PDA

Zobrazit normální verzi : Unban WH



Detonator
16-09-12, 11:33
Dnes sam sa skúsil pripojiť na server Kotelna - Classic | csko.cz a vyhodilo ma ze mam wallhack a pritom ziadny nemám a preto žiadam o unban.
Tu je výpis z konzoly:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 35627)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Smoke ganja and fly !!! FAIL :)
[AMXBANS] Tvuj nick: Detonator
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1321211864
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1397666044
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.108.120.6
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.108.120.6
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Strela, hlava . . a gool! :D
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz (de_tuscan)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen

BiA Fz
16-09-12, 11:36
to víš, zapomněl si že ti hrál z kompu bratranec http://csko.cz/forum/showthread.php?9821-Ban-za-WH&p=119133#post119133

Detonator
16-09-12, 11:37
Hej viem ale teraz mi zase nejde a neviem preco??

ZEUS
16-09-12, 11:38
Bio mrkni se na jeho valve ID, jak u tohodle, tak u toho předtím :)

vypadá to, že nás chce někdo ochcávat...

BiA Fz
16-09-12, 11:41
:D No jo, děti začínají lhát snad už ve třech letech

Detonator
16-09-12, 11:48
Len mi dajte unban tamto nebolo original výpis z konzoly ale ja som to len skopíroval od nejakej inej témy a vymenil nicky lebo vtedy mi nechcelo nic ukázať pisalo tam len že STEAM validation rejected a v konzole tak isto a teraz som si preinštaloval cele cs a už mi to normálne ukázalo v konzole takze sory :)

ZEUS
16-09-12, 11:51
absolutně nic ti nevěřím

Detonator
16-09-12, 11:54
Ako mi nemožeš nič veriť keď o mne nič nevieš a nič nemožeš potvrďiť ani vyvrátiť.

Detonator
16-09-12, 11:56
Viete čo myslím si že toto forum robili zbytočne pretože tu dali takých adminov čo sú úplne bez zmyslov a okrem toho sa budem sťažovať hlaavnému adminovi

ZEUS
16-09-12, 11:58
Viete čo myslím si že toto forum robili zbytočne pretože tu dali takých adminov čo sú úplne bez zmyslov a okrem toho sa budem sťažovať hlaavnému adminovi

Dobre

EDIT: Jen tak pro představu, pořiď si steam, páč máš sdílenou IP adresu s cheaterem, tudíž unban není možný.

EDIT2: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=35628 Koukám, že už má ban na valve id, takže tenhle ban stejně nemá žádnej smysl, zkus poprosit Bia Fz, jestli by to nemohl přendat na valve id.

Detonator
16-09-12, 13:04
Dobre

EDIT: Jen tak pro představu, pořiď si steam, páč máš sdílenou IP adresu s cheaterem, tudíž unban není možný.

EDIT2: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=35628 Koukám, že už má ban na valve id, takže tenhle ban stejně nemá žádnej smysl, zkus poprosit Bia Fz, jestli by to nemohl přendat na valve id.

Ale ja sa nikdy nevolám ganja ja sa stále volám len Detonator takže nechápem

Kroxy
16-09-12, 16:10
Len mi dajte unban tamto nebolo original výpis z konzoly ale ja som to len skopíroval od nejakej inej témy a vymenil nicky lebo vtedy mi nechcelo nic ukázať pisalo tam len že STEAM validation rejected a v konzole tak isto a teraz som si preinštaloval cele cs a už mi to normálne ukázalo v konzole takze sory :)

Jasně a já jsem činský buch srandy.

R3S
16-09-12, 16:53
Ale ja sa nikdy nevolám ganja ja sa stále volám len Detonator takže nechápem
pořiď si steam, páč máš sdílenou IP adresu s cheaterem, tudíž unban není možný.

nO.
16-09-12, 21:46
Viete čo myslím si že toto forum robili zbytočne pretože tu dali takých adminov čo sú úplne bez zmyslov a okrem toho sa budem sťažovať hlaavnému adminovi

Už jen to že takhle napadáš Admin team není zrovna dobré rozhodnutí.. tzv nadávkami nic nevyřešíš.
Dle mého názoru máš právo si stěžovat hlavnímu adminovi ale bude to asi bez ůspěchu pač nejsi asi žádný andílek.
A už jen to že jsi zkopíroval falešný výpis z konzole o něčem svědčí.. Byl bych proti UB.. kup si Orig. csko.. přeji krásný večer..