PDA

Zobrazit normální verzi : khaaaaaaan - WH



Milk
12-09-12, 19:50
Ahoj, mám tu dalšího hráče, který má WH, myslím, že demo bude jasné.
Jméno: khaaaaaaaan ( a něco )
IP: STEAM_0:0:38983164 88.103.15.152 CZ
Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/khaaan.dem
Děkuji a přeji dobrou noc. :-)

bdr
12-09-12, 20:00
Kámo, chceš pěstí? To, že sem zabil 4 a pak 2... A že mam sluchátka.. To asi neznamená, že sem zaplej.. Ale jak myslíš;) ještě štěstí, že dementům, jako jsi ty práva nedávaj, jelikož by tam pak nehrál nikdo..

Flash
12-09-12, 20:01
Tak demo rozhodne jasny neni, mas tam jedno kolo. Sice tam je jeden solidni wallook ale to nestaci... du si stahnout hltv a podivam se na nej.


E: Nic, je cistej... teda aspon sem na tom hltv nevidel nic zvlastniho.

bdr
12-09-12, 20:04
Kdyžtak já sem ten Khaaaaaaaaan~ (to "~" je asi to "něco") Nechci bejt hrubej nebo tak, ale na ten wallook přez tu krabici stačej i sluchátka z alberta, pokud si zapneš zvuk, tak musíš jasně slyšet, že dupal.;)

Milk
12-09-12, 20:06
já si to pustím ještě jednou, jestly opravdu šlo všechno slyšet, tak se ti omlouvám.

bdr
12-09-12, 20:08
:DD Příště natoč víc, než jedno kolo.;) To, že dám jeden kill, u kterýho ti nedošlo, jak se to stalo, neznamená, že sem zaplej.;) jen pro příště)

Milk
12-09-12, 20:11
:DD Příště natoč víc, než jedno kolo.;) To, že dám jeden kill, u kterýho ti nedošlo, jak se to stalo, neznamená, že sem zaplej.;) jen pro příště)

Ok, budu na to myslet, to musíš mít ale fakt dobré sluchátka, protože já taky slyšel, kde jsou, ale neslyšel jsem kde přesně, to ty ano. Ještě jednou se ti omlouvám.

bdr
12-09-12, 20:15
ale tak slyšel jsem, že dupe z prava, tak asi nebude přede mnou.:D nebo vlevo.:D