PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím UNBAN



cryneaL
08-05-11, 23:11
Zdravím,
už je to nejméně rok, co jsem dostal na všem Herním porátlu ban za KZ'HACK . Snažili se mi obhájit mojí Pravdivou historku i hráči z portálu, konkrétně se jedná o "gjnk, ove, dlh a wondy22", ale tu si mi bohužel ty "Kotel" nevěřil. Rád bych na vašem Herním portálu hrál a jistě bez problémů .

Zabanovany nick : Crh`
Duvod : ' Kz Hack '
Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 33704001
Zabanovana IP adresa : 89.103.180.4
Ban : Permarentní

Prosím o UNBAN Kotle, předem díky alespoň za nějaké vyjádření.
s pozdravem cryneaL!

MARTiii
08-05-11, 23:39
znam te kamarado, co je to ten kz hack ?!

ZombieBot
09-05-11, 08:32
TO nevíš?:D

Kotel
09-05-11, 13:54
Dobre, tak proc je tam datum udeleni banu: 27-09-2010 - 00:22 ?
Po roce je mozne dat unban, zabanovany hrac vetsinou steam proda nekomu jinemu, ale pri lhani tezko. K banu pripisuju cerny puntik.
Kdyby jsi daval nejakou zadost na forum, tak by to tu bylo. Ani na starem foru nic neni, pouze tato stiznost od nejakeho hrace:

cryneal prosim o ban tohoto hrace na Aim/fy mel skore 30 na 0 zabijel pres zdi a tak pozdeji sikanoval hrace dolozil bych fotku kde ma v nicku napsano kure je lama a nadaval i ostatnim hracum ze jsou lamy :confused1:

cryneaL
09-05-11, 14:18
Pořád mam jeden a ten samý Steam a žádnou žádost jsem nedával, proto je tam psané, že po skoro roce jsem dávám žádost u UNBAN . A to že nějaký cápek dostane na Aimu díru přes bednu, nehraju Csko rok :-)

Kotel
09-05-11, 15:46
Jenze na foru tu nikde nevidim jak se te snazili obhajit. Jestli to bylo pres icq, tak o tom nevim.

cryneaL
09-05-11, 20:04
Bylo to přes STEAM :) gjnk. mi posílal i tvoje odeslané zprávy, čili tvůj názor na to. Ale co už, prosím o ten UNBAN Kotle prosím :)

dfiii
09-05-11, 21:10
Ja bych mu dal sanci, kdyby haxoval stale, tak by mel ban na steamu a nehraval ESL s wirem, ten by mu na to rychle prisel. Navic kdyz ns hraci nedostavaji perma ban, tak proc hraci se steamem maji perma?

Smile
09-05-11, 21:48
Protože když si někdo koupí steam a takhle si to posere..tak musí přijít adekvátní trest...(to není přímo ten důvod, ale je to tak)

cryneaL
09-05-11, 22:20
Ten STORY je moc zajímavý a dost nechtěný. Kdysi jsem bejvával závisláček na Hide n Seeku, a trénoval jsem z klukama na serveru "rezzzpect" . Jednou jsem si tam hrál s "pAt" a přišly tam 2 Haxíci s Kzhackem, nasrali mi do také míry, že jsem to šel postáhnout též a zapnout si ;-) Pohoda, vše mi klaplo a chci se napojit na serveru, tak hledám ten server a míval jsem tam jen HNS servery . Prostě jsem kliknul na Kotelna - HNS a hned mi automaticky naběhl od "Stroju či jak :P" permarentní ban. Tenhle příběh ti psal i gjnk. a písal si mu, že si to může vymyslet každý, což je pravda, ale i mistr Tesař se někdy utne ne ? Pod touhle "pravdivou" historkou si stále stojím a hrozně mi chybí ty kamarádi a hraní na Kotelna - Classic. Proto žádám o ten UNBAN a doufám že by se to dalo vyřešit na kladné stránce.

Díky Kotle za tvé reakce, Ahoj.

Syrius.
10-05-11, 11:20
Ten STORY je moc zajímavý a dost nechtěný. Kdysi jsem bejvával závisláček na Hide n Seeku, a trénoval jsem z klukama na serveru "rezzzpect" . Jednou jsem si tam hrál s "pAt" a přišly tam 2 Haxíci s Kzhackem, nasrali mi do také míry, že jsem to šel postáhnout též a zapnout si ;-) Pohoda, vše mi klaplo a chci se napojit na serveru, tak hledám ten server a míval jsem tam jen HNS servery . Prostě jsem kliknul na Kotelna - HNS a hned mi automaticky naběhl od "Stroju či jak :P" permarentní ban. Tenhle příběh ti psal i gjnk. a písal si mu, že si to může vymyslet každý, což je pravda, ale i mistr Tesař se někdy utne ne ? Pod touhle "pravdivou" historkou si stále stojím a hrozně mi chybí ty kamarádi a hraní na Kotelna - Classic. Proto žádám o ten UNBAN a doufám že by se to dalo vyřešit na kladné stránce.

Díky Kotle za tvé reakce, Ahoj.

To snáď nemyslíš vážne. :D Jak niekto môže zapnúť cheaty len preto že sú na serveri haxori, a ešte ktomu na rezzpectu. Tomu nachápem.

bones
10-05-11, 11:35
Vidis, stalo ti to za to? :-) Nikdy som nepochopil, jak si niekto moze stiahnut hacky len preto, aby to nandal druhym. Tak bud zavolam admina, alebo sa odpojim a idem inde, naco by som si robil problemy a este k tomu na steame..

cryneaL
10-05-11, 14:02
Ale jde o to, že na Kotelně mam Ban neprávem a rád bych tam zase Aktivně hrál.

bones
10-05-11, 14:40
Ale jde o to, že na Kotelně mam Ban neprávem a rád bych tam zase Aktivně hrál.

na Kotelně máš Ban právem, lebo si sa pripojil s hackom na kotelnu co ta hned zabanovalo :)

UFOusek
10-05-11, 16:53
Ano.. "Oni to WHcko mely vsychny, ja musym myt taki!"

cryneaL
10-05-11, 20:09
Kotle prosím ;)

Kotel
10-05-11, 23:15
Me by zajimalo, proc mas ban nepravem. Unban dat muzu, ale porad mi to nedava smysl.

MARTiii
10-05-11, 23:58
tak tahat hacky na kotelnu se ti zachtelo :-D
ban opraveny locknete ho a i tenhle thread :-D

ZEUS
11-05-11, 07:41
tak tahat hacky na kotelnu se ti zachtelo :-D
ban opraveny locknete ho a i tenhle thread :-D
+1

ZombieBot
11-05-11, 08:25
Me by zajimalo, proc mas ban nepravem. Unban dat muzu, ale porad mi to nedava smysl.

Podle toho, co píše ban neprávem nemá, vlastně psal, že na nějakém HnS byli kzháčkaři a on si to stáhnul a zapnul taky. Potom mu to do konfigu napsalo nějaké takové hovna a přišel sem na kotelnu a dalo mu to ban.

Smile
11-05-11, 15:56
Spravně vole, nemá to vubec co stahovat, žádný že neprávem...

UFOusek
11-05-11, 18:14
Jezis... Proc tu resite unban? Pripojil se na Kotelnu s kzh, takze zadnej ban nepravem, ale ban za kzh. Cryneal, kdyby tam nebyl antikzh plugin, tak bys proskakal topku a dostal ten ban stejne.

cryneaL
11-05-11, 21:07
Je to věc názoru, vy máte jinej, ale já pravdu vím svou a vím co jsem stím měl namysli. Buď mi prosím UNBAN dej a budu ti děkovat a nebo tu nepiště vaše blbosti (ano každej má svůj názor, ale když nevíte pravdu, tak se radši neozejvejte) Kotle dík ;-)

gjnk.
12-05-11, 19:22
no tak na nějaké tvoje obhajování si fakt nepamatuju :D

ZombieBot
12-05-11, 22:12
Enemy liar spotted, over.

cryneaL
14-05-11, 14:19
Gojánku to že si uražený a nebavíš se, tak bys nemohl aspoň zapírat pravdu, ale co už.

gjnk.
14-05-11, 14:33
S tím, že se my dva nesnášíme to nemá co dělat

cryneaL
14-05-11, 15:40
Opravdu si kus vola, dělej si co chceš, je to tvoje věc, ale ponižuj si někoho jiného a lži taktéž. Čao-0

dEEEEEEEEEEL
14-05-11, 16:36
cryneaL ... hmmmm ... povedomé :|

gjnk.
14-05-11, 20:34
Nemám důvod lhát. Fakt si nic takového nevybavuju, Kotlovi jsem psal jenom ohledně unbanu pro duru a o navrácení anti teamflashe na classic, nic víc

cryneaL
15-05-11, 00:02
Už to nerozebírej! Prostě vím co jsem ti psal za STORY ohledně unbanu.. posílal si mi i jeho odeslané zprávy ve tvaru _ Že si to může vymyslet každý, takže mi ho nedá. Hold si nevzpomínáš co už. Džidži a mír s vámi. Kotle víš ....