hráčů nedostane práva nikdy. Na knife je třeba ještě další admin, ale když jsi napsal tuhle sračku, tak už mu práva nedám.

Shinigami
08-09-12, 14:51
Pokud se můžu zapojit do stížnosti tak mě upřímně udivuje JB. Jsou tam asi rozdané 7 spešlů-Rasta,grEy,Tupelko,TyPe,Prasatko,Kuzli a Mytrim z toho vyloučíme asi TyPe a Prasatka tak nám zbudou 5 spěšlů. Tak dál Rastu sem na JB neviděl pěkně dlouho a Kuzliho a Mytrima též ne. Ani nevím z jakého důvodu dal Jordan Mytrimovi spešla ,když o tom neví skoro žádný admin? Takže tu máme jen 2 aktivní spešli a to je Tupelko a grEy.. Adminů tam na JB co maní práva je dost ,ale otázka kolik z nich tam chodí? Jerry, kono159, spq, Leryx, grifin,Pitbull,Smooke, Charon35 který tam chodí jen večer udělat pořádek .. A teď kolik adminů tam má práva a k čemu? Shamik,514pro,BIA,baf,Dejf,Dlouhis,dtr,dnk,Krispo, Luccy,Maly buu,marsoun,Marti,nub,oj caramba,Strecha na ponorce,Syrius,t.twisted,Zeus a zombiebot... Proč tito mají práva na JB když tam nechodí? Dobře dostanou global práva ,ale když neovládají pravidla na JB ani to nehrají tak tam dostanou práva? Vážně heski... :)

Si ma nezaradil ani do jednej skupiny. Strecha na ponorce tam je často. :mml:
V čom vidíš problém? No tak majú práva ale nechodia tam, nieje to potom jedno? Keby tam chodia a banujú za každú blbosť tak sa sťažujete, že tam chodia admini, ktorý o tom hovno vedia. Zase sa snažíte nájsť to zlé, to čo sa dá vytknúť admin teamu. Ach ......

Čo sa týka seznama, bolo jasné že naňho bude sťažnosť, v poslednej dobe som si všimol, že na JB je gang a keď jeden dostane ban príde sem celý gang napísať, aký to bol neoprávnený ban. Čiže keď tam príde new admin a dá ban členovi gangu tak je tu sťažnosť, pritom si ho ten člen gangu zaslúžil. To isté tu bolo so spq. Proste si nesadol s gangom. Zamyslite sa najprv nad sebou.

NicEwoRK
08-09-12, 15:13
:D Promin ,ale tak nic proti nechci se navážet do těch co tam mají práva jak ZEUS a tak ,ale spíš jen chci naznačit ,že už by jste mohli nabírat spešli. když si jdu zahrát odpoledne JB tak je tam brajgl. Zapomněl jsem na Qcka tak ok. 3 aktivní spešli z 8? Vcelku málo ne ? ...

NicEwoRK
08-09-12, 15:16
Omlouvám se 2 už spešli nemají tak 6 z 3? No polovina hh

zyx
08-09-12, 15:42
Většina hráčů nedostane práva nikdy. Na knife je třeba ještě další admin, ale když jsi napsal tuhle sračku, tak už mu práva nedám.
Jestli tě chápu dobře, tak díky tomuto threadu jsem automaticky ztratil jakoukoliv naději(?).

Charon35
08-09-12, 15:51
Pokud se můžu zapojit do stížnosti tak mě upřímně udivuje JB. Jsou tam asi rozdané 7 spešlů-Rasta,grEy,Tupelko,TyPe,Prasatko,Kuzli a Mytrim z toho vyloučíme asi TyPe a Prasatka tak nám zbudou 5 spěšlů. Tak dál Rastu sem na JB neviděl pěkně dlouho a Kuzliho a Mytrima též ne. Ani nevím z jakého důvodu dal Jordan Mytrimovi spešla ,když o tom neví skoro žádný admin? Takže tu máme jen 2 aktivní spešli a to je Tupelko a grEy.. Adminů tam na JB co maní práva je dost ,ale otázka kolik z nich tam chodí? Jerry, kono159, spq, Leryx, grifin,Pitbull,Smooke, Charon35 který tam chodí jen večer udělat pořádek .. A teď kolik adminů tam má práva a k čemu? Shamik,514pro,BIA,baf,Dejf,Dlouhis,dtr,dnk,Krispo, Luccy,Maly buu,marsoun,Marti,nub,oj caramba,Strecha na ponorce,Syrius,t.twisted,Zeus a zombiebot... Proč tito mají práva na JB když tam nechodí? Dobře dostanou global práva ,ale když neovládají pravidla na JB ani to nehrají tak tam dostanou práva? Vážně heski... :)

Neviem ako si na to prišiel, ale vieme o tom dávno, preto sa mu to nechalo.

Takže navrhuješ spraviť presný zoznam, kde kto hrá a len tam nech má práva? Zbytočné, ale totálne zbytočné. Ja mám práva aj na BB, ale nechodím tam, lebo nechápem o čo tam ide. Takže podľa tvojej logiky by ste mohli založiť na mňa sťažnosť, že nechodím na BB pritom tam mám práva. Resp. sťažnosť, načo mám práva, keď to nepoznám. GJ omg. Na sťažnosť sa vždy nájde dôvod a keď nie, dá sa vymyslieť.

Väčšina z tých, čo sú na JB chodia do školy, takže nájsť spešl, ktoré by tam bolo VŽDY (lebo občas vám nestačí) aj v doobedných hodinách je skoro nemožné.

Ejo
08-09-12, 15:59
Ja prestanem chodit do skoly:D..samozrejme ze nie ale prispevky viete ako:D:D

NicEwoRK
08-09-12, 16:06
Neviem ako si na to prišiel, ale vieme o tom dávno, preto sa mu to nechalo.

Takže navrhuješ spraviť presný zoznam, kde kto hrá a len tam nech má práva? Zbytočné, ale totálne zbytočné. Ja mám práva aj na BB, ale nechodím tam, lebo nechápem o čo tam ide. Takže podľa tvojej logiky by ste mohli založiť na mňa sťažnosť, že nechodím na BB pritom tam mám práva. Resp. sťažnosť, načo mám práva, keď to nepoznám. GJ omg. Na sťažnosť sa vždy nájde dôvod a keď nie, dá sa vymyslieť.

Väčšina z tých, čo sú na JB chodia do školy, takže nájsť spešl, ktoré by tam bolo VŽDY (lebo občas vám nestačí) aj v doobedných hodinách je skoro nemožné.

Tak o Mytrimovi vím už dlouho taky ,jak jsem na to přišel je lehké. Zeptal jsem se odkud má spešla? ... Ano ty co chodí na JB chodí i do školy. Neříkám ,že ne ,ale upřímně mi řekni jestli si viděl poslední dobou Mytrima ,Kuzliho nebo Rastu na JB? Ten seznam je zbytečný v tom jsem asi udělal chybu ,když jsem o tom přemýšlel o volnu na brigádě ,ale co už.

snowrider
08-09-12, 17:48
Zoberme si to postupne, Majkulka, odkedy ti nevyšla žiadosť o práva, snažíš sa hladať chyby na celej Kotelne, admini sú na hovno, banujú na hovno, sám o tom vieš veľké hovno,

Ják je vůbec možné že ph. nebo - li fatík si zažádá o práva čeká na ně jak blbec několik měsíců, někdo se oběví se z čista jasna něaký moula který na server zajde sem tam zažádá si o práva taky na KNIFE SERVER a hned se to vyřeší všichni dají OK a ještě se nedořešila jiná žádost ??!! podľa tejto vety usudzujem, že je to smerované na oboch adminov čo dostali práva, human tam hral na NonSteame dlhšie ako Fattik, nesnaž sa mi nakecať že nie.
Nechcem si nikoho brať do úst, ale odkedy tu nie je Greg, BAWSON a spol. snažíte sa napodobňovať ich správanie tkzv. trollovanie, mne to príde skôr trápne, vizitkou je gEt sToP, alebo useri ktorí dávajú na konci vety to extra super "hh" (myslím že každý vie o koho sa jedná) a sú fakt hustý ;-). Polovičke z vás tu neprešla žiadosť a vy si to tu asi nejak kompenzujete že sa snažíte potopiť nového admina pri tom tu väčšina z vás nemá ani svoj názor, len chcete byť populárny a neviete o čo sa jedná, len napíšete: Súhlasim je to retard hh.
Teraz k hlavnej téme: Ban ktorí dal za vulgarizmus na Jailbreaku kde nemal práva, bol oprávnený, nezabúdajte že administrátorom je zadarmo a vo voľnom čase, a keď odíde zo serveru Knife na druhý server kde nemá práva, neznamená že mu hneď môžete nadávať do koko*ov a podobne, to, nech vypne v mrikofóne hudbu sa dá človeku povedať aj slušne. Trocha úcty by nezaškodilo :thumsup4:.
Odomňa všetko.

human
08-09-12, 19:03
Nechápem, prečo sa všetci do seznama stále obúvate. Bán bol oprávnený. To že sa hovno JB rozumie nemá s nadávkami nič spoločné. Keď vám vadilo že vás otravuje tou hudbou, tak ste ho mali na to upozorniť. Keď to nedokážete urobiť slušne, tak potom za to neste následky.

Jolo

Slunicko
08-09-12, 19:14
Ja na prava cekal 3 mesice a vubec me nesere ze jsem je nedostal nebo mozna bych dostal kdybych to nelocknul ale to je jedno ja jsem tez cekal ale ja cekal z duvodu abych pomohl kotelne a bylo mi jedno jak to dlouho trva kdyz chce nekdo prava z frajeriny je jasne ze se mu nechce cekat a take nechapu proc se sici serete do seznama vetsina z vas vi velky hovno o tom co se tam stalo a picuje** tu na nej jak kdyby ste nikdy neudelali chybu a pritom on zadnou chybu v tom banu neudelal tak se nejdriv zamyslete nad tim zda-li ma cenu to sem psat a to ze ho nemate radi neznamena ze mu kotel kvuli par dementu co na nej hodi diss veme prava

TobiStejskal
08-09-12, 19:15
Už by to chtělo lock.

Slunicko
08-09-12, 19:20
Uz by to chtelo ban pro vsechny blbecky co se serou do seznama pomalu uz do kazde sekce to pisou jaky je kk* ze je to malej kluk a podobne pritom to pisou 13 leti smradi co kdyby ho v realu videli tak se poserou strachy a prali by si aby to nikdy nenapsali

TobiStejskal
08-09-12, 19:27
Mě je třináct taky sním nejsem spokojen ale NENADÁVÁM Tomu se říká RESPEKT k ADMINŮM

Lallinka
08-09-12, 19:57
Pokud se můžu zapojit do stížnosti tak mě upřímně udivuje JB. Jsou tam asi rozdané 7 spešlů-Rasta,grEy,Tupelko,TyPe,Prasatko,Kuzli a Mytrim z toho vyloučíme asi TyPe a Prasatka tak nám zbudou 5 spěšlů. Tak dál Rastu sem na JB neviděl pěkně dlouho a Kuzliho a Mytrima též ne. Ani nevím z jakého důvodu dal Jordan Mytrimovi spešla ,když o tom neví skoro žádný admin? Takže tu máme jen 2 aktivní spešli a to je Tupelko a grEy.. Adminů tam na JB co maní práva je dost ,ale otázka kolik z nich tam chodí? Jerry, kono159, spq, Leryx, grifin,Pitbull,Smooke, Charon35 který tam chodí jen večer udělat pořádek .. A teď kolik adminů tam má práva a k čemu? Shamik,514pro,BIA,baf,Dejf,Dlouhis,dtr,dnk,Krispo, Luccy,Maly buu,marsoun,Marti,nub,oj caramba,Strecha na ponorce,Syrius,t.twisted,Zeus a zombiebot... Proč tito mají práva na JB když tam nechodí? Dobře dostanou global práva ,ale když neovládají pravidla na JB ani to nehrají tak tam dostanou práva? Vážně heski... :)
Po přečtení tohohle příspěvku vidím rudě. Prosimtě ty tady někde vidíš napsanou pracovní dobu? Všichni admini co tu jsme, tu jsme dobrovolně, z vlastní vůle za účelem pomoci této komunitě a serverům. Nikdo nás za to neplatí takže tu admin nebude fakt sedět 24/7. Uvědom si doprdele, že my co se tu o to staráme máme taky vlastní život, většina už má svoje rodiny, kdybych seděla ještě na prdeli v lavici na základce tak tu taky budu smrdět dle libosti do 5 do rána, ale nejsem chápeš? To, že ty po škole hovno děláš, neznamená, že to tak mjí všichni. Takže ještě jednou zkus napsat něco o tom kdo má a nemá práva a kdo kde tráví a netráví čas a dostaneš ban.

E: děkuji za palečky, jsem ráda, že to tak nevidím sama.

Slunicko
08-09-12, 20:03
Lali nedelej si z nich vrasky ten bohuzel podle toho textu soude z pravopisnych chyb ani tou zakladkou neprosel chudak a jeste ho tu tak setres :D

Lallinka
08-09-12, 20:04
Lali nedelej si z nich vrasky ten bohuzel podle toho textu soude z pravopisnych chyb ani tou zakladkou neprosel chudak a jeste ho tu tak setres :D
kujva víš jak mě nasral? :D

E: kdyby byl mezi modrými nebo spešl, dělala bych mu natruc naschvály, a pak bych si tu stěžovala, jaktože tam zase nehraje.

Slunicko
08-09-12, 20:13
Njn hold mas smulu nebo spis stesti ze snad mezi modryma nebude a jestli dostane spesl tk bude kotelna opet bez jb :D

3k a Jerry
08-09-12, 22:02
Větší sračku jsem dlouho nečetl to se musí uznat.
Potkali se tu největší esa kteří vědí o tom naprosté nic a největší sranda na tom je jak si to v gangu palečkujete ..
Takže zaprvé jak je psáno dost adminů má global, ale když tomu nerozumí tak tam raději nechodí. Co se týče spešlu už mě začínáte srát jak ho chcete dostat a vymýšlíte pro to co největší okecávky, že jsou všichni neaktivní apod proboha nevím kolik ti je ale jako tu někdo psal uvědom si že všichni nevstávají v 7:15 do škole a v 13:30 jsou doma. Dost adminů jako já vstávají už v 4:30 a nejdřív v 16:30 jsou doma. Taky jsem si všiml že se rádi pouštíte do nových adminu :) Jinak jako píše SnowRider a Little Monster* +1

Ejo
09-09-12, 00:20
Dufam ze sa nedostanem do problemov s adminmi kvoli tomu ze som napisal len jeden prispevok do "horucej" temy na fore..na nikoho som tu nenadaval nic som nepalcekoval a do ziadneho klanu sa nezaradujem tak isto ako nie do "gangu" tak nie ze kvoli jednemu prispevku to tak bude..

Marquez
09-09-12, 01:02
jako já vstávají už v 4:30 a nejdřív v 16:30 jsou doma

Tak to máš ještě dobrý, to když mám ranní, v 3:45 vstávačka a doma jsem nejdřív v 17:30.

DarkAspecT
09-09-12, 10:31
Proč se sereme do seznama?Jednoduchá odpověď,nebudu se vyjadřovat k jailu kam už chodím zřídka skoro vůbec.Jde o to,že píše sračky do každýho threadu kvůli právům viz.,,Máš sdílenou ip s cheatrem".Někteři si podají žádost s tim,že čekaji měsíc někdy i déle a on je dostane cca za 2 tejdny(nechce se mi to hledat).Admin se na knife zřejmě potřebuje,ale to neznamená že tam vemete dementa co nabízí cracklej steam a cejtí se jako dárce orgánů.Na d2 only se taky potřebuje admin,ale nevemete tam každýhoo kreténa co si o ně požádá,to zavolejte rovnou raimera(jailbreakaři ví).To že je možná dospělej a někdo tu psal,že bysme se z něho posrali v reale tak neni problem aby mu dal 15 letej týpek přes držku a měl by z něho prdel.Psáno na mobilu za připadné chyby se omlouvám.

Charon35
09-09-12, 11:06
OK, ak vám to tak vadí, tak každá žiadosť tu bude trčať aspoň mesiac. Vyriešené. Dúfam, že ste spokojní. Vy si asi neuvedomujete, že keď je nejaká žiadosť otvorená mesiac/dva, má to nejaké opodstatnenie. Takže proším, starajte sa o to, čo máte a bude nám tu lepšie.

DarkAspecT
09-09-12, 11:32
Charon dovolim si nesouhlasit,forum je od toho aby se tu vyjadrili lidi se svym nazorem bez strachu ze by si to nakej ,,admin"vzal k srdci a dostal ban.

human
09-09-12, 11:43
To je síce pekné ale treba to písať formou sťažnosti a nie nadávať adminovi do kokotov len preto lebo dostal práva skôr ako niekto iný, ktorý ma už dlho žiadosť.



Charon dovolim si nesouhlasit,forum je od toho aby se tu vyjadrili lidi se svym nazorem bez strachu ze by si to nakej ,,admin"vzal k srdci a dostal ban.

Charon35
09-09-12, 11:50
Charon dovolim si nesouhlasit,forum je od toho aby se tu vyjadrili lidi se svym nazorem bez strachu ze by si to nakej ,,admin"vzal k srdci a dostal ban.

Vyjadrite svoj názor, ale neserte sa konečne do toho, prečo ON dostal práva a ON nie. Nevidíte všetky súvislosti okolo toho, tak nespochybňujte stále to čo robíme. Robíme to pre vás! Ak vám nejaký admin ublížil a cítite sa ukrivdený, podajte na neho sťažnosť. Takéto vlákna sú úplne zbytočné. A ak má takú potrebu to zakladať, nech to založí v OffTopiku, nie že každý tu chce nahuntiť posty. Vieš čo je základ tohto vlákna? Prečo 1 dostal práva o 2 týždne skôr ako 2.. Čo dorite je toto vôbec za vlákno?

zyx
09-09-12, 12:14
Poprosil bych někoho, aby tento thread locknul. Stížnost byla na onu věc, ale každý reaguje na něco jiného.
Kotel se již vyjádřil - za toto téma nesu následky, sice nechápu, ale budiž, a práva nebudou.

ZombieBot
09-09-12, 13:39
Já už vás mám všech tady dost. Furt sem taháte váš posranej tardbrejk, furt, furt, furt... To byl přesně ten důvod proč ho Kotel nechtěl.
Vy vůbec můžete bejt rádi, že zde můžete hrát. Nic za to neplatíte, 90% z vás neni ochotna si koupit ani originální hru. A ještě si ty vyskakujete a máte debilní kecy.

Vím, že 90% hráčů na JB nemá ani 15 let, ale tohle je moc. Kotel si za admina může vzít koho chce, je to jeho portál, jeho servery. Třeba H M břečí jen kvůli tomu, že on práva nedostal, ale někdo je dostal na server knife a banuje na jailbreaku. Tušim, že bylo řečeno, že pokud admin nemá na nějakém serveru práva a je nutná situace, tak dát ban může. Zrovna tohle byl ten případ.

Vy asi nechápete, že admini jsou zde od toho, aby zpříjemnili hru tím, že se snaží zamezit vulgárnosti, demenci a cheatingu. A vy si jen furt vyskakujete a otevíráte hubu. To vás rodiče neučili troše slušnosti? Tady si prostě bohužel každej zvykl, že když bude drzej, tak mu to skoro vždy projde. Chce to změnu.

Nikdo z vás si ničeho neváží, nedokážete ocenit cizí snahu, nic. Až povyrostete, tak pochopíte, co se snažím napsat.

Tak, napsal jsem svůj názor, kterej se neshoduje s vaším - jen do mě, protože víte, že mám pravdu, ale nedokážete si to nikdy připustit.
Btw, doufám, že na mě vytáhnete, že mám málo nahráno na serverech. Mám pro to důvody, do kterých je vám hovno.

EDIT: Nezapomínejte ještě na palečky dolu.

TobiStejskal
09-09-12, 13:50
Já už vás mám všech tady dost. Furt sem taháte váš posranej tardbrejk, furt, furt, furt... To byl přesně ten důvod proč ho Kotel nechtěl.
Vy vůbec můžete bejt rádi, že zde můžete hrát. Nic za to neplatíte, 90% z vás neni ochotna si koupit ani originální hru. A ještě si ty vyskakujete a máte debilní kecy.

Vím, že 90% hráčů na JB nemá ani 15 let, ale tohle je moc. Kotel si za admina může vzít koho chce, je to jeho portál, jeho servery. Třeba H M břečí jen kvůli tomu, že on práva nedostal, ale někdo je dostal na server knife a banuje na jailbreaku. Tušim, že bylo řečeno, že pokud admin nemá na nějakém serveru práva a je nutná situace, tak dát ban může. Zrovna tohle byl ten případ.

Vy asi nechápete, že admini jsou zde od toho, aby zpříjemnili hru tím, že se snaží zamezit vulgárnosti, demenci a cheatingu. A vy si jen furt vyskakujete a otevíráte hubu. To vás rodiče neučili troše slušnosti? Tady si prostě bohužel každej zvykl, že když bude drzej, tak mu to skoro vždy projde. Chce to změnu.

Nikdo z vás si ničeho neváží, nedokážete ocenit cizí snahu, nic. Až povyrostete, tak pochopíte, co se snažím napsat.

Tak, napsal jsem svůj názor, kterej se neshoduje s vaším - jen do mě, protože víte, že mám pravdu, ale nedokážete si to nikdy připustit.
Btw, doufám, že na mě vytáhnete, že mám málo nahráno na serverech. Mám pro to důvody, do kterých je vám hovno.

EDIT: Nezapomínejte ještě na palečky dolu.

Je pravda že tak vulgární by být nemuseli , ale je to jejich názor a od toho Forum je ne ??

ZombieBot
09-09-12, 13:54
Je pravda že tak vulgární by být nemuseli , ale je to jejich názor a od toho Forum je ne ??

Nechápeš co jsem se tím snažil napsat.
Snažil jsem se tím napsat, ať si mají názor jakýkoliv, ale tady vznikla moda, že když nějakej admin udělá někde něco, co by udělat neměl, tak se do něj hned všichni pustí, bez ohledu na to, jestli u toho byli a jestli vůbec ví jak to bylo. Jde jim hlavně o to toho admina co nejvíc shodit, protože oni jsou přece nejlepší, vše ví, vše znají a nikdy neudělali a neudělají žádnou chybu.

Pokud se jim tady nelíbí, ať tu nehrajou a neangažují se do něčeho, o čem nic neví.

DarkAspecT
09-09-12, 14:07
Já už vás mám všech tady dost. Furt sem taháte váš posranej tardbrejk, furt, furt, furt... To byl přesně ten důvod proč ho Kotel nechtěl.
Vy vůbec můžete bejt rádi, že zde můžete hrát. Nic za to neplatíte, 90% z vás neni ochotna si koupit ani originální hru. A ještě si ty vyskakujete a máte debilní kecy.

Vím, že 90% hráčů na JB nemá ani 15 let, ale tohle je moc. Kotel si za admina může vzít koho chce, je to jeho portál, jeho servery. Třeba H M břečí jen kvůli tomu, že on práva nedostal, ale někdo je dostal na server knife a banuje na jailbreaku. Tušim, že bylo řečeno, že pokud admin nemá na nějakém serveru práva a je nutná situace, tak dát ban může. Zrovna tohle byl ten případ.

Vy asi nechápete, že admini jsou zde od toho, aby zpříjemnili hru tím, že se snaží zamezit vulgárnosti, demenci a cheatingu. A vy si jen furt vyskakujete a otevíráte hubu. To vás rodiče neučili troše slušnosti? Tady si prostě bohužel každej zvykl, že když bude drzej, tak mu to skoro vždy projde. Chce to změnu.

Nikdo z vás si ničeho neváží, nedokážete ocenit cizí snahu, nic. Až povyrostete, tak pochopíte, co se snažím napsat.

Tak, napsal jsem svůj názor, kterej se neshoduje s vaším - jen do mě, protože víte, že mám pravdu, ale nedokážete si to nikdy připustit.
Btw, doufám, že na mě vytáhnete, že mám málo nahráno na serverech. Mám pro to důvody, do kterých je vám hovno.

EDIT: Nezapomínejte ještě na palečky dolu.
A vy asi nechápete,že pokud by tu nehráli hráči tak se banujete navzájem -.-
E:human kokot a kretén je rozdíl..

human
09-09-12, 14:19
Netvrdím, že zrovna ty si napísal že je kokot. Bolo to myslené všeobecne. Kukni sa na to ako sa tam vyjadroval perry. A kretén je tiež urážka len tak mimochodom.



A vy asi nechápete,že pokud by tu nehráli hráči tak se banujete navzájem -.-
E:human kokot a kretén je rozdíl..

Lallinka
09-09-12, 15:25
...

Takys viděl rudě co? :D Jinak s tebou plně souhlasím.

Slunicko
09-09-12, 15:50
už jsem tu psal já čekal na práva 3 měsíce a čekal bych asi i dál kdybych to nelocknul a měl jsem potřebu tu mlejt pitomosti jak v mé době třeba lazik dostal prava za 3 tejdny?Tky jsem neměl potřebu se k tomu vyjadřovat a vůbec ale vůbec mě to nesralo protože vím že lazik by byl o hodně lepší admin jak já už jen kvůli tomu že tu tráví více času a prostě je lepší než já...potom ty seznama neznáš já tky ne ale tak tu nepiš chujoviny že 15-ti letý smrad by mu dal přes držku takový frajírky znám tky on ti dá přes držku ale jen když má vedle sebe dalších 10 lidí co nenechaj aby ho zmlátili a když je sám tk se mu v hlavě honí o něm noční můry aby ho nepotkal asi tak..

sry nejde na mobilu dát odpověd na text tk toto je pro aspecta

ZombieBot
09-09-12, 16:00
A vy asi nechápete,že pokud by tu nehráli hráči tak se banujete navzájem -.-
E:human kokot a kretén je rozdíl..

Nikdo neřiká, že by tu neměli hrát hráči. Nevim, kde jsi to zase přečetl a jakou to má souvislost s tím, že admini zpříjemňují hru tím, že loví cheatery a vzlgární prasata, ale co už. Slušní hráči sem mají vždy otevřené dveře.

Charon35
09-09-12, 16:04
Ják je vůbec možné že ph. nebo - li fatík si zažádá o práva čeká na ně jak blbec několik měsíců, někdo se oběví se z čista jasna něaký moula který na server zajde sem tam zažádá si o práva taky na KNIFE SERVER a hned se to vyřeší všichni dají OK a ještě se nedořešila jiná žádost ??!!
fatíkova žádost už tam leží snad 2 měsíce a s3zn4mova tam leží teprv snad ani ne 2 týdny.

KOTLE jak jsi psal v žádosti s3zn4move, Na knife je POTŘEBA ADMIN, ale to neznamá že je dáš prvnímu kdo si o ně řekne když je tam ještě pár žádostí o práva na knife NEVYŘEŠENÝCH !!

Takže to uzavrieme, lebo to nikam nevedie.

K téme. Čiže PRVÉMU postu tohto vlákna.

Kto dostane práva rozhoduje Kotel. Takže či niekto dostane práva po 2 týždňoch, alebo 2 mesiacoch vám môže byť ukradnuté. Nevidíte do kuchyne selekcie. Navyše nevidíte to dobré čo niekto spravil, ale vždy hľadáte len to zlé (žiadosť o práva je iné, to sem neplette). 1. adminov fail a hneď 3 vlákna o tom. Zamyslite sa nad sebou.

Lock.