PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Tupelko
14-09-12, 19:30
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 39652)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 42 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Tupelko
[AMXBANS] Tvuj nick: Tupelko
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:1135693
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:1135693
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.176.180.118
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.176.180.118
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: *Little Monster*
[AMXBANS] Server: website
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Velmi pěkné akou demenci som urobil?

kashpi
14-09-12, 19:33
to že dýcháš? :D

Lallinka
14-09-12, 19:40
Nevim co proti mě máš, to že tam jdu i když jsem tam admin a banuju tam akorát to čím jsem si jistá, což jsou nadávky a včera dostal jeden zákaz k ct (oprávněně), neznamená, že se do mě budeš navážet a dělat ze mě úplnýho idiota. Nikdy jsem ti nic neudělala a ty do mě bezdůvodně začneš rozjíždět kdejaký kecy a nevím co ještě. Nikdy jsem nezabanovala porušení pravidel, protože pokud si v tom nejsem jistá banovat to nebudu (nejsem admin, že).

Takže se mi příště laskavě vyhýbej obloukem

hfsaa
14-09-12, 19:41
a kuzli dostal zaco ban ak sa mozem spytat? zato ze pustal pesnicky , ktore vadili len tebe a nikomu inemu a bolo to pri schovke? a jake kecy tupelko hovoril?

Tupelko
14-09-12, 19:41
Tak to je dobrý a co sem řekl dneska ?:D

vydle
14-09-12, 19:42
bud rad ze si nedostal perma, provokujes ji schazujes ji pred ostatnima hracema a delas bordel na serveru akorat.

Tupelko
14-09-12, 19:43
Aha :D:D a ty snad ne ? vulgarnsot v mikraku ? :)

Lallinka
14-09-12, 19:45
Tak to je dobrý a co sem řekl dneska ?:D

Ale to není jenom dnešek, to je i včerejšek. A nenechám si srát na hlavu od někoho, kdo si myslí, že je po internetu strašnej hrdina.

spq
14-09-12, 19:50
Fuha no ... kdyš to máš za 2 týdny, musel jsi nasrat asi monsterku :) I MISS YOU :( (tupelo)

Charon35
14-09-12, 19:57
Nechápem, prečo robíte naschval, keď tam je nejaký admin. Admini majú udržiavať poriadok v hre a sú tam pre vás. Načo musíte zbytočne skúšať ich trpezlivosť a hranice! Keď som tam ja, tak sa niektorí jedinci aspoň opýtajú, či môžu dať party mod, alebo zapnúť hudbu atď. Iný si nejak zvykli robiť čo chcú. Pravidlá sa "uvoľnili", aby to nebolo ako na GS (pohneš myšou a kill), ale to neznamená, že si tam bude každý robiť čo chce len tak.

V oboch prípadoch som však za skrátenie banu. Treba brať ohľad aj na ich doterajší prínos akožto spešl.

@Jerry: Po takej dobe hrania chceš vyskúšať, kam až môžeš zájsť. Viz. WH na JB. wtf?! Je to na nič, ale niekto ro skúsi.

3k a Jerry
14-09-12, 19:57
Nevím co děje, ale poslední dobou všichni hráči kteří jsou na jailu delší dobu a problémy jsem sněma nemel tak mají ban..
Asi si na vás udělám víc času aby jste si nestěžovali že tam banuje knife admin když to takhle řeknu ..
Jinak bych byl asi taky pro zmenšení trestu, ale s výstrahou .

Prasacko
14-09-12, 20:02
Ku**a a Kto nám teraz Bugne Bagr?

Tupelko
14-09-12, 20:04
Dobře přiznávám že jsem včera nebo kdy to bylo trochu rýpal no byla to jen sranda...
Takže se omlouvám.

SliZo
14-09-12, 20:04
A kdo bude propagovat Gandalf style?:O

Kroxy
14-09-12, 20:10
Litle, jsi admin nebo adminka to je jedno, ale na jailu to ber sportovně, je to sranda kdyby to např. Leryx, Jerry, Smooke a ostatní admini nebrali jako srandu tak by na jailu nebyl nikdo. Sranda snat musí byt ne a ne že se uraziš a dáš mu ban za demenci... neříkam kdyby ti nadával ale je to jen sranda.. kterou nemužeš asi ty pochopit. no nic to je moje vyjádřeni k tupelkovi ..

Lallinka
14-09-12, 20:11
Litle, jsi admin nebo adminka to je jedno, ale na jailu to ber sportovně, je to sranda kdyby to např. Leryx, Jerry, Smooke a ostatní admini nebrali jako srandu tak by na jailu nebyl nikdo. Sranda snat musí byt ne a ne že se uraziš a dáš mu ban za demenci... neříkam kdyby ti nadával ale je to jen sranda.. kterou nemužeš asi ty pochopit. no nic to je moje vyjádřeni k tupelkovi ..

Nemůžu to pochopit, takhle se prostě lidi k sobě nechovají, řekl by si tohle např. učitelce ve škole? šéfovi? asi ne, že?

Tupelko
14-09-12, 20:19
Ja to bral ako sradnu takže ak som sa ta nějak dotkol tak prepáč.

Lallinka
14-09-12, 20:34
Nevím co děje, ale poslední dobou všichni hráči kteří jsou na jailu delší dobu a problémy jsem sněma nemel tak mají ban..
Asi si na vás udělám víc času aby jste si nestěžovali že tam banuje knife admin když to takhle řeknu ..
Jinak bych byl asi taky pro zmenšení trestu, ale s výstrahou .

Jerry, ale já tam nešla na hlášení, prostě jsem si šla zahrát a když už tam něco je tak to zabanuju, než volat admina

Tupelko
14-09-12, 21:29
2Roky tu jb není jen rok :) asi si myslel že rok z jb a rok ze surfu

Tupelko
14-09-12, 21:32
Ne šak proč by mi ho mali skratit.

Tupelko
14-09-12, 21:35
Puky neřeš to prosím.

Lallinka
14-09-12, 21:45
Vydrž ještě chvilku prosimtě. Jestli to bude moje vina dostaneš Ub a omluvu ode mě

Prasacko
14-09-12, 22:01
Melko, Pelko, Tupelko ti upeče nanuk a Ban záhadne zmizne ok?

Mr.Brown
14-09-12, 22:02
Sice, jsem byl v tu dobu AFK , ale za tu dobu co tam hraju, jsem neviděl tupelka nadavat... a ted má ban na 14 dní? :O Jsem určitě pro zkracení, ne-li pro zrušení banu.

gre
14-09-12, 22:20
S týmto môžem súhlasiť aj ja. Tupelko je síce výpek ale určite som ho nepočul nikdy nadávať.