PDA

Zobrazit normální verzi : nick



UCHYL
13-09-12, 20:07
Hráč Toreto
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:865572522
IP adresa 109.224.64.231
Udělen 13-09-2012 - 19:04
Délka BANu 180 minut
Vyprší 13-09-2012 - 22:04 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 2 hodiny 58 minut ještě zbývá )
Důvod Kopirovanie nicku
BAN dal Admin Penguin (kono159)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jail_assault)

proč mi někdo dava BAN za nick ktery použivam asi rok?

kashpi
13-09-12, 22:01
protože je tu toreto 2x a jeden z nich si měl rezervovat nick. Toto by se nemělo banovat, nikdo to nedokáže koho je, protože je to jako ZEUS :D

Toreto
13-09-12, 23:35
Ale notak..v hre sme sa predsa dohodli,že na JB si ten nick zmeníš a na ostatných servroch ho budeš mať A ty si hneď pri prvej príležitosti túto dohodu porušil..Kono ti minimálne 4-krát povedal,nech si to zmeníš.Asi si neuvedomuješ,že na JB to tiež kazí hru,ak majú 2 hráči rovnaký nick.

UCHYL
16-09-12, 18:18
zaprve jsme se na ničem nedohodli a proč si ten nick nezměniš ty? zajmave že ja tě tam dřive neviděl proto jsem si daval tento nick a měnit si ho nebudu-neni to moje povinost a v pravidlech na JB nic o tym neni takže ten ban byl neopravněny a o tom že qerty mi chtěl dat ban za WH misto nicku se uš vubec nebavim....... prostě na kotelně je ušstrašny bordel

Kroxy
16-09-12, 21:22
Dej si nick UCHYL a máš to :)

Toreto
16-09-12, 21:27
Neklam ...bolo tam viac ludí,čo to možu dosvedčiť ..
Drive si ma tam nevidel,pretože si tam drive nechodil...Za celé 2 mesačné prazdniny+2,3 mesiace predtým hral na JB jeden Toreto-ja.Tak mi nechci nahovoriť,že tento nick na JB používaš dlhšie.Prosím o Lock..s klamárom sa ja nemám o čom baviť. :)
PS: Ak sa ti na Kotelni nepáči ..nikto ťa tu nedrží..som zvedavý,či nájdeš lepší server.Pekný den ti prajem..

kono159
16-09-12, 21:41
zaprve jsme se na ničem nedohodli a proč si ten nick nezměniš ty? zajmave že ja tě tam dřive neviděl proto jsem si daval tento nick a měnit si ho nebudu-neni to moje povinost a v pravidlech na JB nic o tym neni takže ten ban byl neopravněny a o tom že qerty mi chtěl dat ban za WH misto nicku se uš vubec nebavim....... prostě na kotelně je ušstrašny bordel

Pokial viem, tak si tam dlho hralav s nickom UCHYL.
E: Preco si si to potom menil OMG.

Kroxy
17-09-12, 16:59
Pokial viem, tak si tam dlho hralav s nickom UCHYL.
E: Preco si si to potom menil OMG.

kono teď jsi my to připomněl ano hral jsi pod nickem uchyl tak z nás nedělej blbce když nemáš na svuj nick tak ho nekopíruj ten uchyl se i ktobě dokonce hodí :)