PDA

Zobrazit normální verzi : Uz sem tady fakt s kotelnou nastvanej!!!



Merry Christmas
12-09-12, 18:20
Omlouvam se jestli neco reknu co se vam adminum nelibi ale nechapu proc mi davate porad Ban na COD:MW za WH ktere nemam. uz sem s tim mel problem s Adminem Kashpim a ted znova. reknu vam to takhle proste ked bych deroval nebo strilel hedky pred zed tak nereknu ale tohle je uz podruhy. vite kdyz date nahodou nekomu Headshot nebo ho date pres krabici nebo zed hned to neznamena ze ma WH. preberte si to jak chcete a rozhodne te se protoze me uz fakt stvete (nechci bejt sprostej) Děkuji to je vše......
Zde mate vypis z konzole :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 39364)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Merry�Christmas�:P
[AMXBANS] Tvuj nick: Merry Christmas :P
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:633740485
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:633740485
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.111.117.19
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.111.117.19
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: marsoun
[AMXBANS] Server: Kotelna - COD:MW | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

kashpi
12-09-12, 18:27
těším se na demo, protože odemně máš podmínku, protože já sem neměl dost důkazů, teda měl sem jeden dost průkaznej, ale raději sem to oddělal, že tě chytne někdo s lepším, uvidíme

marsoun
12-09-12, 18:41
http://csko.cz/dema/upload/dir/merrychristmass.dem

Milk
12-09-12, 18:55
Tak jelikož sem tě nahlásil já, tak mám taky pár dem. Ještě mám myslím jedno, kde je to úplně jasné. Tak prosím chvilku strpeni než najdu správný název

Demo1: http://csko.cz/dema/upload/dir/merrychristmas.dem - velmi krátke, ale jak si najednou zbrzdil, když šel z druhý strany, to mě dost překvapilo.
Demo2: http://csko.cz/dema/upload/dir/merrychristmass_0.dem - to je trochu delší, ale fakt dost mě zaskočilo, že si šel jakoby dolů, potom hned se otočíš a zamíříš awem na místo, odkuď přijde. Jinak spectoval jsem tě delší dobu, vždycky si to dobře kryl, ale jak najdu to demo z assaultu, tak to bude docela jasné.
Zde mám to 3. demo z assaultu: http://csko.cz/dema/upload/dir/whacko_3.dem

Merry Christmas
12-09-12, 19:57
Myslim si ze mate dukazu az moc a ja s tim nemuzu nic delat ajkobych mel prazdne ruce. Ted uz to asi chapu a jedine co bych vam k tomu moh jeste rict je to ze bych byl moc rad kdyby ste se na to koukli take z druhe strany a nestali si porad za svem. To je odeme ai vse. Sem z toho celkem divny ale tohle sem vam urcite chtel sdelit.
At se vam dari dal.

DarkAspecT
12-09-12, 20:01
Tím pádem si přiznal WH?

Merry Christmas
12-09-12, 20:03
napsal sem ze snad ze priznavam WH ktere nemam myslis vubec?? rek sem jenom ze byste se meli na to koukat z druhe strany!!!!

3k a Jerry
12-09-12, 20:05
Jsem retard já nebo taky nechápete co píše ?

Merry Christmas
12-09-12, 20:07
Jerry mas skype jestli ho mas tam mi rekni jak se jmenujes a rad ti to objasnim....

3k a Jerry
12-09-12, 20:16
Rači mě to napiš ..

BiA Fz
12-09-12, 20:20
já to teda chápu :D kdybych hrál COD mrknul bych na to, ale jde to mimo mě :) nezačínejte tu zbytečnej flame a počkejte na vyjádření dalších adminů co to zkouknou

Merry Christmas
12-09-12, 20:21
vis myslim to tak ze vetsina lidi at uz adminu si mysli ze kdyz hrajes takhle jako ja tak ze maj WH ale vsimejte si ty hry nekdy vis kdyz se zakoukas vsimnes si kudy chodi kde kempi jaky maji reakce a po 7 letech uz mam dost zkusenosti ale je zase fakt ze kazdy sme jiny a hrajem si tak jak se nam libi. a taky rikam ze kdyz nekomu dam dobrej skill fakt hodne dobrej tak ze je to haluz tohle sem chtel rict ze nemusi byt csko jenom o Cheatech ale i o skillech a o cteni hry takhle sem to myslel ted uz tomu rozumis????

3k a Jerry
12-09-12, 20:31
A kolik ti je let že už hraješ csko 7 let a přitom napíšeš takovou větu jako nahoře ..

Merry Christmas
12-09-12, 20:45
je mi 15 v osmi sem zacal ale od ty doby se toho hodne zmenilo nevim proc mi nezavolas nebo neco dam ti svuj kontakt na skype a zeptej se na co chces: sip.mikail

SliZo
12-09-12, 21:04
Tebe si pamatuju z JB :) pokut mas ban už po druhí tak to něco musí znamenat
Znamena to ze by ses nemel plest do veci do kterych ti nic neni....

Frackore
12-09-12, 21:29
Dle mě, víš až moc. Takže jo, seš zaplej.

Johny Pampeliska
13-09-12, 00:51
Píšeš jak tatar....

hladik
13-09-12, 02:46
Omg stávám na praxi a musím koukat na demo .. cheaty tam jsou.

Flopsaid
13-09-12, 09:15
Píšeš jak tatar....

spíš maďar ;)

Merry Christmas
13-09-12, 17:29
Fakt konečná s váma vy nechápete že umim hrát Csko na úrovni a tak kazdeho Banujete aby si uz nemoh zahrat. Tak kdo je pak tady ten špatnej když nic nemam. Prohlížel sem si ty videa a nevidim tam situace kdyby to mělo znamenat Wallhack na 100%, vy snad ste to viděli?? viděli ste tam někdo že sem mu ustrřelil hlavu?? nebo že sem tam o všech věděl?? Vážení sledujte hru, když hrajete tyhle podelane mapy aspoň 5-7 let tak vite kusy se dá chodit, kde se kempí, kde kdo je keď je poslední. A já vim kde je většina hráčů, protože koukám na radar kde zhasínaj tečky, mam u sebe stopky abych si moh stopovat za jak dlouho nekdo vybehne, tak se totiž hraje Csko a né jenom že střílete logicky u toho musíte uvažovat. Skončil sem tak sakra myslete a nepište mi tady nějake podělané nazory jako ,,takže ses přiznal k WH??,, nic takového sem neřek.
Děkuji........
P.S. A i kdybych měl WH, vy ho máte taky a neví se jestli ho náhodou někdo z vás nepoužívá a to vidim na každým demu, řeknu to tak jako vy ,, jeto zajimave,,.

SliZo
13-09-12, 17:42
Kup si steam kdyz jses takovej pro hrac....

kashpi
13-09-12, 18:18
jdu se podívat, konečně mám chvilku čas

edit:
tak sem se podíval na demo od marsouna a na demo z toho dust4ever a málem sem spadl ze židle už u první akce :mml:
ať sepodívá ještě někdo z adminů ať to můžu locknout :D

nejraději bych ho zabanoval i tady...

Frackore
13-09-12, 19:07
Fakt konečná s váma vy nechápete že umim hrát Csko na úrovni a tak kazdeho Banujete aby si uz nemoh zahrat. Tak kdo je pak tady ten špatnej když nic nemam. Prohlížel sem si ty videa a nevidim tam situace kdyby to mělo znamenat Wallhack na 100%, vy snad ste to viděli?? viděli ste tam někdo že sem mu ustrřelil hlavu?? nebo že sem tam o všech věděl?? Vážení sledujte hru, když hrajete tyhle podelane mapy aspoň 5-7 let tak vite kusy se dá chodit, kde se kempí, kde kdo je keď je poslední. A já vim kde je většina hráčů, protože koukám na radar kde zhasínaj tečky, mam u sebe stopky abych si moh stopovat za jak dlouho nekdo vybehne, tak se totiž hraje Csko a né jenom že střílete logicky u toho musíte uvažovat. Skončil sem tak sakra myslete a nepište mi tady nějake podělané nazory jako ,,takže ses přiznal k WH??,, nic takového sem neřek.
Děkuji........
P.S. A i kdybych měl WH, vy ho máte taky a neví se jestli ho náhodou někdo z vás nepoužívá a to vidim na každým demu, řeknu to tak jako vy ,, jeto zajimave,,.


Ale jo, umíš pobavit... :D

Matul2
13-09-12, 19:15
Michala znám z realu, chodil se mnou na základku a je to pohodovej a normální kluk. Sice nevím, jestli měl zapnuto ale nikdy jsem ho z cheatama neviděl (dema sem neviděl takže radši dál nekomentuju).

marsoun
13-09-12, 19:25
Za ty stopky +1 :D

E: lock

d3r0v4c
13-09-12, 20:55
Promin ale co tady říkáš je kravina a s těma stopkama si mě vážně dostal xD WH tam je každopádně tak nám tady nevěš bulíky na nos. LOCK

ZEUS
13-09-12, 20:58
Vyřešeno. Unbam nebude.
Lock

kashpi
13-09-12, 22:09
jen dodám, WH bylo naprosto průkazný, a to že to hraješ 7 let, nevěřím, protože nepoznáš, CT od T :D střílet do vlastních je fakt skill :)

Charon35
13-09-12, 22:30
Fakt konečná s váma vy nechápete že umim hrát Csko na úrovni a tak kazdeho Banujete aby si uz nemoh zahrat. Tak kdo je pak tady ten špatnej když nic nemam. Prohlížel sem si ty videa a nevidim tam situace kdyby to mělo znamenat Wallhack na 100%, vy snad ste to viděli?? viděli ste tam někdo že sem mu ustrřelil hlavu?? nebo že sem tam o všech věděl?? Vážení sledujte hru, když hrajete tyhle podelane mapy aspoň 5-7 let tak vite kusy se dá chodit, kde se kempí, kde kdo je keď je poslední. A já vim kde je většina hráčů, protože koukám na radar kde zhasínaj tečky, mam u sebe stopky abych si moh stopovat za jak dlouho nekdo vybehne, tak se totiž hraje Csko a né jenom že střílete logicky u toho musíte uvažovat. Skončil sem tak sakra myslete a nepište mi tady nějake podělané nazory jako ,,takže ses přiznal k WH??,, nic takového sem neřek.
Děkuji........
P.S. A i kdybych měl WH, vy ho máte taky a neví se jestli ho náhodou někdo z vás nepoužívá a to vidim na každým demu, řeknu to tak jako vy ,, jeto zajimave,,.
http://shadyglasses.co.uk/wp-content/themes/elefolio/9gag-dafuq-snape-i17.jpg