PDA

Zobrazit normální verzi : COD // Žádost o práva - PŘIJAT



Milk
16-09-12, 09:22
Ahoj, tímto bych chtěl požádat o práva na COD.
Cheatery hlásím jak na STEAMu, tak na forku ( na fórku víc ) a zmílil jsem se bohužěl jednou, z důvodu, že sem natočil jeden dobrý moment, a potom jsem slyšel, že to šlo slyšet. AMX zkušenosti nemám, ale každý se to nějak naučí. Snažím se mluvit upřímně a nelhat.

Tak teď něco o mě:
Věk: 15 (v lednu 16)
Server, na kterém chcu práva: COD:MW
SteamID: STEAM_0:0:764318
Čas na csku: no 2-xx hodin denně (záleží na škole, jak mě zaměstná)
Studují na Sřední Skole Telekomunikační v Ostravě, a bydlím v Klimkovicích.
Teď přijdou moje největší přestupky, které mi tuhle žádost docela :censored:. :-)

Takže nejdřív asi začnu tím největším přestupkem:
Na nějakém polském portálu jsem dostal ban za Wallhack - Nebudu se z toho vymlouvat, wallhack sem měl, moje blbost, že jsem ho použil, taky to bude moje - v žádosti. Ale abych pravdu řekl, tak jsem ho použil, abych věděl jak to vůbec funguje. (nově byl stáhlý). Taky by někdo mohl tvrdit, že to souvisí s tímhle (http://csko.cz/forum/showthread.php?9750-%8E%E1dost-o-UNBAN), ale nesouvisí, protože jak jsem tam už psal, tak jsem dost chytrý, abych to na kotelně nepoužil (ani nikde jinde už).
Další přestupek je z GayShites na jb za Speedhack - Tak jak jsem zjistil, jak sem měl STEAM, tak se mi něco udělalo s AMD procesor, Kotel mi poslal link a bylo to ok, ale zezačátku se mi to na kotelně začalo sekat, tak jsem zkusil GS, jailbreak jestly to tam taky se seká, otevřely dveře já jsem chtěl vyjít a už sem byl na druhé strany mapy a admin mi dal ban. Až potom sem to začal řešit. - viz ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?8718-Steam-(nov%26%23283%3B-koupen%FD))
Jinak Steam mám po kámošovi, který na něm hrál asi 9 let, potom ho to nebavilo a STEAM mi prodal za kilo.

Jinak moje koníčky a zájmy jsou: Ježdění na kole, csko, práce s PC, fotbal, šachy, gaučing atd..
To by bylo ode mne vše, prosil bych, aby jste mi psali všechny špatnosti, problémy se mnou a prostě zkusily nahrabat nějakou špinu, ať vím, co mám zlepšit, to je ode mne vše, děkuji a přeju příjemný den.

hfsaa
16-09-12, 09:42
nebudem na teba hladat spinu sam si ju tu napisal , ale co robis na forku nie je chovanie buduceho admina , zakladat thready o najlepsiu animaciu z fora , atd atd , ten nick YT_MILK CZ tiez nie je pre buduceho admina. Davam NIE.

BiA Fz
16-09-12, 11:28
PRO by bylo celkem dobrá žádost, aktivita + mi přijde že na CODu se nějak moc cheatuje a hodil by se tam admin, PROTI že mi přijde že tu působíš krátce a možná v tom ještě neumíš tak dobře chodit. možná když tu ta žádost bude otevřená déle tak bys to mohl dostat si myslím, ale záleží spíš na ostatních adminech hlavně těch co tě z cod znají, takže toť jen muj osobni nazor... =)

Milk
16-09-12, 11:35
nebudem na teba hladat spinu sam si ju tu napisal , ale co robis na forku nie je chovanie buduceho admina , zakladat thready o najlepsiu animaciu z fora , atd atd , ten nick YT_MILK CZ tiez nie je pre buduceho admina. Davam NIE.
Ano, to je pravda, huntil sem posty, ale konečně sem si uvědomil, že z toho nic nemám. xD A to jméno si klidně změním, jen tam chcu mít to milk, protože ho mám od 8 let a taky je součást mého příjmení :D, jinak děkuju za vyjádření.


PRO by bylo celkem dobrá žádost, aktivita + mi přijde že na CODu se nějak moc cheatuje a hodil by se tam admin, PROTI že mi přijde že tu působíš krátce a možná v tom ještě neumíš tak dobře chodit. možná když tu ta žádost bude otevřená déle tak bys to mohl dostat si myslím, ale záleží spíš na ostatních adminech hlavně těch co tě z cod znají, takže toť jen muj osobni nazor... =)
Děkuji za vyjádření, těch cheatů je tam opravdu hodně, hlásím jich fakt hodně, a nechcu furt otravovat adminy a pořád zakládat thready s čýtrama.

Prasacko
16-09-12, 13:07
Málo skúsenosti takže proti. Pokračuj v nahlasovaní cheaterov zahraj par mixov, gatherov aby si spoznal čo a jak, zvýšiš si tak skill a skúsenosti a skús to o pár týždňov/mesiacov.

DarkAspecT
16-09-12, 13:26
Naprostý souhlas s prasetem.Takže Proti.

Milk
16-09-12, 14:17
Děkuji, rád bych, aby se tahle žádost uležela, aby třeba potom jste viděly moji, aktivitu, hlášení atd.. :-)

Smooke
16-09-12, 14:28
Vše už bylo řečeno ... zkušenosti dělají mistry ve svém oboru. I když každý mistr se občas utne :happy:

Zatím Proti

Milk
16-09-12, 15:52
Guissepe: Děkuji za to krásné slovo :).

Smooku: Ano chápu, děkuji za vyjádření.

sILV3
22-09-12, 20:21
Vše už bylo řečeno ... zkušenosti dělají mistry ve svém oboru. I když každý mistr se občas utne :Happy:

Zatím Proti

To je presne rozmýšľanie na Česku a Slovensku :D Nezamestnáme ťa, lebo nemáš skúsenosti a si mladý... Lenže keď si mladý, nemôžeš mať predsa skúsenosti, či áno? Niekto ti musí dať tú prvú príležitosť... Ako nenarážam na teba konkrétne, iba na mentalitu postavenia zamestnanca a zamestnávateľa v post-komunistických štátoch, kde s rovnakým prístupom sa v krajinách ako GB, F, DE nestretneš tak často.

Hráča poznám, číterov si všíma, ale to, že čítoval mu uberá na karme (z môjho skromného pohľadu). Aj napriek tomu som pro, keďže na kotlíkovi je to svedomitý hráč. na COD stretávam hráča pravidelne.

Milk
23-09-12, 10:40
sILV3 : Děkuji za názor, jsem si vědom, že nikoho nepotěší jak se čýtoval. Děkuji taky za upřimnost. :)

Slaninka: Ano, vím že to chce čas, díky ;)

sILV3
23-09-12, 11:45
Pracovných miest je biedne málo a tak majitelia firiem vyberu 1 z 10 a samozrejme toho najlepsieho a najskusenejsieho, poznam ho az moc dobre z JB a nejaky ten cas by to chcelo.

To máš pravdu, na upratovačku berú ľudi už pomaly s vysokou školou.. :console:

Milk
26-09-12, 21:35
To bude asi nějaká chyba, už jsem napsal Kotlovi, ať to spraví, jinak díky :D

MARTiii
26-09-12, 21:47
nejaky omyl asi, za chvili budes mit zpatky barvu

djkofi
27-09-12, 14:25
cheater jednou, cheater napořád...neuznávám nikoho, kdo si byť jen jednou zapnul..PROTI

Milk
27-09-12, 14:32
cheater jednou, cheater napořád...neuznávám nikoho, kdo si byť jen jednou zapnul..PROTI

Ano, ale jsi si jistý, že každý, kdo zapnul jednou cheaty je cheater napořád? Nemám ti to za zlé.

Milk
07-10-12, 19:57
Vyjádřil by se prosím nějaký admin? Nejlépe z COD :)

Toreto
11-10-12, 15:21
Admin niesom,ale hrávam na COD.Nebudem tu písať zelené PRO alebo červené PROTI ...len napíšem svoj názor na teba.
Vidím ťa na COD často,cheaterov hlásiš,správaš sa slušne,povahovo sa na admina celkom hodíš...to sú plusy
-mínusy sú asi tie skúsenosti,ale verím,že si schopný sa rýchlo priučiť

ZombieBot
11-10-12, 15:24
cheater jednou, cheater napořád...neuznávám nikoho, kdo si byť jen jednou zapnul..PROTI

Já jsem taky 4fun zapnul, když tu byl demence server, ale jinak jsem nikdy nečítoval a ani nečítuju . Hehe.

Kunder
11-10-12, 22:40
Možná kromě kofiho.. Si myslím, že každý okusil jaké to hrat s Cheaty.. i když to je smutné.
Jinak Milk na serveru ho potkávám denně a je to v pohodě hráč.

DaRi.
12-10-12, 06:27
Možná kromě kofiho.. Si myslím, že každý okusil jaké to hrat s Cheaty.. i když to je smutné.
Jinak Milk na serveru ho potkávám denně a je to v pohodě hráč.

Já číty nikdy nepoužil.. Použije jen zoufalec a no aimer a podle mě jednou čítr navždy čítr...

Milk
12-10-12, 07:26
Děkuju za vyjádření toretovi a Kunderovi (jsem nečekal). Jinak DaRi, když si zombiebot taky začítoval 4fun, tak je z něj čýtr? Já si spíš myslím, že když někdo začýtuje na portálu, kde častěji hraje, tak tohle je jednou čýtr, navždy čýtr.

kashpi
12-10-12, 08:24
No a co ze zkusil cheaty? Je tu nekolik adminu co je melo a meli za to ban driv.
Nekdo to vyzkousi na botech (treba ja) a nekdo jde na cizi server. Hlavni je ze za celou dobu co tu je tak ho nikdo nechytl ze by neco pouzival.
Podle me by mel dostat sanci. Na Steamu mi hlasi cheatery a uspesne:-) pokud vim na COD je snad porad a nekdo na stalo by se tam hodil.
Ja sem PRO

Prasacko
12-10-12, 10:35
Takže prešlo pár týždňov od kedy som sa tu vyjadril a tohto týpka to neprestalo baviť, cheaterov hlási myslím si slušne a aktivita je myslím super. Za tú aktivitu, hlásenie cheaterov, nabral aj skill, mu dávam Pr0

E: To že vyskúšal cheaty tak je preňho + aspoň vie o čo ide. A sračky typu cheater jednou cheater navždy sú nezmysly, keď tu hraje neviem koľko mesiacov tak asi nemá zapaty Walbang ani Aimbang ani Spithek.

Milk
12-10-12, 11:05
Děkuju za vyjádření, potěšilo mě to. :)

DaRi.
12-10-12, 12:36
pro

_AnGeL_
12-10-12, 13:50
Moja odpoveď sa nezmenila ​PRO.

I-Mouse
12-10-12, 14:18
moj nazor nema cenu ale som pro.

Milk
12-10-12, 14:19
Děkuji :)

DarkAspecT
12-10-12, 17:57
Teda změna názoru na PRO na těch gatherech totálně v pohodě,cheatry hlásí což je + takže tak.

sILV3
16-10-12, 11:05
Myslím, že to už je dosť názorov pre, takže súdim, že by sa ti mohli dať už práva. Ak budeš potrebovať poradiť, tak mi napíš tu, alebo na steame.

NicEwoRK
19-10-12, 16:48
Na cod by se admin určitě potřeboval. Cheatery hlásí skoro každý den a skill má a na codu je aktivní. Když is všimne cheatera tak hned jde do spektu a hodí ho hned na forko tak pročne?

Facened
19-10-12, 18:04
nie nie a nie nepaci sa mi ako zbieras prispevky pozrem thread =kto ma posledne slovo vedie= a dobre ze nie kazdy druhy prispevok od teba som urcite PROTI aby si ty bol v admin teame a kazdy jeden hrac si tdown nechajte pre seba

Milk
19-10-12, 18:08
ok, tak to nečti když se ti ten thread nelíbí, některým lidem se to líbí, ale když si proti kvůly tomu threadu, nebo jsem to nepochopil.

kashpi
19-10-12, 18:09
nie nie a nie nepaci sa mi ako zbieras prispevky pozrem thread =kto ma posledne slovo vedie= a dobre ze nie kazdy druhy prispevok od teba som urcite PROTI aby si ty bol v admin teame a kazdy jeden hrac si tdown nechajte pre seba

Je to v offtopicu a pokud vím, tak tam se příspěvky nepřičítají :)
Docela blbej důvod

Facened
19-10-12, 18:13
ok, tak to nečti když se ti ten thread nelíbí, některým lidem se to líbí, ale když si proti kvůly tomu threadu, nebo jsem to nepochopil.

Precitaj si to este raz ja nevravim otom ze sa mi nepaci thread ale ako ty tam stale len spamujes je to thread kde sa zbieraju prispevky ale okolo 6krat ty mas stade 30 prispevkov ale toto je cisto moj nazor ktory sa nikdy nezmeni podla mna by az takto admin spamovat nemal a toto co som napisal si precitaj 2-krat aby si zas nenapisal daky nezmysel

E: Kashpi nejdem ti racej nic odpisat lebo by to bolo nadlho co by som ti ktomu napisal odomna ma proste velke Proti

E2: tak ok milk CZZ precitaj si to 3krat a napis znovu skoro kazdy DRUHY

Milk
19-10-12, 18:16
Tohle se jako spam myslím nebere, když je to v offtopiku. Myslím že tam nemám ani jeden příspěvek, kde by sem 2x za sebou něco napsal.

E: Nevím jak to počítáš, ale většinou sem cca 3. 5. a někdy 2., ale podle průměru tam co 5. příspěvek píšu, což nený tak hrozné.

ParadoXX
21-10-12, 18:20
PRO.Nedělal sem nic jinýho,než banoval z cod cheatery po nahlášení timhle jedincem.

marsoun
23-10-12, 23:44
Už dobře měsíc mi hlásí cheatery na steamu za tu dobu zlepšil svůj cit pro poznání cheaterů na lvl admin, takže za mě PRO

R3S
24-10-12, 09:34
I mě hlási přes steam haxy, za mě také PRO

Milk
24-10-12, 09:48
Díky :)

Milk
26-10-12, 15:38
Mohl bych kdyžtak slyšet konečný verdikt?

Toreto
26-10-12, 17:22
Z tvojho príspevku priamo kričí,aby sa práva odobrali adminom,čo sa niekedy odvážili vobec zapnúť cheaty s botmi ...
Milk si to huntenie postov uvedomil a zistil,že je to úplne nanič..
A to či nato má rozum ..to si si mohol odpustiť.Možno ho má viac ako ty..

noirbun
04-11-12, 18:39
Pro.

Slunicko
04-11-12, 19:17
Znam te uz dlouho nic mene kotel mi povolil psat do zadosti az dnes musis jen vypilovat trosku ten aim a postreh :D jestli vis co myslim (dnes ten gather) jsem PRO

Milk
04-11-12, 19:22
co čekáš s pingem 200? :D Jinak dík :).

kashpi
05-11-12, 10:58
aim na COD není třeba :D
proto ho tahám na gathery, aby poznal pořádnou hru :)

Milk
05-11-12, 12:00
Tak já hlavně hraju, že mě to baví, samozřejmě se taky snažím zlepšovat svůj aim a taky umím někdy dát tu hlavu, když chcu. :D

Trey
05-11-12, 22:50
Na COD ho stretavam dost casto a este som ho nevidel povedat ani jednu nadavku...cheatera rozoznat vie, takze Preco nie?

Charon35
17-11-12, 14:15
Za čo si mal ten ban?

Milk
17-11-12, 14:24
jaký ban?

Charon35
17-11-12, 14:36
jaký ban?


cheater jednou, cheater napořád...neuznávám nikoho, kdo si byť jen jednou zapnul..PROTI

Napr. to. Nejak som sa stratil o akom cheatovaní vlastne točíte O.o

Milk
17-11-12, 14:42
To bylo na polském serveru AWP tuším, na kterém jsem si zkoušel nový wall, pač mi boti nefungovali. Dal jsem tam 2 fragy přes bednu a už sem dostal ban. Našel jsem, že ten portál je zrušen. http://multimods.pl/amxbans/ban_list.php?bid=40576

Charon35
17-11-12, 14:49
ok.

MARTiii
20-11-12, 17:47
taky mi par cheateru nahlasil, vic nepovim, protoze vic nevim :D

Lazik
28-11-12, 17:54
Od Browna:

Tohoto hráče znám ze hry. Za poslední dobu se mu zlepšil aim a hraje mnohem líp. Na COD se vyskytuje hodně cheatrů, takže pokud budete mít jednu posilu navíc, myslím si, že to vůbec neuškodí. Navíc nahlašuje cheatry o 106. Ačkoli je moje PRO bezvýznamné, tak mu ho dávám, protože tam admin potřeba je. PRO

ivoros
28-11-12, 19:23
Když jsem ještě chodil na COD, tak jsem tě tam vídával často. Dobrý hráč. Vídám tě aj na fóru, cheatery hlásíš..... za mě PRO
Jo a co se týče toho "čýtování".....podle mě rčení "jednou cheater, navždy cheater" je úplná blbost. To je, jako bys řek "jednou děcko, navždy děcko" a kdo říká, že je to pravda? Už jen z biologického hlediska je to totální nesmysl..... ,D

Milk
28-11-12, 19:29
Díky všem :)

Kunder
29-11-12, 07:19
cheater jednou, cheater napořád...neuznávám nikoho, kdo si byť jen jednou zapnul..PROTI

Lidé se mění, já ho taky měl a přísahám ti, že bych ho už po druhé nezapl.
Tohle nemůžeš jen tak říci, máš ale zase pravdu, že Cheat je navykový a když ho jednou zkusíš tak už po druhé neodmítneš a začneš to brát jako automatiku, do té doby ne doštaneš Perma.
Milk ho dostal, byl potrestán, chybama se člověk učí, nemužeš dítěti, co ukradlo v 5 letech sušenku, do smrti mu říkat zloději.

Kotel
30-11-12, 13:56
Pro.

Tupelko
30-11-12, 13:58
Vítej Milku :)