PDA

Zobrazit normální verzi : Nulová aktivita adminŮ



MaRRaS-RoFl
09-09-12, 22:30
Zdravím, chtěl bych apelovat na nulovou aktivitu na serveru DM FFA, kdydokoliv se na server připojím, tak tam je minimálně 1 cheater a většinou jenom 1 tam není, třeba s tím něco udělat.

Milk
09-09-12, 22:43
Trošku si to dal vedle, To jsou stížnosti na Minecraft. Myslím, že by to mělo patřít TADY (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?8-Hl%E1%9Aen%ED-chyb)

ZEUS
10-09-12, 00:54
Příště to dávej do správné sekce a ne do Minecraftu, díky

deathface
10-09-12, 08:10
Souhlasím.ffa si taky zahraju a žádnej admin tam není.dm taky není o moc lepší ale alespoň někdo tam je.

kashpi
14-09-12, 12:33
divný, pořád si stěžujete, ale přes ! nevoláte a když by náhodou admin nebyl nikde, tak dema taky nejsou. Na DM servery chodí admini dost a když nejsou, tak tam rádi zajdou, je to normální mod, takže na to není výmluva:)

lucioff
14-09-12, 12:41
Ale ak by vam mali dať práva tak by ste točili demo o život .
Teraz to mate v pi*či .

3k a Jerry
14-09-12, 12:43
Od toho je tam ! nebo můžete taky něco natočit ale to né rači pujdete pičovat na forum že tam nikdo nechodi ..

Prasacko
14-09-12, 17:06
Od toho je tam ! nebo můžete taky něco natočit ale to né rači pujdete pičovat na forum že tam nikdo nechodi ..

Jako sory ale človek radšej pojde na iný server ako natáčať nejakého cheatera ked nikto nepríde na !

E: Server FFA je fakt v biednom stave, píšte si čo chcete ale hráčov to nebaví vkuse natáčať dookola demo, Raz som mal takú chuť že som tam hral aktívne a to som bol 50% Času v spectate lebo na ! nikto nedošiel a vkuse som hlásil cheaterov, ale uvedomte si že to nieje práca hráčov ale adminov, a potom zbožnujem keď nejakému skúsenému hráčovy napíšete do žiadosti Že není potreba admin, nikdy neni dosť adminov a to hlavne na strieľacie servery.

Charon35
14-09-12, 17:25
Jako sory ale človek radšej pojde na iný server ako natáčať nejakého cheatera ked nikto nepríde na !

E: Server FFA je fakt v biednom stave, píšte si čo chcete ale hráčov to nebaví vkuse natáčať dookola demo, Raz som mal takú chuť že som tam hral aktívne a to som bol 50% Času v spectate lebo na ! nikto nedošiel a vkuse som hlásil cheaterov, ale uvedomte si že to nieje práca hráčov ale adminov, a potom zbožnujem keď nejakému skúsenému hráčovy napíšete do žiadosti Že není potreba admin, nikdy neni dosť adminov a to hlavne na strieľacie servery.
Skúsených, hlavne na DM FFA, narátaš za rok na prstoch. S Marrasom som tiež písal, ale je s ním vcelku divná komunikácia. Viz. jeho žiadosť (http://csko.cz/forum/showthread.php?7590-Admin-pr%E1va-DM-FFA/page2).

EDIT: Bhopera som ešte nepozeral.

Prasacko
14-09-12, 19:32
V tom máš pravdu ty, ale zober si takeho Bhopera sa mu čudujem že toľko nahlasuje cheaterov a má nato nervy a teraz ked má žiadosť tak mu dávaju proti kvoli nejakým posratým nadávkam, viem že by sa tak admin nemal vyjadrovať ale teraz ste nabrali pár adminov myslím si s dosť menšou úrovňou ako Bhoper.

MaRRaS-RoFl
16-09-12, 18:25
Vám se*u na točení dem, točím, tak nadáváte, že to je neprůkazný, tak si tam ku*rva zajdu a podívám se na něj ne?! Taky než se na to demo vůbec podíváte je doba, že bych se z toho mohl posrat, druhá věc ještě než mu dá někdo ten ban :D Prostě admina jsem tam v ivotě neviděl, ale cheater tam je pokaždé, co se napojím a málokdy tam je jenom jeden, jednou jste cchtěli práva, tak se starám ne? Když jste mi je nedali, budiž, vaše rozhodnutí, mě to srdce netrhá, ale taky by jste mohli dělat, co máte :)

Charon35
16-09-12, 18:31
Vám se*u na točení dem, točím, tak nadáváte, že to je neprůkazný, tak si tam ku*rva zajdu a podívám se na něj ne?! Taky než se na to demo vůbec podíváte je doba, že bych se z toho mohl posrat, druhá věc ještě než mu dá někdo ten ban :D Prostě admina jsem tam v ivotě neviděl, ale cheater tam je pokaždé, co se napojím a málokdy tam je jenom jeden, jednou jste cchtěli práva, tak se starám ne? Když jste mi je nedali, budiž, vaše rozhodnutí, mě to srdce netrhá, ale taky by jste mohli dělat, co máte :)
Prečo sa ti nedali? Lebo asi čakáš, že sem hodíš žiadosť hneď dostaneš práva, lebo máš nahratých 3000 hod na steame.

Mesiac si tu nehral, prídeš a hneď len pcujes. Wau. Hneď ich máš, počkaj na holuba.

MaRRaS-RoFl
16-09-12, 23:26
ale houby, hravam jak je cas, coz vis a mesic jsem pauzu určitě neměl, DM mě baví jako nic jiného, ale radši se odpojím než bych točil dema :) Prostě si dělejte co máte a já pcovat nebudu :)

Charon35
16-09-12, 23:32
ale houby, hravam jak je cas, coz vis a mesic jsem pauzu určitě neměl, DM mě baví jako nic jiného, ale radši se odpojím než bych točil dema :) Prostě si dělejte co máte a já pcovat nebudu :)

Kebyže máš práva, tak demá musíš točiť. A keby s tebou nebola taká zložitá komunikácia, možno by si mal aj práva. Celé je to na tebe. Len ako by si potom hral, kebyže musíš točiť demá? Bez dôkazu nemôžeš dať len tak ban... ;)

MaRRaS-RoFl
17-09-12, 01:22
Byl jsem nějakou dobu admin takže vím, že musím mít důkaz než dám ban. To ti tlučou do hlavy od první chvíle, co práva dostaneš někde poprvé a kdyby ne, tak tady u vás se to každý dozví :D Na tu komunikaci ti postnu steam nick, což bude určitě lepší..

R3S
18-10-12, 21:37
No dovolím si říct , že nemáte pravdu , každej večer tam jsem , na ! reaguju jen tehdy když je podle pravidel což znamená server,hráč ,prohřešek , pokud někdo napíše ! kokoti je tu WH tak na něj prdim, navíc admini min 3 pořád jsou online... i v noci což jsem se divil...!

R3S
18-10-12, 21:39
Byl jsem nějakou dobu admin takže vím, že musím mít důkaz než dám ban. To ti tlučou do hlavy od první chvíle, co práva dostaneš někde poprvé a kdyby ne, tak tady u vás se to každý dozví :D Na tu komunikaci ti postnu steam nick, což bude určitě lepší..

Rád bych věděl jak poznáš admina když absolutní minimum hraje se svým nickem...

Flopsaid
31-10-12, 13:14
Rád bych věděl jak poznáš admina když absolutní minimum hraje se svým nickem...

Dobrej dotaz...taky by mne to zajímalo :D

Charon35
31-10-12, 15:53
Dobrej dotaz...taky by mne to zajímalo :D

Niektorí sú schopní hladať podla SID, alebo dkonca IP. Asi sa nudia keď umrú za 10 sec. kola.

*srsen*
06-11-12, 19:37
No dovolím si říct , že nemáte pravdu , každej večer tam jsem , na ! reaguju jen tehdy když je podle pravidel což znamená server,hráč ,prohřešek , pokud někdo napíše ! kokoti je tu WH tak na něj prdim, navíc admini min 3 pořád jsou online... i v noci což jsem se divil...!

Může se jen zeptat,na moje volání teda nikdy nikdo nepříjde když napíšu. Ahoj, hráč Pštros má Wallhack,přijďte děkuju.
Já nepíšu server,myslel jsem,že vám se to tam objeví,odkud to jde ne?
A když ne,tak už vím proč to tak je.
Děkuju

Charon35
06-11-12, 20:01
Může se jen zeptat,na moje volání teda nikdy nikdo nepříjde když napíšu. Ahoj, hráč Pštros má Wallhack,přijďte děkuju.
Já nepíšu server,myslel jsem,že vám se to tam objeví,odkud to jde ne?
A když ne,tak už vím proč to tak je.
Děkuju

Server nemusíš písať. Len cca 70% volaní cez ! je typu "halo admin?", "je tu whcakr", "atmini posranz beha van tu citr" a pod. Potom sa prídu vykecať na fórum, že nikto nechodí na ich hlásenia (netýka sa to priamo tohto vlákna). Špeciálna kategória sú hlásenia z JB. Odtiaľ príde asi 1 z 10 hlásení správne. Inak je to samé "nedostal som vd", "mfk mfkmfk"...

Piner
06-11-12, 21:29
Prosimtě že ho tu řešíte, nedostal práva tak má furt kecy, takhle to bylo, je a bude vždy.

Acid
06-11-12, 21:31
kdydokoliv se na server připojím, tak tam je minimálně 1 cheater a většinou jenom 1 tam není, třeba s tím něco udělat.

Cheatery nezastavíš i kdyby tam bylo 100 adminů

Bezdak
06-11-12, 21:38
Vidíme to takhle.
[CSAC] (AWP DM FFA) *srsen* says: Baphomet Wallhack, FFA Awp..
Btw ten baphomet je myslim bot a ten občas zamíří přes stěnu :D.

DarkAspecT
06-11-12, 22:00
V posledních dnech to bejvá tak,že napíšou admin na tenhle server,ale důvod není.Nebo admin na awp(třeba)je tu hacker,ale nick si máme vycucat z prstu.Experti sou opravdu na jb,týpek se nedostane k ct a ptá se každýho jestli má mic,odpoví, že ne protoźe na blbou otázku blbá odpověď a je na světě hlášení.Se divím,že to tu vůbec pořád je,marras tu nehrál tak přes měsíc,tak co se tu řeší?

*srsen*
08-11-12, 16:53
Vidíme to takhle.
[CSAC] (AWP DM FFA) *srsen* says: Baphomet Wallhack, FFA Awp..
Btw ten baphomet je myslim bot a ten občas zamíří přes stěnu :D.

Aha,tak to se omlouvám,ale tam byli normální hráči,tak mě se zdál podezřelej,tak jsem ho nahlásil,fakt sorry :D