PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNBAN



B!gShock
08-09-12, 11:59
Dnes jsem dostal PERMABAN za WH. Ale WH jsem neměl byla přestřelka a šel jsem do zbrojky a tam jsem byl chodili tam po mě a začali psát WH přitom mám zaplé slyšení kroků tak jsem je vykillil a jeden byl za jednou z krabicí a tak dostal hlavu (každého zkušeného by napadlo že se schová za krabicema. Ale pak jsem se ptal KDE je poslední a psali mi D.R šachta a nechtělo se mi tam lézt protože určitě campil. A věděl jsem že jde děrovat kousek šachty tak jsem střílel a zabil ho a příští kolo mi dal kono159 (CLOWN) BAN :( proto žádám o unban

Milk
08-09-12, 12:22
1) dej výpis z konzole
2) jak jsem byl mrtvý, tak jsem si zapnul wh (z důvodu, že na jb není spec) a viděl jsem jak děruješ přes 2 stěny v cele a vrata přímo na něj když si ho nemohl vidět. Potom sem teda Koňovi napsal a dával si na tebe pozor. Sice nemám důkaz, protože sem nestihnul fraps načíst, ale vím jistě, že si WH měl, hlavně, jak si dělal vypouru a s gunou si čuměl jenom do zdi.

kono159
08-09-12, 12:29
http://csko.cz/dema/upload/dir/bigshock.dem

Smiesnejsieho cloveka som dnes stretnut nemohol XD.

kashpi
08-09-12, 12:50
2) jak jsem byl mrtvý, tak jsem si zapnul wh (z důvodu, že na jb není spec)

a víš, že za to tě čeká ban?

Na JB by bylo potřeba poslat několik CHH aby to tam projeli, podle informací co mám, je tam strašně moc lidí s WH, ale nikdo to neřeší, protože je to JB a tam je jim k ničemu

kono159
08-09-12, 12:57
a víš, že za to tě čeká ban?

Uz ma permu.

kono159
08-09-12, 12:58
aha fail . to je na milka :D

Milk
08-09-12, 13:02
a víš, že za to tě čeká ban?

Na JB by bylo potřeba poslat několik CHH aby to tam projeli, podle informací co mám, je tam strašně moc lidí s WH, ale nikdo to neřeší, protože je to JB a tam je jim k ničemu

jakto? já to používám, jen abychsledoval hráče, co mají, ve hře to vždycky vipnu. Kdybych wh používal ve hře tak bych ban dostal, ale jinak já ho mám jako sledování dem jiných hráčů co nemají vip, nebo třeba servery, na kterých je to vyplé a mám podezření. Díky tomu wh jsem napsal koňovi a vyřešilo se to. Jsem dostatečně chytrý na to ,abych to wh nepoužil ve hře. :-o

Krispo
08-09-12, 13:18
Nebo spíš dostatečně chytrý na to, aby sis myslel že když si to jen na moment zapneš koukneš kde sou enemy a vypneš na to nikdo nepřijde :-)

TobiStejskal
08-09-12, 13:28
Bolo jasné že máš WH . Já vlastně čekal až to dáš na forum na unBAN . Jak trapné .

Milk
08-09-12, 13:28
Tak to je docela těžké no. :console:

Milk
08-09-12, 13:29
Bolo jasné že máš WH . Já vlastně čekal až to dáš na forum na unBAN . Jak trapné .

Mysšleno na BigShoka doufám. :wink:

TobiStejskal
08-09-12, 13:31
Ano

spq
08-09-12, 14:24
Hh, na JB ma polku hráčov nejake divne videnie cez steny ..nejdem ich tu ani menovať, len niesú dôkazy. "_"

TobiStejskal
08-09-12, 14:29
Proč bys nejmenoval povídej kdo to je ?

kono159
08-09-12, 14:54
Tento manik tiez pozeral do steny a bolo mu to jedno.
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=39014

Ejo
08-09-12, 15:36
Kaspi nic v zlom ale ked natáčaš demo pri turnajoch a chces na niekoho potvdit ze ma wh tak sa to robi ako?..vies ako?..demo si pozries s whckom a casujes to...takze nevidim jediny dovod preco by milk mal mat ban

kono159
08-09-12, 15:57
Kaspi nic v zlom ale ked natáčaš demo pri turnajoch a chces na niekoho potvdit ze ma wh tak sa to robi ako?..vies ako?..demo si pozries s whckom a casujes to...takze nevidim jediny dovod preco by milk mal mat ban

Asi mu nedoveruje kedy to zapina :/

kashpi
08-09-12, 16:54
Kaspi nic v zlom ale ked natáčaš demo pri turnajoch a chces na niekoho potvdit ze ma wh tak sa to robi ako?..vies ako?..demo si pozries s whckom a casujes to...takze nevidim jediny dovod preco by milk mal mat ban

ano ale demo si prohlídneš s WH, on si zapl WH na serveru ve spectu :)

edit: sry ale já prostě cheaterům nevěřím

Milk
08-09-12, 17:01
edit: sry ale já prostě cheaterům nevěřím

Aha, to tě chápu, ale jakoby já nejsem cheater, ale jen mi to wh slouží k tomu, abych hlásil a spectoval cheatery. Pravda, že vždycky mi v tom pomohl jen ten spec, že jsem vip, ale třeba kdybych tam neviděl toho BigShocka, tak by tam měl třeba furt to WH. Já cheaterům ale taky nevěřím. :console:

B!gShock
08-09-12, 17:05
Mno tak, mě už to tak nevadí ale nechápu že milk (ještě to sem napíše že má WH a vy nic a perma nemá tak jako to fakt nechápu) mno tak měsíc jsem si zahrál no tak čus :(

kono159
08-09-12, 17:30
Mno tak, mě už to tak nevadí ale nechápu že milk (ještě to sem napíše že má WH a vy nic a perma nemá tak jako to fakt nechápu)

Neni dokaz a to je slovo proti slovu.

Milk
08-09-12, 17:31
Mno tak, mě už to tak nevadí ale nechápu že milk (ještě to sem napíše že má WH a vy nic a perma nemá tak jako to fakt nechápu) mno tak měsíc jsem si zahrál no tak čus :(

Ale je mezi náma docela velkej rodíl: Já wh nepoužívám ve hře narozdíl od tebe. :lazy:

TobiStejskal
08-09-12, 17:58
Asi tak.
Příběh B!gShocka končí. A :( :splachnout:

kono159
08-09-12, 18:59
Asi tak.
Příběh B!gShocka končí. A :( :splachnout:

hehe ... neni to locknute
E: uz by sa to malo locknut lebo viac rozoberame milka nez banovaneho ...

TobiStejskal
08-09-12, 19:03
Ješte by se dal ban milkovi :D