PDA

Zobrazit normální verzi : Prostě z JailBreaku :D



s3zn4m
10-09-12, 21:00
Spq a jeho Pán sajmon :D


http://youtu.be/QLOrwzfRnWI

s3zn4m
10-09-12, 21:00
Tupelko a jeho provokace :D


http://youtu.be/ex1P7sqAUpc

spq
10-09-12, 21:04
:mml::mml:

3k a Jerry
10-09-12, 21:07
Spq a jeho Pán sajmon :D


http://youtu.be/QLOrwzfRnWI

O důvod víc proč si hráči můžou stěžovat že zbytečně rušíte simona..Normalní hrač by za to dostal ban a odebral by se mu spešl hh..

spq
10-09-12, 21:10
Šlo jen o srandu ... :) a myslim si ze nebyla nuda :O

Kunder
10-09-12, 21:11
O duvod Víc se ptát kdo dělá větší bordel na JB

Mr.Brown
10-09-12, 21:11
:D :D :D :D :D kuzli :D :D

3k a Jerry
10-09-12, 21:13
Dobrá sranda když pak nevím co mám dělat :/ Nevím jak ostatním, ale mě to nějak zábavné nepřipadalo ..
Simon byl zabit, nastoupí druhý - dává příkazy a ty mu furt do toho meleš, musí mět radost no.

spq
10-09-12, 21:15
O duvod Víc se ptát kdo dělá větší bordel na JB

Tvoj koment som očakával, ale ty ked prides ozraty na JB, nič sa nedeje :DD ...

s3zn4m
10-09-12, 21:16
Tvoj koment som očakával, ale ty ked prides ozraty na JB, nič sa nedeje :DD ...

:whip:

spq
10-09-12, 21:20
Dobrá sranda když pak nevím co mám dělat :/ Nevím jak ostatním, ale mě to nějak zábavné nepřipadalo ..
Simon byl zabit, nastoupí druhý - dává příkazy a ty mu furt do toho meleš, musí mět radost no.

Tož to sme byli viacery na TS, takže bylo skupinová sranda .. :) o rušení nešlo vubec.

3k a Jerry
10-09-12, 21:25
Děláš si prdel ? T byli spokojeni protože kvuli tomu byla vzpoura v jednom kuse meleš když mluví simon ..
Nebo jsem snad debil a to co tam slyším se mě jen zdá ?


o rušení nešlo vubec.

:wall::wall::wall:

Prasacko
10-09-12, 21:25
Spq bere jailbreak ako TeamSpeak ale keď som tam ja alebo niekto koho nemá rád tak nepovie ani slovo a hrdinsky mlčí :) A nabuduce sa zomnou nehadaj kde je zbrojka keď o tom nemáš ani páru:) V kunderovej žiadosti buben písal že tam práva už nemá ale ako vidno bordel tam robí stále.

E: Spq aj som Seznamom ste asi prespali tú dobu JB keď Kecanie do mikráku a púšťanie hudby bolo zaujímavé ale očividne keď si admin tak si môžeš dovoliť všetko už len čakám že kedy mi dáš permu k CT za nadrožovanie.

spq
10-09-12, 21:32
Spq bere jailbreak ako TeamSpeak ale keď som tam ja alebo niekto koho nemá rád tak nepovie ani slovo a hrdinsky mlčí :) A nabuduce sa zomnou nehadaj kde je zbrojka keď o tom nemáš ani páru:) V kunderovej žiadosti buben písal že tam práva už nemá ale ako vidno bordel tam robí stále.

E: Spq aj som Seznamom ste asi prespali tú dobu JB keď Kecanie do mikráku a púšťanie hudby bolo zaujímavé ale očividne keď si admin tak si môžeš dovoliť všetko už len čakám že kedy mi dáš permu k CT za nadrožovanie.

Ja som stebou skončil, ak som sa dobre nevyjadril :) Nezaujímaš ma.

3K a Jerry, bylo 12 hodin nebol kolik v noci, tak sme s kuzli a miruskou a degem a dalsimi udelali fun :), ako vidím asi nevieš pochopiť zábavu.

3k a Jerry
10-09-12, 21:37
ako vidím asi nevieš pochopiť zábavu.

Rád se zasměju, když je čemu ..

s3zn4m
10-09-12, 21:41
Ano Prasacko dneska jsou zajímavé jenom nadávky od dětí, kteří jsou vzteky bez sebe když je někdo zabije. Myslím, že není tak špatné si udělat trochu srandy v 1 ráno. Nikoho už nebaví hrát normální kola. Stačí se podívat do videa, všichni mají fun kromě černé ovce jménem lukes. Ale někdo bude vždy vyčnívat z řady aby byl zajímavý. Neděláme nic před den kdy je napojeno 30 lidí na serveru, ale pouze v noci, kde je 10-12 lidí.

Jinak zase ta samá věc, řeší to vždy jenom ti kteří mají problém s tím, že admin něco dělá. Přitom na serveru nebyli.

3k a Jerry
10-09-12, 21:44
Asi vám to nedojde co jsem psal :)
Cituju sezama a jeho upravu JB

4. Ponechat prava pouzem Adminum a speslum, kteri je nezneuzivaji. Osobne bych nechal (Charona, spq, kona a niceworka).

:slap:

Kuzli
10-09-12, 21:48
Pane sajmon byla hláška večera :D akorát sme přišli na jinej server co si pamatuju a tam to nechapali :D

s3zn4m
10-09-12, 21:49
Dobře je rozdílná věc, když někdo hučí do mikrofonu v 7 večer kdy je plný server, ale je rozdíl když je to v 1 ráno. Navíc jsme ani nehráli, ty zase nevidíš tuto souvislost, každý si tam dělal co chtěl. Nechci se nikoho zastávat, ale prostě je to tak, těm co už dávno spí může být jedno, jestli se tam bavíme nebo ne, pokud jim to nezasahuje do hry. A znova opakuji, podívej se na chat ve videu. Nikomu kromě 1 osoby to nevadilo a měli srandu.

Kuzli
10-09-12, 21:52
Zbytečný to řešit byl sem vožralej, tak mi seberte spešl a dejte ban a bude klid. Moc to hrotíte.

Kunder
10-09-12, 21:57
Bylo 12 hodin já byl ožraly dělal jsem měnší neplechu než ty a dal si mi BAN. Tak si pro příště uvědom za CO a KOMU dávaš Ban ! Pak kdo nechápe srandu. BOŽE co ty si za Admina ? Ale nic s tebou mám vše vyřešené jen tady taky dávám svůj názor.

NicEwoRK
10-09-12, 22:00
4. Ponechat prava pouzem Adminum a speslum, kteri je nezneuzivaji. Osobne bych nechal (Charona, spq, kona a niceworka).

Pokud vím tak nepatřím mezi admin team ani ke spešlům ... tak nevím co si DeGe plete? :D

Mr.Brown
10-09-12, 22:05
Byl trochu zmatený :D

spq
10-09-12, 22:24
Bylo 12 hodin já byl ožraly dělal jsem měnší neplechu než ty a dal si mi BAN. Tak si pro příště uvědom za CO a KOMU dávaš Ban ! Pak kdo nechápe srandu. BOŽE co ty si za Admina ? Ale nic s tebou mám vše vyřešené jen tady taky dávám svůj názor.

V pohode, ja tvoj nazor beriem :).

Len za 1. Tebe tam nikto neposlouchal, i pŕesto že psali ze jsi nevim co, zabij se a tak.. pokračoval jsi.

Ejo
10-09-12, 22:25
Boha,neviem ci to nepochopite ale ked je na JB sranda tak vsetci seru aj na to najhorsie pravidlo....sam som sa tam zabijal granatom a vobec ma netrapilo skore alebo ze som si nemohol dat pp...bol som aj na Tsku s kuzlim,miruskou,degem,spq,myslim ze nicework atd...jednoducho bola sranda...nevedel som sa prestat smiat....a myslim ze o to pri JB ide...tak isto ako ked poviem ze pustite mys...alebo kto sa pohne mys...tiez asi nie som dementny a poznam pravidla...jednoducho tych ludi co sa dosli zabavit to zabavi...a ty ktorym o to nejde tak mozu ist strielat a fragovat aj na classic alebo novy vyborny mod COD...je tam tiez sranda tak nech si to uzivaju vo svojom zivle...malokedy sa stane aby bola pri jb takato sranda a fakt to za to stalo....

Leryx
10-09-12, 22:28
Asi vám to nedojde co jsem psal :)
Cituju sezama a jeho upravu JB

:slap:

Přesně to jsem chtěl napsat, ale koukám že jery tu byl dříve. Prvně nám tu říkáš, jak zneužíváme práva, a najednou když to děláte vy, tak to bereš jako srandu. Spq mi neva, taky to dělávám, vadí mi prostě jen to, že si nás za to buzeroval sezname a najednou ti je to milé. Jen to dokazuje že si ten thred ve kterém ses nás pokoušel vyhodit založil jen z nudy, kdyby si to myslel vážně tak by sis teď protiřečil. Zamysli se nad tím a poťukej si na hlavu...

3k a Jerry
10-09-12, 22:57
Dobře je rozdílná věc, když někdo hučí do mikrofonu v 7 večer kdy je plný server, ale je rozdíl když je to v 1 ráno. Navíc jsme ani nehráli, ty zase nevidíš tuto souvislost, každý si tam dělal co chtěl. Nechci se nikoho zastávat, ale prostě je to tak, těm co už dávno spí může být jedno, jestli se tam bavíme nebo ne, pokud jim to nezasahuje do hry. A znova opakuji, podívej se na chat ve videu. Nikomu kromě 1 osoby to nevadilo a měli srandu.
Přište si nás neber do klávesnice že zneužíváme spešl a práva :)
Pro eja a jeho vytečkovaný příspěvek na jb jsem se zasmál až dost ale tohle asi vám přijde vtipné tak jsem asi mimo a nechápem humor ..
A nezáleží kolik je hodin, ale pokud jsou tam hráči, kterým se to nepáčí tak to proboha nedělám !

Kuzli
10-09-12, 23:06
To se nezlob ale je lepší když se baví většina hráčů a kvůli nějaký menšině se podřizovat je blbý nemyslíš?

s3zn4m
10-09-12, 23:07
V té době co jsem to psal jsem věděl možná o 6-ti adminech, prosím tě kde jsem psal, že bych vyházel všechny?

O tobě ani o Jerrym nepadlo ani slovo, tak nevím co tady zase kopete. Ani jsem nevěděl, že tam máte práva. Moje chyba, teď už vím kdo má kde práva.

3k a Jerry
10-09-12, 23:15
Vypsals jen ty o kterých sis myslel že nezneuživaji prava tudiž pro nás to vyznělo že práva zneužíváme a pokud si o nás nevedel tak seš asi na hlavu, protože nechápu proč si zakládal ten thread když víš o tom kulové ..

Charon35
10-09-12, 23:20
...kto sa pohne mys...
wtf? :DDD to som ešte nevidel, ale dik za pobavenie takto večer :D


K téme je škoda sa vyjadrovať. Každý si bude mleť svoje. Čím viac adminov a spešl tam je, tým je to horšie. Diki, že ma v tom stále viac a viac upevňujete. ;)

mrkev
10-09-12, 23:29
O důvod víc proč si hráči můžou stěžovat že zbytečně rušíte simona..Normalní hrač by za to dostal ban a odebral by se mu spešl hh..

Súhlas

EDIT : Mna by zaujímalo prečo tu Pán seznam dáva taketo sračky? aby zase začala hadka kto je jaký? Další admin ktory sa serie do jb a vie o tom akurát hovno.Najprv pouraža admin team , potom sa donho dostane , potom tu dava
sračky.

Ejo
11-09-12, 08:32
wtf? :DDD to som ešte nevidel, ale dik za pobavenie takto večer :D

Tak diky snazim sa...:D

Kroxy
11-09-12, 15:56
Lol tupelko

Tupelko
11-09-12, 16:01
Není to tam celé :D

spq
11-09-12, 17:38
Není to tam celé :D

:DDDDDD Co hazis po mne klobasu :D, potrebuju novej ručník D:D

Piner
11-09-12, 18:32
Ano, pak že na JB chodí 6. kidi co řvou do mikráku. NE, to chodí jen spq a spol.

Btw, když už je teda ten pán s3zn4m admin. Tak si aspoň mohl říct ať zavře hubu. Určitě tu nejsem jediný, komu to srandovní nepřipadá.
Myslím si, že uděláš dobře, když to tu vzdáš.Jak spq, tak s3zn4m. (Určitě nejsem sám, kdo si to myslí).

Charon35
11-09-12, 18:38
Srandovné to bolo viac priamo v hre. Tu to akurát viacerí využívajú, aby sa mohli posťažovať.

Prasacko
11-09-12, 18:56
O důvod víc proč si hráči můžou stěžovat že zbytečně rušíte simona..Normalní hrač by za to dostal ban a odebral by se mu spešl hh..

Šak on je retard, on môže.

Za púšťanie hudby mi bol rad obobraný spešl a to bolo asi viac funny jak jeho zhulene keci tak nevidím dôvod prečo mu tie posraté práva neodoberiete ako písal Buben že ste mu tam ich už odobrali, ale nie je tomu tak.

E: Berte to ako môj Cry thread ked uz nemam spesl ale aspon chcem aby ste neuprednostnovali adminov že môžu všetko pričom o JB vie 5x menej a hrá tam 5x kratšie. Dnes si dal ban na 7 Dní za MFK ale hned ako som to napisal do chatboxu si to opravil na zakaz k CT, mne si dal ban za rusenie simona pri schovke na 3dni tak si to v hlave uprav na Normal. Hraj si na nejakých strieľacích serveroch, cheathunting ti možno ide lepšie. Napíšeš mi v hre že si somnou skončil a hneď mi píše nemenovaný hráč že ma riešiš na fórum že za CT nadržujem a hľadáš každé hovno aby som dostal ban. Keby si bol normálny, skromný admin čo tam udržuje poriadok, tak nepoviem ani slovo ale to že prídeš na JB zrazu s právami a zo spešloma robís tam to čo robíš tak to sa mi nepáči.

Spq mýliš si pojem sranda a sranda only for spq.

s3zn4m
11-09-12, 18:56
Nemohl, aby se zase nerozběhla diskuze, že nemám práva na JB a seru se tam. Vy nevíte co mluvíte :mml:

Ejo
11-09-12, 19:37
Srandovné to bolo viac priamo v hre. Tu to akurát viacerí využívajú, aby sa mohli posťažovať.

Presne tak..v hre...tí čo tam neboli by to nemuseli riešiť :D

spq
11-09-12, 20:43
Šak on je retard, on môže.

Za púšťanie hudby mi bol rad obobraný spešl a to bolo asi viac funny jak jeho zhulene keci tak nevidím dôvod prečo mu tie posraté práva neodoberiete ako písal Buben že ste mu tam ich už odobrali, ale nie je tomu tak.

E: Berte to ako môj Cry thread ked uz nemam spesl ale aspon chcem aby ste neuprednostnovali adminov že môžu všetko pričom o JB vie 5x menej a hrá tam 5x kratšie. Dnes si dal ban na 7 Dní za MFK ale hned ako som to napisal do chatboxu si to opravil na zakaz k CT, mne si dal ban za rusenie simona pri schovke na 3dni tak si to v hlave uprav na Normal. Hraj si na nejakých strieľacích serveroch, cheathunting ti možno ide lepšie. Napíšeš mi v hre že si somnou skončil a hneď mi píše nemenovaný hráč že ma riešiš na fórum že za CT nadržujem a hľadáš každé hovno aby som dostal ban. Keby si bol normálny, skromný admin čo tam udržuje poriadok, tak nepoviem ani slovo ale to že prídeš na JB zrazu s právami a zo spešloma robís tam to čo robíš tak to sa mi nepáči.

Spq mýliš si pojem sranda a sranda only for spq.

Jezis ty si utri celo a pozri čo tu potíš ! Si ako z telenovely, plačeš furt, furt vkuse, či forum, či JB, a stým nadržovaním mám aj demo, ale blbnu tak mikrofóny, už by som ti davno šupol BAN . . .

Piner
11-09-12, 21:36
Promiň, ale co je na tom zábavné ? Víš jak si toho kluka musel srát? A kdyby ti řekl, drž hubu kkte, tak mu dáš ban.Ani jsem si to nemusel pouštět celé, stačilo mi pár vteřin.

DarkAspecT
11-09-12, 21:39
:whip:
Já myslel že práva už máš tak na co huntíš posty?

s3zn4m
11-09-12, 21:58
Já myslel že práva už máš tak na co huntíš posty?

Chci být fialový, víš co.

DarkAspecT
11-09-12, 22:06
To budeš až ti někdo dá pořádně přes držku a to ti žádný pusť klávesnici nepomúže.

Ejo
11-09-12, 22:12
:D...preeco sa bijete kvoli hram?:D...ako keby ti niekto nadava na rodinu matku a rozprava ako ta zabije nech sa paci...ale taketo riesit..ved na teba nic nepovedal:D:D

s3zn4m
11-09-12, 22:13
Já z něho mám srandu, nějaký 15ti roční online hero :D Ejo, znáš tu dnešní mládež.

Piner
11-09-12, 22:16
Já z něho mám srandu, nějaký 15ti roční online hero :D Ejo, znáš tu dnešní mládež.

:D::D:DD To snad nemyslíš vážně ? Už nehul ty sračky. A vzpamatuj se.Nikdo tě tu nemá rád, přijdeš, napíšeš žádost a jentak náhodou zrovna na knife.Dostaneš práva a už je z tebe největší pán světa. Ptám se po 2. : Nechceš to vzdát?

3k a Jerry
11-09-12, 22:25
Promiň, ale co je na tom zábavné ? Víš jak si toho kluka musel srát? A kdyby ti řekl, drž hubu kkte, tak mu dáš ban.Ani jsem si to nemusel pouštět celé, stačilo mi pár vteřin.

Kdybych byl ten simon ako je na začátku toho videa tak použiju tolik nadavek aby byl konečne ticho a to ticho by si zasloužil tím že by jedině dostal ban ..
Už tu hraju od začátku a normální hráči se dokázali bavit i bez toho aby kecali když simon mluví nebo pouštet Justina.
Pěstujte květiny a rači to prosím lockněte :)

Charon35
11-09-12, 22:26
Shut Up Všetci!

Aj keď to obaja nemysleli v DANEJ CHVÍLI zle, SPQ a DeGe prišli o spešla. K tomu sa pridal Luiz. Ale nie kvôli nejakým cry postom. Každé spešl musí schváliť väčšina adminov z JB. U nich sa tam nestalo, podobne ako u Mytrima. Jemu to bolo vrátené, pri nich sa uvidí časom. Nikto nebude uprednostňovaný, aj keď je admin. Narážky kto koho nakope a má ho dlhšieho si riešte v OffTopiku.

Piner
11-09-12, 22:37
Souhlas s jerrym, lock this. Než se ozve ten.. ten.. no radši nic..

s3zn4m
11-09-12, 22:42
Si pán prostě na tebe tu nikdo nemá. Zamykám.