PDA

Zobrazit normální verzi : Ultraviolet unban !!!



ultraVIOLET
11-09-12, 15:06
zdravim , chtel bych požadat o unban na vasem serveru a zaroven o dodani dema ktere admin paradoxx natocil jako dukaz že sem hral s aimbotem..
diky za pochopení :)
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 39311)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): hraval sem za CR
[AMXBANS] Tvuj nick: hraval sem za CR
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:153455
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:153455
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.117.217.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.117.217.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: Kotelna - Aim

3necky
11-09-12, 16:23
Prosimtě ty bys měl sklonit hlavu a s hanbou potichu odejít a ani nedávat o sobě vědět. Za ty tvoje multiúčty, bany na PZ U2 a nevím kde ještě... A nezkoušej mi ani odepisovat, reagovat na to nebudu!

Napsal jsem to tady jako offtopic, aby jsi věděl jak tě mám rád. Nachám to na adminovi, jestli mi tento příspěvek smaže.

deathface
11-09-12, 16:46
konečně dostal ban parchant.Měl jsem pravdu :>)

muzikant
11-09-12, 17:13
deatface podle me jak si natocil ty to demo nemel AB nwm..

DarkAspecT
11-09-12, 18:14
Jáj paradoXx dej si facku,jednou za čas se objevíš na fórku a nevíš co se tu dějě...byl nahlášen už asi 5x a ukázalo se že nic..Dříve když se megapub jmenoval maxi tak ho možná znáte pod nickem wallen když to válel a byl 1. v ranku.Jsem pro UB.

Spon.erko
11-09-12, 18:14
Sice jsem demo neviděl ,ale stejnak se mi zdá ,že to byl celkem překlep ten ban...Ultravioleta jsem párkrát viděl a byl to jen skill navíc už ho i za AB nahlašovali a pokaždé to nevyšlo Viz TOTO (http://csko.cz/forum/showthread.php?9803-Aim-ultraVIOLED-(AB))

Lynviy
11-09-12, 18:25
To že měl hlášeňí, na kterých nic nebylo, neznamená, že nemohl zapnout. Navíc ParadoXX se nikdy nezmýlil, tak si počkáme na demo, že Aspecte.

Amazing-Zajic
11-09-12, 19:01
Tvoje SID.. Mmmm Ffp profil, také lahůdka. http://forfairplay.com/STEAM_0:0:153455
http://www.youtube.com/watch?v=QU--6Pp53GI a http://www.youtube.com/watch?v=WqBF-PS-tj8.
Nazávěr také podezření na AB: http://www.youtube.com/watch?v=hdlgdpjAAK8

Víc si vygooglujte sami.

kashpi
11-09-12, 19:07
demo
http://csko.cz/dema/upload/dir/aimgun.dem

je tam cheaterů víc, najděte si až bude spectit hráče hraval sem za CR alias ultraVIOLET

3necky
11-09-12, 19:23
Tak jdu s chutí na to, ale kerhis by mě "zklamal" kdyby se nechal chytit na AB jako obyčejná nezkušená cheaterská nula.

kashpi
11-09-12, 19:30
myslím, že je víc profi hráčů co se prokázalo že má AB :)

Marquez
11-09-12, 19:33
Tak jistě že a největší haxor z profi ligy je tenhle.

http://www.youtube.com/watch?v=IzQRCedLU_Y

deathface
11-09-12, 19:36
co to je za typka XD

Spon.erko
11-09-12, 19:41
Jen dava :D

3necky
11-09-12, 19:54
Wau. Já tam "úpravu" v recoilu taky vidím. Pořádně se podívejte v situacích kdy stříli dávky po 1 ráně. V těch dávkách 2-3 bulety to není vidět, ale v těch jedničkách. Podle mě normálně když střílíte jedničky, chová se recoil a cross úplně jinak, tady mu to cukne do středu (na hlavu) ikdyž ma cross rozhozený.

No recoil software jsem nikdy nestudoval, jenom z pohledu hráče můžu říct, že tenhle recoil se chová velmi zvláštně...

514Pro
11-09-12, 20:14
Nejlip je to asi videt na poslednim fragu z usp, kdy je krasne videt cuknuti crossu doprava zcela do strany , zastaveni a lehky cuk doleva a dolu zpet na hlavu po 2. rane, ktere tam nema co delat.

akka~
11-09-12, 20:15
Demo jsem zatím neviděl, sčeknu a potom editnu. Já ultravioleta znám, neboli kerhise. Hrával jsem s ním, nechci se ho nějak zastávat, ale až budete mít 10k hodin odehraných, tak vás chci vidět. Jdu na to demo.
E: Tak sčeknuto. Kerhis, neboli ultraviolet. Killy-hedky dává klasicky a pořád, jako kdyby jste ho neznali. Mě jedině co mi přišlo zvláštní, je ten kill s USP, ale to by byl jen jeden čas. Zbytek... tak prostě hraje.

ultraVIOLET
11-09-12, 20:21
Tvoje SID.. Mmmm Ffp profil, také lahůdka. http://forfairplay.com/STEAM_0:0:153455
http://www.youtube.com/watch?v=QU--6Pp53GI a http://www.youtube.com/watch?v=WqBF-PS-tj8.
Nazávěr také podezření na AB: http://www.youtube.com/watch?v=hdlgdpjAAK8

Víc si vygooglujte sami.
u2 banned...15000 lidi ma stejnou IP jako , div se že mi dali ban za multiucet...
playzone banned...nedodani dema v turnaji , neziju jenom cs , nemam tolik casu ...
sft banned....sem rad ze tam mam ban za cheating :) aspon nebudu mit dalsi debilni cheatmoovie , od zacatecniku z tehle ligy :)
hejtere zasranej


Wau. Já tam "úpravu" v recoilu taky vidím. Pořádně se podívejte v situacích kdy stříli dávky po 1 ráně. V těch dávkách 2-3 bulety to není vidět, ale v těch jedničkách. Podle mě normálně když střílíte jedničky, chová se recoil a cross úplně jinak, tady mu to cukne do středu (na hlavu) ikdyž ma cross rozhozený.

No recoil software jsem nikdy nestudoval, jenom z pohledu hráče můžu říct, že tenhle recoil se chová velmi zvláštně...
však ty nemaš absolutně žadné zkušenosti...tobě bych prava určitě nedal ...
enecky enecky....


Nejlip je to asi videt na poslednim fragu z usp, kdy je krasne videt cuknuti crossu doprava zcela do strany , zastaveni a lehky cuk doleva a dolu zpet na hlavu po 2. rane, ktere tam nema co delat.
víš jak je ta hra stara ? ma určite chyby :) sem tam se stane že ti to nakym zpusobem cukne jak ty tvrdis
nerikej že tobě se to nidky nestalo :D



EDIT by ZEUS: Používej k sakru tlačítko EDIT

akka~
11-09-12, 21:01
A jak víš na 100% že je to Ředitel Zeměkoule ?

3necky
11-09-12, 21:02
Za prvé udivuje mě, jak ty můžeš vědět kolik mám já zkušeností..., za druhé nejsem enecky a za třetí o práva se ani nehlásím.

Nicméně jdeš na to opět stejně a opět špatně. Žádné rozumné argumenty, jen napadáš všechny kolem sebe což o něčem taky vypovídá. :)

ZombieBot
11-09-12, 21:03
A jak víš na 100% že je to Ředitel Zeměkoule ?

Ředitel zeměkoule == kerhis == ultraVIOLET

ultraVIOLET
11-09-12, 21:04
[QUOTE=ZombieBot;119285]Milý Řediteli Zeměkoule. Zapnul jsi jednou, dalo se čekat, že zapneš znovu. A co? Zapnul jsi.
Tak si laskavě seber všechny svoje saky paky a vypadni z naší unie. Třeba ti to jinde budou tolerovat, my ne.
Už od první chvíle co jsem tě viděl, tak jsi mi byl podezřelý. A co se nestalo? Dostal jsi ban. Přišel jsi znovu, dostal jsi ban. Tak do třetice si dostal co? Ban. A za co? Za ten tvůj naprogramovaný skill.

To je vše, ahoj.
no tak ty to zřejmě nemáš v hlavičce v pořádku měl by si jit spinkat už toho na tebe bylo nejspis moc dneska..
P.S. vrať se zpatky na publik a trenuj

akka~
11-09-12, 21:04
To je mi jasné :D To jsem pochopil. Ale jak víš že kerhis je ředitel zeměkoule, nechci žádné = atd. Ale chci důkaz nebo něco podobného, že je to zrovna on. Poté budu mlčet :)

ultraVIOLET
11-09-12, 21:07
ředitel ty zombiebote...(nick sis vybral opravdu spravny ...vyztihuje tě :) ) ..je typek o kterym ty nic nevis..a asi nejspis nikdy vedet nebudes..ten uz cs nehraje , ale za starych casu hral po boku s takovyma hracema ktery ty si viděl napsany max v novince nekde na lize :)

ZombieBot
11-09-12, 21:12
To je mi jasné :D To jsem pochopil. Ale jak víš že kerhis je ředitel zeměkoule, nechci žádné = atd. Ale chci důkaz nebo něco podobného, že je to zrovna on. Poté budu mlčet :)

Beru zpět. Vycházel jsem z tohoto vlákna: http://csko.cz/forum/showthread.php?8930-ban-nepr%E1vem-UNBAN&highlight=kerhis
Nejspíš jsem ho dříve nedočetl celej. Muj fail.


ředitel ty zombiebote...(nick sis vybral opravdu spravny ...vyztihuje tě :) ) ..je typek o kterym ty nic nevis..a asi nejspis nikdy vedet nebudes..ten uz cs nehraje , ale za starych casu hral po boku s takovyma hracema ktery ty si viděl napsany max v novince nekde na lize :)

Ty si o sobě asi hodně myslíš co? Chováš se jak kdyby si sežral tunu ega a jsi nám všem leda pro smích. Cheater nikdy nepřizná barvu, ty jsi jeden z nich.
Jsi online hero a pouhej ubožák, co sedí u jednašestek non-stop a ještě do toho nemá ani charakter, aby hrál čistě. Jsi nula, furt něco meleš o ligách? Já nejsem nějakej PG a ani o to nestojim, nezajímají mě ligy, hraju to pro zábavu, ne pro to abych si honil ego. Chtít něco dokázat je jedna věc, ale v onlinovce to rozhodně není úspěch.

ultraVIOLET
11-09-12, 21:14
Za prvé udivuje mě, jak ty můžeš vědět kolik mám já zkušeností..., za druhé nejsem enecky a za třetí o práva se ani nehlásím.

Nicméně jdeš na to opět stejně a opět špatně. Žádné rozumné argumenty, jen napadáš všechny kolem sebe což o něčem taky vypovídá. :)
chyba ! napadam jen tebe , protože si hraješ až na moc velkeho progamera , a ze nevim o tvych zkusenostech ? staci kdyz se napojim na megapub nebo se kouknu tady co pises do prispevku a hned vime kde sme :)
tak prosim pššt



Beru zpět. Vycházel jsem z tohoto vlákna: http://csko.cz/forum/showthread.php?8930-ban-nepr%E1vem-UNBAN&highlight=kerhis
Nejspíš jsem ho dříve nedočetl celej. Muj fail.



Ty si o sobě asi hodně myslíš co? Chováš se jak kdyby si sežral tunu ega a jsi nám všem leda pro smích. Cheater nikdy nepřizná barvu, ty jsi jeden z nich.
Jsi online hero a pouhej ubožák, co sedí u jednašestek non-stop a ještě do toho nemá ani charakter, aby hrál čistě. Jsi nula, furt něco meleš o ligách? Já nejsem nějakej PG a ani o to nestojim, nezajímají mě ligy, hraju to pro zábavu, ne pro to abych si honil ego.

ja sem online hero ? :D chlapečku nesnaž se mě rozesmat , ja tu hru hral na lanu 4 roky , 4 roky sem vymetal hernu za hernou , lanky , NC , bože moch bych pokračovat do nekonečna a ty mi napises online hero...no ok
a nesedim u jednasestek nonstop uz davno no ..stary casy jsou davno pryc , nemam na to tolik casu jako driv ..
chci pozadat o unban abych si mohl jit v klidu zasurfovat a vy se tu do me zacnete srat...ani nevite jak aimbot vypada proboha
BOTE ,neztrapnuj se cim dal vic :) dik

EDIT BY ZEUS: Napíšu ti to ještě větším aby si to poznal a příště sis dal tlačítko EDIT Ted doufám, že příště na to nezapomeneš.

ZombieBot
11-09-12, 21:19
chyba ! napadam jen tebe , protože si hraješ až na moc velkeho progamera , a ze nevim o tvych zkusenostech ? staci kdyz se napojim na megapub nebo se kouknu tady co pises do prispevku a hned vime kde sme :)
tak prosim pššt

Jsi king, jsi nejlepší PG ever. Nikdo z nás na tebe nemá, budeme se ti klanět. <- Tohle si laskavě strč někam a radši dělej něco užitečného.

E:



ja sem online hero ? :D chlapečku nesnaž se mě rozesmat , ja tu hru hral na lanu 4 roky , 4 roky sem vymetal hernu za hernou , lanky , NC , bože moch bych pokračovat do nekonečna a ty mi napises online hero...no ok
a nesedim u jednasestek nonstop uz davno no ..stary casy jsou davno pryc , nemam na to tolik casu jako driv ..
chci pozadat o unban abych si mohl jit v klidu zasurfovat a vy se tu do me zacnete srat...ani nevite jak aimbot vypada proboha
BOTE ,neztrapnuj se cim dal vic :) dik

No, vím, že ty moc dobře víš, jak aimbot vypadá, jako jeho častý uživatel.

3necky
11-09-12, 21:26
chyba ! napadam jen tebe , protože si hraješ až na moc velkeho progamera , a ze nevim o tvych zkusenostech ? staci kdyz se napojim na megapub nebo se kouknu tady co pises do prispevku a hned vime kde sme :)
tak prosim pššt

Tak uděláme si z toho takový menší thread o výměně názorů, snad to nikomu vadit nebude.

Chyba, napadáš i ostatní, možná si zkus přečíst tvých pár posledních příspěvků, snad ti to dojde. Já si na žádného velkého progamera nehraju, (pokud si to někdo myslím, omlouvám se) a promiň ale jak přesně poznáš moje zkušenosti s cs z příspěvků, které píšu? Jelikož mezi schopností psát a hrát cs nevidím souvislost. A podle hry na megapubu hodnotíš moje zkušenosti? Směšné. Zatím nic moc kamaráde teda.

ultraVIOLET
11-09-12, 21:28
Jsi king, jsi nejlepší PG ever. Nikdo z nás na tebe nemá, budeme se ti klanět. <- Tohle si laskavě strč někam a radši dělej něco užitečného.

E:




No, vím, že ty moc dobře víš, jak aimbot vypadá, jako jeho častý uživatel.

bože ty si :censored:......

ZombieBot
11-09-12, 21:31
bože ty si :censored:......

Ne, ale nemám rád takové egoisty jako ty.

ultraVIOLET
11-09-12, 21:31
Tak uděláme si z toho takový menší thread o výměně názorů, snad to nikomu vadit nebude.

Chyba, napadáš i ostatní, možná si zkus přečíst tvých pár posledních příspěvků, snad ti to dojde. Já si na žádného velkého progamera nehraju, (pokud si to někdo myslím, omlouvám se) a promiň ale jak přesně poznáš moje zkušenosti s cs z příspěvků, které píšu? Jelikož mezi schopností psát a hrát cs nevidím souvislost. A podle hry na megapubu hodnotíš moje zkušenosti? Směšné. Zatím nic moc kamaráde teda.
omlouvam se napadam tebe a zombiebota protoze ste dva picusove , no tak sorry
kdyby ste tady nepsali o mě takove blbosti jako pisete byl bych v klidu
se podivejte sasci dva..
ja si dam zadost o unban a co vy tady do me zacnete hustit
se vspamatujte...a nezasahujte do tohodle topicu , nemate se do toho co srat a vas lou nazor me nezajima..
zacinate me nudit


Ne, ale nemám rád takové egoisty jako ty.
no tak ty si mega :censored:..tebe meli hodit noramlne do bahna a rychle zaplacat..a už sem nepiš

Tohle je poslední varování, používej EDIT nebo na foru si na týden skončil.

3necky
11-09-12, 21:40
omlouvam se napadam tebe a zombiebota protoze ste dva picusove , no tak sorry
kdyby ste tady nepsali o mě takove blbosti jako pisete byl bych v klidu
se podivejte sasci dva..
ja si dam zadost o unban a co vy tady do me zacnete hustit
se vspamatujte...a nezasahujte do tohodle topicu , nemate se do toho co srat a vas lou nazor me nezajima..
zacinate me nudit

Vůči nervovým výlevům od takové nuly jako jsi ty jsem naprosto imunní, spíš mě to jen rozesmívá. Příspěvky jsem k tématu psát začal a psal do té doby než jsi přišel ty a začal opět plakat, tudiž chyba na mé straně opět není. Ale máš pravdu, posledních několik mých příspěvků tu nemá co dělat, ale já si to nemůžu nechat ujít.

ultraVIOLET
11-09-12, 21:49
tak určitě :) kamo nebudu si to číst protože vim jedon ..že to budou jenom kidy od maleho fakana jako jsi ty
ja se tu s tebou hadat nehodlam si proste decko co me netankuje...zdary

BiA Fz
11-09-12, 21:56
zdravim , chtel bych požadat o unban na vasem serveru a zaroven o dodani dema ktere admin paradoxx natocil jako dukaz že sem hral s aimbotem..

Ani v tý žádosti nepíšeš, že si neměl cheaty, prostě jen chceš unban a vidět demo. Chápu to, nastavíš si hs čtvereček a myslíš si, že to nikdo nepozná. Nevim jestli si dřív hrál čistě nebo si celou dobu ubohej cheater, včera sis na tom aimu zapnul a natočil sem tě, ne nijak cíleně, s ostatníma cheaterama na tom demu. Tak tady nepiš blbosti- "playzone banned...nedodani dema v turnaji , neziju jenom cs , nemam tolik casu ..." tohle mě pobavilo že nemáš čas uploadovat demo. Hlavně že máš čas se tady do všech navážet.

K ostatnímu se nevyjadřuju, třebas tam fakt dostal bany neprávem, tak sis řekl když už ty bany mam, tak si zapnu. Na demu je aimbot, paradox to zabanoval rovnou, 514 to potvrdil a nemyslim si že by tě kdokoliv obhajoval. Můžeš se obrátit na Kotla, který tu má poslední slovo, ale pokud nechceš ban i na forum, tak pokračuj v tomhle stylu psaní...

514Pro
11-09-12, 21:58
Recoil s dynamickym crossem je tu od bety 7.0 a toto cukani zamerovace v momente, kdy do tebe nikdo nestrili, stojis na miste a aimujes nehybnej cil a strilis defakto po jednotlivejch ranach...ne takto nestalo.

ultraVIOLET
11-09-12, 22:04
Ani v tý žádosti nepíšeš, že si neměl cheaty, prostě jen chceš unban a vidět demo. Chápu to, nastavíš si hs čtvereček a myslíš si, že to nikdo nepozná. Nevim jestli si dřív hrál čistě nebo si celou dobu ubohej cheater, včera sis na tom aimu zapnul a natočil sem tě, ne nijak cíleně, s ostatníma cheaterama na tom demu. Tak tady nepiš blbosti- "playzone banned...nedodani dema v turnaji , neziju jenom cs , nemam tolik casu ..." tohle mě pobavilo že nemáš čas uploadovat demo. Hlavně že máš čas se tady do všech navážet.

K ostatnímu se nevyjadřuju, třebas tam fakt dostal bany neprávem, tak sis řekl když už ty bany mam, tak si zapnu. Na demu je aimbot, paradox to zabanoval rovnou, 514 to potvrdil a nemyslim si že by tě kdokoliv obhajoval. Můžeš se obrátit na Kotla, který tu má poslední slovo, ale pokud nechceš ban i na forum, tak pokračuj v tomhle stylu psaní...
no ty si taky dobrej...myslis ze kdybych měl cheaty že zakladam topici kvuli publiku abych dostal unban ? si normalni..
preci kdybych mel cheaty tak sem ani nelezu bože
jen sem chtel pozadat o unban abych si mohl zasurfovat a dojit si na aim trochu zastrilet
zapomel sem no že ste znalci..každej kdo na to demo koukne tak tam aimbot neuvidi no ale ty ...no nic
a ty 514 pro ...recoil :D dobry , di si lehnout ..
nerikam ze sem necitoval , citoval sem 1 rok vkuse , s kamaradem sme zhuleny sedeli u nej doma a citovali jak sasci a meli z toho srandu...ale to cca 5 let zpatky :(
no nic odbornici jdu si lehnout...locknete si to

no v pohode kluci , prekonal sem se a stahl sem to demo
protoze sem se chtel podivat jake nesmyslne killy jsem daval..
a reknu vam jedno....meli by ste este hooodne hoooodne trenovat...pokud nevite jak vypada zasrane ab..a chcete delat adminy ? :D
no tak se drrzte ..brou

BUBEN
11-09-12, 22:12
No tak bych to na přání žadatele locknul. Ať sem napíšeme cokoliv, nikoho z nás neuzná. Budeš si muset najít lepší portál, kde k tobě budou přívětivější.

EDIT: Koukám, že jsi dokonce v chatu něco psal.

Surf 2 10-09-2012 21:24:24 STEAM_0:0:153455 217.117.217.146 hraval sem za CR 217.79.189.151:27027
Surf 2 10-09-2012 20:56:31 STEAM_0:0:153455 217.117.217.146 hraval sem za CR 217.79.189.151:27023

ZEUS
11-09-12, 22:43
Ta IP je na nějaej německej shit jump server...
Ultraviolete, nebudu ti to do nekonečna říkat, aby si používal edit.
Tohle ber jako úplně upozornění, poté bude následovat týdenní ban na foru.

ParadoXX
12-09-12, 12:15
Demo bylo dodáno.Ban přes web za aimbota byl na místě.Cheatery neomlouvám.Na demu je jasně vidět každej frag s aimbotem.A lockněte to už.

Kotel
13-09-12, 15:55
Na demo jsem se podival az dnes a aimbot tam nevidim. Vetsina kulek jde mimo i kdyz se snazi mirit na hlavu. Stejne cukani mi dela mys, kdyz strilim po jedne (ujizdi na podlozce). Posledni akce s usp je videt, ze prvni ranu trefil uplne vedle a aimbotove cuknuti to neni.