PDA

Zobrazit normální verzi : bind na prehazovani zbrani



DJ Pon-3
14-09-12, 18:02
ahoj, mam nasledujici problem : cas od casu, kdyz hodim cs do listy (treba kdyz mi nekdo vola na skype), tak se mi zbran hodi do druhe ruky - to vyresim tim ze do konzole napisu "cl_righthand 1"
je nejaka moznost bindu aby se pri zmacknuti klavesy tohle vypsalo do konzole?
pro ty mene chapave - <bind "x" "say cl_righthand 1"> mi nepomuze, protoze to napise do chatu a ne do konzole

Bezdak
14-09-12, 18:04
Nedávej do toho bindu to say a mělo by to fungovat.

DJ Pon-3
15-09-12, 20:03
ok zkusim

lucioff
15-09-12, 21:08
bind "klávesa" "cl_righthand 1"

alebo do configu si zapíš
cl_righthand 1 a po uložení daj vlastnosti a zacvakni len pro čtení .

hladik
16-09-12, 01:12
Config jen pro čtení je na nic .. Udělej to takto:
bind "a" "+moveleft;cl_righthand 1" Pokaždé když zmáčkneš klávesu a (což je často) se vykoná příkaz kterým dáš zbran do pravé ruky a budeš moct i chodit.

514Pro
17-09-12, 17:00
Config pro cteni neni idealni, hodnoty co chces drzet je idealni si dat do userconfigu.

Osobne jsem si todle nabindoval na F10, jelikoz to potrebuju jednou za cas pri stejnem problemu.

Nedoporucuju davat commandy na chodici klavesy, zbytecne to spamuje klient. Ja kdyz tocim koleckem jak magor na prepinani zbrani, tak lita ping nahoru a jsem tim i schopnej zalagovat klineta tak, ze v netgraphu mam 120 ms a nejde stim nic udelat nez dat reconnect :)

DJ Pon-3
18-09-12, 21:58
Config jen pro čtení je na nic .. Udělej to takto:
bind "a" "+moveleft;cl_righthand 1" Pokaždé když zmáčkneš klávesu a (což je často) se vykoná příkaz kterým dáš zbran do pravé ruky a budeš moct i chodit.
ale tim se vyrusi puvodni funkce klavesy ne?

514Pro
20-09-12, 00:35
Ne, na klavesu muzes nabindovat vice funkci, pokud si to nejak neodporuje v zakladu. Ale jak rikam, doporucuju to dat na mene pouzivanou klavesu, treba reload nebo uplne mimo na nejaky Fxy.

DarwiN
18-12-12, 22:05
A neni nejaký bind nato aby keď stlačím čilo 3 to je knife tak aby som nemusel dvakrát stláčať 3 alebo potvrdzovať . Dúfam že chápete čo myslím .

ivoros
18-12-12, 23:15
Mám dotaz, vždycky jsem byl zvyklý přehazovat zbraň kolečekm myši => prostě jsem otočil kolečkem a přepla se hlavní zbraň na duální. Bohužel jsem byl nucen reinstalovat csko a teď, když otočím kolečkem, tak mi nahoře vyjede "lišta" se zbraněmi. Pokud mi nerozumíte, dodávám screen
2111

Trey
19-12-12, 00:13
napis do konzole hud_fastswitch 1 alebo 0. Teraz neviem tkore, no ak mas 0 daj 1 a naopak.

Acid
19-12-12, 01:37
rey^^;145624']napis do konzole hud_fastswitch 1 alebo 0. Teraz neviem tkore, no ak mas 0 daj 1 a naopak.


Anebo ať mačká Q , to je na prehazování nejlepší a zároveň to jde i rychleji :)