PDA

Zobrazit normální verzi : :d:d:d:d



:D:D:D:D
08-05-11, 12:35
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Kenji
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:8493098'
[AMXBANS] Tvoje IP: '85.132.159.230'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

dik za unban predem

Kenji
08-05-11, 12:42
jezis, sorry, Kotle. Dal jsem ban omylem.

Kotel
08-05-11, 13:17
Jak omylem?

Rixie
08-05-11, 13:19
Wtf ?

InVitro
08-05-11, 13:57
Že by epic .

Kenji
08-05-11, 14:06
Ten mel WH na 100 procent, akorat jsem natocil demo spatne, http://csko.cz/dema/upload/dir/ban.rar, tady mas demo v mape de_dust2, pak prisla zmena mapy na nuke, kde on za CT zabil 3 teraky s zapnutym WH, na to nemam demo. Zrovna jsem zkusil napsat do konzole znova record XXX, odepisal mi already recording, pak jsem si myslel, ze po zmene mapy recording se pokracuje, to se mi nedarilo bohuzel. Takze moje chyba a neznalost. Tedy unbanuj ho kvuli tomu, ze nemam demo z mapy de_nuke. Sorry.

:D:D:D:D
08-05-11, 14:52
Kenji jsi k smichu jako proc si myslis ze mam zapotrebi behat nekde na publiku s wh :D:D

Trsak
08-05-11, 15:16
No vytlemenec chodi na Kotelnu casto, i kdyz si myslim, ze je to spis skiller, tak nektere jeho zakroky obcas vypadaji na wh.. Ale wh muze pouzivat kazdy a pokud alespon trochu premysli, tak mu na nej nikdo nepride...

bones
08-05-11, 16:06
No vytlemenec chodi na Kotelnu casto, i kdyz si myslim, ze je to spis skiller, tak nektere jeho zakroky obcas vypadaji na wh.. Ale wh muze pouzivat kazdy a pokud alespon trochu premysli, tak mu na nej nikdo nepride...

viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?949-%8E%E1d%E1m-unban

Kotel
08-05-11, 16:44
Pokud mate pocit, ze hrac, co tu hraje par mesicu, pouziva cheaty, tak nejdriv dejte demo do admin fora. Zrovna v nuke se deruje vsechno a porad.

ZEUS
08-05-11, 17:04
Byl jsem tam. Můj osobní názor na toto je negativní, nic neměl. Jak píše Kotel nuke se děruje fakt dobře. Podle jeho pohybu si myslím, že má něco za sebou a žádné WH neměl.

dtr
11-05-11, 23:06
podle tveho nazoru tedy kazdy nema WH ze? Zkus neco jinyho za vymluvu. :drool:

Zase podle mého názoru hráč jako je stepa ( http://www.playzone.cz/uzivatel/stepa ) nemá zapotřebí zapínat ubohé hacky.
Stejně je na tom duke_duke ( http://www.playzone.cz/uzivatel/dukeduke ) z asi nejlepšího týmu v ČR eSuba ( http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=1503 ). Oba hráči byli na MČR a také mají oba vyplněn XRAY Anti-Cheat. Odemne vše =).

Kotel
12-05-11, 07:20
Ze by magi nerozeznal wh a ab? Zase se mi nezda, ze by takovy hrac hral na ns publicu (podle vas prece profi hraci na ns serverech nehrajou). Spis si nekdo pucil jeho steam. I kdyz skilleru, co hrajou ligu a obcas si jdou zacheatovat na ns public, jsme tu meli hromadu.

ZombieBot
12-05-11, 07:34
... Spis si nekdo pucil jeho steam.

????

Kotel
12-05-11, 07:53
Nechapu, co nechapes. Ze na steamu hral bratr je nejcastejsi vymluva.

t.twisted
12-05-11, 08:42
Nechapu, co nechapes. Ze na steamu hral bratr je nejcastejsi vymluva.

A nebo babička, která se šíleně nudila když čekala na pošťačku až jí přinese důchod.

ZombieBot
12-05-11, 09:00
Nechapu, co nechapes. Ze na steamu hral bratr je nejcastejsi vymluva.

To je pravda, jen po ránu mě nenapadlo, že to píšeš ironicky :D

dtr
12-05-11, 13:21
Ze by magi nerozeznal wh a ab? Zase se mi nezda, ze by takovy hrac hral na ns publicu (podle vas prece profi hraci na ns serverech nehrajou). Spis si nekdo pucil jeho steam. I kdyz skilleru, co hrajou ligu a obcas si jdou zacheatovat na ns public, jsme tu meli hromadu.

:D duke_duke by asi steam nikomu nepujčil, to že že profi hráči nehrajou na ns serverech není pravda, protože často po večerech na Kotelně hraje třeba z eSuby jRi nebo oskar také jckl, kdyby mě jRi nenapsal že tu má duke_duke ban tak bych o tom ani nevěděl.

gjnk.
12-05-11, 18:13
Kenji šak sem ti na steamu psal, že stepa určitě nic nemá..

Kenji
13-05-11, 11:00
Kenji šak sem ti na steamu psal, že stepa určitě nic nemá..

to bylo davno, nevedel jsem o existenci "stepa", a neni to 100 procentne zarucen, ze kazdy profi hrac nema cheat na ns publiku. Proste na HLTV.org se obcas objevi nejaky cheater (ovsem profi hrac), nikdo tomu neveri a tak. to jsi taky cetl, vid, gjnk :)

Rixie
13-05-11, 11:52
Nedávno jsme ho spectovali. Všichni usoudili, že nic neměl a řekl bych, že podle stylu hraní je to spíš nolifer než cheater :). Můj názor, každopádně pár momentů tam měl ...

Kotel
13-05-11, 14:08
:D duke_duke by asi steam nikomu nepujčil, to že že profi hráči nehrajou na ns serverech není pravda, protože často po večerech na Kotelně hraje třeba z eSuby jRi nebo oskar také jckl, kdyby mě jRi nenapsal že tu má duke_duke ban tak bych o tom ani nevěděl.
Driv jsem si overoval vsechny bany u steam hracu. Zrejme budu muset zacit znovu.
Asi zacnu davat po roce nekterym steam hracum unban. Ted je permanentne zabanovano 182 steamu.

:D:D:D:D
13-05-11, 15:01
nolifer :D aha dobry no ja jsem rad kdyz to cs nemusim zapinat ono kdyz to hrajes cca 10 let tak uz to takova zabava neni...

neexistencium
13-05-11, 18:24
Kenji má WH a je admin, w0w~

UFOusek
13-05-11, 18:28
Kenji má WH a je admin, w0w~

Prolezt forum a dat vsem palec dolu, to je opravdu neokoukanej styl. Pokud mas neco proti Kenjimu, tak to napis do stiznosti...

Kotel
13-05-11, 18:57
Nekdo se bavi hrou, jiny si vytvari desitky uctu na forech.

Kenji
13-05-11, 21:53
no comment

foxik
15-05-11, 15:40
Kim Jong Chol

Maly Buu
17-05-11, 11:11
Nektere fragy podezele, jako u kazdeho hrace, dal bych to neresil

Kenji
17-05-11, 12:13
Kim Jong Chol
no a? tebe zajima psani jmena nekoho jineho?