PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Kuzli
14-09-12, 19:32
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 39651)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 52 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): 3 vodky a porad vidim :) pohoda
[AMXBANS] Tvuj nick: 3 vodky a porad vidim :) pohoda
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:604374
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:604374
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.12.115.201
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.12.115.201
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: *Little Monster*
[AMXBANS] Server: website
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

Poprosil bych o unban. Nedělal sem nic tak hrozného. Ban na dva týdny je trochu moc ne? Navíc ban od hráče, kterej nejspíš na serveru ani nehraje, neví o co tam de. (myslim že si asi lalinka). Jinak ban na celej server? neřeknu k CT, ale na server? Ano hrál sem za T ale co. Délka banu se mi taky nelíbí. Moc dlouhé a poprosil bych admina aby mi napsal proč ban. Popřípadě porposim o unban, zkrácení banu, nebo jenom zákaz k CT.

E: Napsal(a) si že nemáš global když sem se zeptal. Kde si sehnal(a) práva na JB, když sem tě tam v životě neviděl? Stále pořád nechápu, jak na Jb můžou mít práva ty lidi, kteří tam hrajou hodně minimálně a ani neví o co tam de. Byl bych pro zrušení práv na JB lidem, kteří tam nehrajou. Poslední dobou se tam hrne nějak moc nových adminů. To se mi nelíbí. Vzniklo to pouštěním písniček při schovce. Moc toto.

s3zn4m
14-09-12, 19:42
Ahoj,
lalinka tam dostala práva omylem, nežádala o ně. Tím, že si pouštěl písničky při schovce, nevím při HVD to nedělá problém, ale při schovce je třeba slyšet CT, kde jdou atd. Ty si do ní vyjel a začal provokovat, zdá se mi že 14 dní je moc. V tomhle se musím zastat lalinky promiň, ale jsem pro zkrácení.

Lallinka
14-09-12, 19:43
tak za 1. to, že jsem Lallinka ti musí být jasné.
za 2. vzhledem k tomu, že žádáš o práva a o to, být v AT by ses měl chovat trochu slušnějš, k někomu kdo už tam je.
za 3. na JB jsem neudělala ani jeden fail, krom toho, že jsem podváděla při kz, za což jsem dostala kill.
za 4. nevím kde jsi sebral to, že se ke mě můžeš chovat jak nějakýmu ubohýmu děcku.
za 5. kdykoliv tam přijde admin, který nežádal primárně na ten server, oprvhujete jím a snažíte se z něj udělat odpad a vyprovokovat ho.

a pokud ti Kotel nedá UB tak ode mě ho nečekej.

vydle
14-09-12, 19:45
ty si precti to co sem psal tupelovi oba jste akorat provokovali.

Lallinka
14-09-12, 19:46
Ahoj,
lalinka tam dostala práva omylem, nežádala o ně. Tím, že si pouštěl písničky při schovce, nevím při HVD to nedělá problém, ale při schovce je třeba slyšet CT, kde jdou atd. Ty si do ní vyjel a začal provokovat, zdá se mi že 14 dní je moc. V tomhle se musím zastat lalinky promiň, ale jsem pro zkrácení.

Jako, jestli na to bude mít námitky více adminů zkrátím jim to na týden. Jinak ne

hfsaa
14-09-12, 19:50
ty si precti to co sem psal tupelovi oba jste akorat provokovali. Nikomu tie songy ktore pustal kuzli nevadili len JEJ , a kludne sa cez to ctcka mohli rozpravat kazdeho bolo zrozumitelne pocut aj ked tie songy pustal , takze nechapem co za dementny ban dostal , nikomu to nevadilo LEN JEJ.

Charon35
14-09-12, 19:55
Poprosil bych o unban. Nedělal sem nic tak hrozného. Ban na dva týdny je trochu moc ne? Navíc ban od hráče, kterej nejspíš na serveru ani nehraje, neví o co tam de. (myslim že si asi lalinka). Jinak ban na celej server? neřeknu k CT, ale na server? Ano hrál sem za T ale co. Délka banu se mi taky nelíbí. Moc dlouhé a poprosil bych admina aby mi napsal proč ban. Popřípadě porposim o unban, zkrácení banu, nebo jenom zákaz k CT.

E: Napsal(a) si že nemáš global když sem se zeptal. Kde si sehnal(a) práva na JB, když sem tě tam v životě neviděl? Stále pořád nechápu, jak na Jb můžou mít práva ty lidi, kteří tam hrajou hodně minimálně a ani neví o co tam de. Byl bych pro zrušení práv na JB lidem, kteří tam nehrajou. Poslední dobou se tam hrne nějak moc nových adminů. To se mi nelíbí. Vzniklo to pouštěním písniček při schovce. Moc toto.

Hrala tam už dávno predtým, takže si netrafil a vie o čo tam ide.

Nechápem, prečo robíte naschval, keď tam je nejaký admin. Admini majú udržiavať poriadok v hre a sú tam pre vás. Načo musíte zbytočne skúšať ich trpezlivosť a hranice! Keď som tam ja, tak sa niektorí jedinci aspoň opýtajú, či môžu dať party mod, alebo zapnúť hudbu atď. Iný si nejak zvykli robiť čo chcú. Pravidlá sa "uvoľnili", aby to nebolo ako na GS (pohneš myšou a kill), ale to neznamená, že si tam bude každý robiť čo chce len tak.

V oboch prípadoch som však za skrátenie banu. Treba brať ohľad aj na ich doterajší prínos akožto spešl.

Lallinka
14-09-12, 19:55
Nikomu tie songy ktore pustal kuzli nevadili len JEJ , a kludne sa cez to ctcka mohli rozpravat kazdeho bolo zrozumitelne pocut aj ked tie songy pustal , takze nechapem co za dementny ban dostal , nikomu to nevadilo LEN JEJ.

Ale to není kvůli žádnejm písničkám proboha. Jste si zase všichni vsugerovali, že to je kvůli drbnutým písničkám a budete z toho dělat haló

spq
14-09-12, 19:55
Mne zvyčajne pri schovke songy vobec nevadia, praveže to mám rád, ked je mik dobrý, takže som pre skrátenie banu, zda sa mi to dosť veľa ..

E: Aj bez songu se mi zda moc.

Shinigami
14-09-12, 19:56
Kuzli, nepáči sa mi ako sa k nej správaš a vlastne ku každému adminovi, čo nežiadal o práva na JB, ale má ich tam. Závidíš im tie práva a zhadzuješ ich pred hráčmi. Pritom nič zlé nespravili.

EDIT: Tu nejde o pesničky. Prispôsobujete si to, ako sa Vám hodí. Tu ide o to, že Kuzlimu vadí každý admin ktorý dostal práva, lebo on ich nedostal.

Prasacko
14-09-12, 20:00
Dobre že nemam spešl ešte by som dostal ban na 2 týždne za púšťanie Techa ach ach.:D:D:D:D

E: Kuzli keby si aspon nepúštal také Gay songy z roku 1865 ale nejaké pecky a zosil si mikrak :( :D

Kuzli
14-09-12, 20:47
Ano tady veřejně prohlašuju, že kterejkoliv admin, kterej si nezažádal práva tu na forku, dostal je omylem, má global a prostě tohle všechno a sere se na JB mě fakt doslova a do písmene sere. Ano závidim jim to. Já už tu hraju rok, o práva se snažim celou tu dobu. Samozřejmě mě nasere když se tam oběví nějakej "novej" hráč, kterýho sem na JB eště nikdy neviděl a najendou ejhle je to admin. Když už je to admin ať se stará o server. Zeptal(a) se na mikrofony? ne. to by snad admin měl udělat hned jak tam příde. Spamuje se tam? Varoval sem na to že příští kolo za to hrát nebude? varoval a admin ani neupozornil aby toho nechal. Měl sem kvůli tomu konflikt se spq. Taky mě nasralo, že najednou dostal práva i na JB. Když na Jb nehrajou, střílí si na střílečkách, tak furt nechápu proč maj práva na JB. Pak se tam akorát nasere a začne dávat bany. Na dva týdne, kvůli tomu že sem mu něco řek? spq sem řek horší věci, byl u toho i Pitbull a jak se to vyřešilo? Sebrali mi spešl na den. Ale tady slečinka mi dá pěkně ban frrrr na dva tejdny. Eště důvod banu demence. Tady slečinka asi neví, jak demence na JB vypadá. Admin má udržet nervi na uzdě, a ne že když se mu řekne bububu tak dá hned ban. BTW mikrofon mam slabej, jak určitě všichni ví, takže kdybych pouštěl písničky sebevíc nahlas tak vy to uslyšíte minimálně.

Kuzli
14-09-12, 20:51
tak za 1. to, že jsem Lallinka ti musí být jasné.
za 2. vzhledem k tomu, že žádáš o práva a o to, být v AT by ses měl chovat trochu slušnějš, k někomu kdo už tam je.
za 3. na JB jsem neudělala ani jeden fail, krom toho, že jsem podváděla při kz, za což jsem dostala kill.
za 4. nevím kde jsi sebral to, že se ke mě můžeš chovat jak nějakýmu ubohýmu děcku.
za 5. kdykoliv tam přijde admin, který nežádal primárně na ten server, oprvhujete jím a snažíte se z něj udělat odpad a vyprovokovat ho.

a pokud ti Kotel nedá UB tak ode mě ho nečekej.

takže za 2. O práva už sem žádal tolikrát a choval sem se nejslušnejc co umim.
za 3. Fail sou tyhle dva bany (já a tupel?)
za 4. nevim kde si sebrala to, že se k tobě chovám jak k ubohýmu děcku. (řekni mi prosím, jak sem se k tobě tak strašně hodně špatně zachoval)
za 5. ano oprvhujeme, protože tam nemaj co dělat, když neví o co tam de. Je tam tolik lidí, který sou o tolik lepší než fail admini. Který tomu rozumí i v nižším věku a nikdy žádnou šanci nedostali. Jinak admin by se neměl nechat vyprovokovat po jednom slovu ;)

Lallinka
14-09-12, 20:56
Ok, nechám si ty práva na Jb vzít, když to nemůžeš rozdýchat, ale ub nedostaneš. A nezajímá mě, že to kluci přešli, když to bylo na něm. Nejsme všichni stejní, každý z nás reaguje jinak..

Kuzli
14-09-12, 21:02
Práva si nech, ale když už je máš, tak se starej

Lallinka
14-09-12, 21:07
O těch právech vím dva dny, tak si to nech. Nebudu banovat to čím si nejsem jistá, stejně tak si tam můžete volat Jb adminy nebo se tam o to můžeš částečně starat sám když jsi spešl. Je to moje dobrá vůle, že banuji i tam.

Kuzli
14-09-12, 21:16
když ti tam v chatu lítá:
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK

tak si nejseš jistá banem za spam? Ty vole já se tam o to starám jak debil už od tý doby, co mi dali spešl. Já sem byl ten, co všechno odsral, nadávání, dost problému kvůli tomu, nadržování, zneužívání práv. Já si myslim, že sem, z těch spešlů tam toho udělal nejvíc. Proseděl sem u toho půlku prázdnin od rána do večera, tolik hodin nahratejch tam a to že si každej stěžuje, jakej je JB k nevydržení, když se tam hraje delší dobu. Takže se o to strarám to se neboj. Od toho sem spešl. Tak si příště tu dobrou vůli prosimtě odpust.

Shinigami
14-09-12, 21:18
Ty vole já se tam o to starám jak debil už od tý doby, co mi dali spešl. Já sem byl ten, co všechno odsral, nadávání, dost problému kvůli tomu, nadržování, zneužívání práv. Já si myslim, že sem, z těch spešlů tam toho udělal nejvíc. Proseděl sem u toho půlku prázdnin od rána do večera, tolik hodin nahratejch tam a to že si každej stěžuje, jakej je JB k nevydržení, když se tam hraje delší dobu. Takže se o to strarám to se neboj. Od toho sem spešl. Tak si příště tu dobrou vůli prosimtě odpust.

Sebachvála smrdí.

Lallinka
14-09-12, 21:19
když ti tam v chatu lítá:
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK
FK

tak si nejseš jistá banem za spam? Ty vole já se tam o to starám jak debil už od tý doby, co mi dali spešl. Já sem byl ten, co všechno odsral, nadávání, dost problému kvůli tomu, nadržování, zneužívání práv. Já si myslim, že sem, z těch spešlů tam toho udělal nejvíc. Proseděl sem u toho půlku prázdnin od rána do večera, tolik hodin nahratejch tam a to že si každej stěžuje, jakej je JB k nevydržení, když se tam hraje delší dobu. Takže se o to strarám to se neboj. Od toho sem spešl. Tak si příště tu dobrou vůli prosimtě odpust.

Ale je to taky tvoje dobrá vůle a chuť se tam o to starat. Já se o to neprosila víš, a to je ten rozdíl. A nesedím u toho pc pořád, občas taky jdu do windows nebo u toho něco dělám.

Kuzli
14-09-12, 21:21
Sebachvála smrdí.

eště řekněte že to neni pravda

Kuzli
14-09-12, 21:24
Ale je to taky tvoje dobrá vůle a chuť se tam o to starat. Já se o to neprosila víš, a to je ten rozdíl. A nesedím u toho pc pořád, občas taky jdu do windows nebo u toho něco dělám.

Ano starám se. Snažil sem se je tam naučit, aby hned nezabíjeli že to má bejt sranda. Říkal sem jim to eště dřív, než se to začlo řešit a dalo se to do pravidel. Já sem tak hrál jakou dobu a kolik lidí sem na to naučil. A plno dalších věcí co sem pro ten server udělal, chtěl udělat a chci udělat. Chci aby to byl nejlepší server. Aby o něm bylo slyšet. Těžko se o to starat když dostanu ban na 14dní za to, že admin neunesl kritiku. Takže se dá říct že za nic.

Lallinka
14-09-12, 21:28
Ano starám se. Snažil sem se je tam naučit, aby hned nezabíjeli že to má bejt sranda. Říkal sem jim to eště dřív, než se to začlo řešit a dalo se to do pravidel. Já sem tak hrál jakou dobu a kolik lidí sem na to naučil. A plno dalších věcí co sem pro ten server udělal, chtěl udělat a chci udělat. Chci aby to byl nejlepší server. Aby o něm bylo slyšet. Těžko se o to starat když dostanu ban na 14dní za to, že admin neunesl kritiku. Takže se dá říct že za nic.

to ale nebyla kritika.

Kuzli
14-09-12, 21:31
Tak mi potom řekni proč teda. Promiň že sem tak labilní a pořád to nechápu.

Charon35
14-09-12, 21:36
1. K tomu FKFKFKF: Aj ja niekedy nechávam menšie pristupky na pokoji, aby som "sa neprezradil" a vyriešil väčší.
2. "Zeptal(a) se na mikrofony? ne. to by snad admin měl udělat hned jak tam příde." - prečo? Aby hneď vedeli, že prišiel "pán admin"? Zbytočné.

Kuzli
14-09-12, 21:41
Lol Charone prosimtě nepiš. Já tam taky chodim pod jinýma nickama a co. Když něco takovýho vidim tak hned to řešim, aby tam byl "pořádek". A ne abych se cejtil drsně, že sem inkognito a říkal si jakej sem borec že nikdo neví kdo sem. Jestli ti příde zbytečný, aby se admin zeptal na mikrofony tak to je totál konec. Dám návrh.

Buď unban, zkrátit ban, výměna unban za spešl. Jinak tu končim

mrkev
14-09-12, 21:41
To snad nie :D... Snad za taku blbosť na týžden ban? To ale si musela mať zlú náladu teda :D.Mne tie songy vôbec nevadia , občas pri nich relaxujem..Podľa mna ten ban je prehnaný ja som za skrátenie banu.Btw mala by si mať práva na jb pre každý prípad.Ale banovať za puštanie hudby to nie.

Edit : Totíž lalinka je dosť prísna a nehambím sa povedať že sa jéj bojím ked je na jB :D

Kuzli
14-09-12, 21:42
To snad nie :D... Snad za taku blbosť na týžden ban? To ale si musela mať zlú náladu teda :D.Mne tie songy vôbec nevadia , občas pri nich relaxujem..Podľa mna ten ban je prehnaný ja som za skrátenie banu.Btw mala by si mať práva na jb pre každý prípad.Ale banovať za puštanie hudby to nie.

Na 14 dní ;) a nejde o pouštění hudby, ale o moje chování vůči adminům.

Lallinka
14-09-12, 21:44
Lol Charone prosimtě nepiš. Já tam taky chodim pod jinýma nickama a co. Když něco takovýho vidim tak hned to řešim, aby tam byl "pořádek". A ne abych se cejtil drsně, že sem inkognito a říkal si jakej sem borec že nikdo neví kdo sem. Jestli ti příde zbytečný, aby se admin zeptal na mikrofony tak to je totál konec. Dám návrh.

Buď unban, zkrátit ban, výměna unban za spešl. Jinak tu končim

Vydrž ještě chvilku prosimtě. Jestli to bude moje vina dostaneš Ub a omluvu ode mě, pokuď tě to uklidní nechám si práva vzít nebo si od tebe poradit co a jak.

Charon35
14-09-12, 21:49
Lol Charone prosimtě nepiš. Já tam taky chodim pod jinýma nickama a co. Když něco takovýho vidim tak hned to řešim, aby tam byl "pořádek". A ne abych se cejtil drsně, že sem inkognito a říkal si jakej sem borec že nikdo neví kdo sem. Jestli ti příde zbytečný, aby se admin zeptal na mikrofony tak to je totál konec. Dám návrh.

Buď unban, zkrátit ban, výměna unban za spešl. Jinak tu končim

Radšej si choď lahnúť a nerieš všetko hneď, lebo nasereš ešte aj mňa. Ja si tam práveže idem odpočinúť, vyriešiť prípadné spory, atď. a ne aby som sa chvastal, že som admin/spešl a hneď hučalk na každého, či má mikrák. Takže kto má potrebu sa cítiť drsne? Si za*bal takú kravinu, jak keby si obvinil niekoho kto daroval 100000 Kč na charitu, že sa chce cítiť "drsne".

Kuzli
14-09-12, 21:49
Práva si nech jak už sem psal. Jak už sem ti psal do PM, jestli nesneseš tamty věci, tak nemáš na to hrát jako hráč na JB, natož tam adminovat. (nic proti tobě ty víš jak to myslim). JB je hodně o psychice a o nervech. Jestli tě tohle donutilo dát ban na tak dlouho. Budiž. Ale zachvíli tam nikdo chodit nebude. Když si řekneš, pomůžu ti, mě to nedělá problémy.

Kuzli
14-09-12, 21:51
Radšej si choď lahnúť a nerieš všetko hneď, lebo nasereš ešte aj mňa. Ja si tam práveže idem odpočinúť, vyriešiť prípdné spory atď. a ne aby som sa chvastal, že som admin/spešl. Takže kto má potrebu sa cítiť drsne? Si za*bal takú kravinu, jak keby si obvinil niekoho kto daroval 100000 Kč na charitu, že sa chce cítiť "drsne".

Nepochopil si asi jak sem to myslel to je jedno. to neni chvástání ale starání se o server.

Charon35
14-09-12, 21:54
Nepochopil si asi jak sem to myslel to je jedno. to neni chvástání ale starání se o server.

Staranie sa o server je aj to, že si všímam veci okolo neho a hráčov tam. Keď vidím, že očividne niekto nemá mikrák, tak si počkám či nedá nejaký Fk, alebo MFK, aby som sa "problému" zbavil na dlhšie než na týždeň za to, že nemá mikrák. Za týždeň sa vráti a bude tam zas. Hentak sa ho zbavíme na mesiac ak dá úmyselný MFK a pri šťastí taký blb odíde z portálu. Preto len čumím inkognito, čo bude robiť pár kol. Chapeme?!

EDIT: Zrovna dnes som jedného prdol na JB takým štýlom. Keby som mu dal zákaz na 3 dni len za to, že nemá mikrák, za chvíľu je tu zas.
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=39662

Kuzli
14-09-12, 21:58
Ano chápu to, ale já nemam tu možnost, to vyřešit na dýl. Proto to já (spešl) musí řešit hned. Proto sem zvyklej na trochu jiný jednání. Chápeme?

E: Od toho sou tu přeci admini. Řešíme tu už kraviny. Necháme toho. Vyřešim si to sním sám.

BTW srovnej ten tvůj udělenej ban na 14 dní, a můj ban na 14 dní..............