PDA

Zobrazit normální verzi : Chyba



Prasacko
15-09-12, 19:12
Jedna chyba na JB ked si kupim drogy a nemam k tomu vezensku pomôcku nemám rýchlosť na útek. E: mozno to tak ma byt ale nwm.

Druhá na ZM keď dám mínu mimo kempu tak niekedy zmizne a nikoho nezabije.

Kotel
18-09-12, 13:17
Rychlost se nastavi hned po koupeni, takze je to divne. Zkusim pridat prepnuti zbrane na tu samou, mozna to pomuze.
Na jakem zm se to stalo?

grEy
18-09-12, 13:25
K tym drogam: Ked napriklad zoberes zbran, tak ti tiez zmizne rychlost a musis si prehodit na vezensku pomocku, skryt ju a ked ju znova vytiahnes, mas rychlost naspet.

Prasacko
18-09-12, 15:52
Kotel napr. keď mam 12000 a kupim si drogy hned na zaciatku kola tak mi to rychlost neda pokial si nekupim vezensku pomocku a neprehodim ju... tak ako pise grey ked si prehodis pomôcku tak to nabehne ale aj ked mas zbran v ruke a stlacis F tak ti da rychlost.. E: dufam ze ste pochopili

E: Mam pocit ze to bolo na ZM2 ale mozno aj inde, dal som minu pred camp a nikoho nezabila, zmizla a iba mi ubralo 5 bodov.

Lynviy
18-09-12, 21:40
To dáte při freeze timu ty drogy, a jak vyprší a začne kolo, rychlost zmizí.

Charon35
18-09-12, 22:09
+ na JB píše o RTV, pritom tak RTV je Off.


EDIT: aha. http://csko.cz/forum/showthread.php?10013-Jb-chyba

Prasacko
19-09-12, 11:42
To dáte při freeze timu ty drogy, a jak vyprší a začne kolo, rychlost zmizí.

No presne tak, ale aj tak by som to rad zrusil lebo ked sa mi na zaciatku kola objaví tabuľka tak hneď dám 5. na fet...

Gajdajunior
21-09-12, 23:34
O tomto som taky přemýšlel a na začátku kola se asi tak cca 5 sekund nemůžeš hýbat kup si drogy až když se můžeš normálně hýbat a rychlost budeš mít i bez vězěnský pomůcky, testováno by Pan T o B i :))

Lynviy
21-09-12, 23:36
O tomto som taky přemýšlel a na začátku kola se asi tak cca 5 sekund nemůžeš hýbat kup si drogy až když se můžeš normálně hýbat a rychlost budeš mít i bez vězěnský pomůcky, testováno by Pan T o B i :))

You don´t say, to ví každej.