PDA

Zobrazit normální verzi : Moje hra - [Snad myslím]



s3zn4m
15-09-12, 19:19
Ahoj,
jelikož mě nudí, když je mnoho T, že CT dávají pořád reakce, které jsou nezáživné a nudné a často u nich padají FK, tak jsem vymyslel takovou hru v boxu, kterou můžete hrát klidně ve 20-ti.

Tuto hru jsem pojmenoval fotbalová mánie.

Jak se hra hraje?
Poté co jsou všechny T ve skleněném nebo drátěném boxu, simon vybere pomocí první reakce s výhodou hráče, který bude rozehrávat hru.
Tento hráč jde na 2. stranu boxu od ostatních T a dostane míč, nikdo nebude nic dělat dokud simon nespustí hru.

Poté všichni CT odejdou z boxu a zavřou jej, simon spustí hru a bude odpočítávat 15 vteřin do 0.
Hráči okamžitě kopou míč někomu jinému, kdo bude mít míč na konci odpočtu dostává kill.

Co je zakázáno?

T nesmí držet míč déle než 3 sekundy (jinak kill)
T nesmí vyhodit míč z boxu (jinak kill)
Pokud nikdo z T nevezme míč, má kill poslední vlastník míče.


Demo se mi nepodařilo udělat, tak alespoň přidávám screen ze hry.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=96459479

:D Dal Ta Bhoper:D
15-09-12, 19:59
Hra to môže byť dobrá len ma zaujali tie Steam skin

Sometypes
15-09-12, 20:04
Ta hra se mi líbí, jsem pro, i když si ji nezahraju

Tupelko
15-09-12, 20:10
Hrál jsem něco podobného myslím že se to jmenovalo horká brambora nebo tak nějak.Jsem pro

H M
15-09-12, 20:16
Je to dobré, v celku mě to baví.

Kroxy
15-09-12, 20:17
Horká brambora? :DD Lepší název no Tupleko zase zabil :D mě se ta hra docela i líbi, ale víte jak to je v pravidlech je hra která se myslím jmenuje Hoňka nebudu tu psát pravidla prostě tam je a nikdo ji nezahral kromě Leryxe, tak nwm jestli by se hralo i toto :\ jinak jsem PRO

gre
15-09-12, 21:43
Aj u nás na Slovensku sa to nazýva horúci zemiak. Na oživenie Jailbreaku súhlasim a som pre :)

muzikant
15-09-12, 22:05
Jj... Toto by bylo dobreee ..

Ejo
16-09-12, 00:06
O jakom PRO rozprávate?...on len napisal ked ste CT nejaky napad na atrakciu..hru co mozete dat vaznom..za to hlasovat nemusite

TobiStejskal
16-09-12, 22:27
Stejně by v tom potom byly zmatky ( některé CT ani neumí sekundy ).

Swagrid
02-10-12, 16:08
Mě se hra rozhodně líbí, použil jsem jí též a žádné zmatky nebyly jenom zmatky byly že by toho vězně který měl míč poslední musel zabít jen SIMON, už hodněkrát se stalo že to CTčka popletly ale SIMON věděl koho má zabít...za mě určitě ano

koblížek
02-10-12, 19:24
skusím si to zahrát na serveru a uvidíme ....

ExE :D
07-10-12, 10:32
bolo by to dobre.....