PDA

Zobrazit normální verzi : DR - návrh na nové skiny pro VIP



gameshakerMC
16-09-12, 16:07
ahoj, to sem zase já gameshakerMC, chtel bych navrhnout nové skiny do DR, byli by to tito : super-man, spider-man, hulk, iron-man a dalsí superhrdinové, ale především bych tam chtel zařadit postavičky z: NARUTA, jako naruta, sasukeho, a další, o dalsích mi napiste post nebo přispjejte dalsími, nebo chcete vjedet daslí odemne, do tohoto tagu piste a piste (pls do jednoho postu at se to nepocitá jako spam ok) diki za prectení

ImGustak
26-09-12, 22:16
Hele netahej sem nějaké postavičky z pohádek.A kdyby Kotel hledal skiny na DR server tak si určitě najde lepší než nějakého naruta a co jsi sem jeste psal.

DarkAspecT
26-09-12, 22:22
Ja jsem pro POKEMONY!

gameshakerMC
25-10-12, 00:49
hmmmmm....... POKEMONI :-O______

traged23
25-10-12, 14:20
Hlavně ty skiny zpomalují server..

emi
31-12-12, 18:23
POKEMONI :ohmy: :)

Romisak
05-02-13, 20:00
Ja som pre Chucka Norissa:D To neni rozprávka:)DarKaspecT super nápad s pokemonmi :DDD

kalabi
21-02-14, 16:40
Ale s tima postavickama s Naruta by nebyli spatne kdo sledoval nebo sleduje naruta tak vi ze by to vypadalo dobre :D SEM PRO

Killer Bee
22-02-14, 20:40
Eh...gameshakerMC jestli chceš spider-mana a taký Chu*oviny tak di hrát na Gay Shites a smysl jak teď DR je udělaný tak je to originalní Kotelňácký úplně zbytečné něco předělávát DR je perfektně uděláno.

E:Jo a kalabi Naruta koukám ale v Csku naruto skiny atd. by byli nanic v takový grafice radši nic nepřidávát ani ty pokemony ani ty postavy z naruto podle mě úplně zbytečné máte tam už Skin:Simpson(ten s flaškou),Lara Craft(Tomb Rider) a Rayman nebo nevím kdo to je to bohatě stačí zbytečné ještě něco :)

Bager258
26-02-14, 18:23
Ja som pre Chucka :DD Pokemoni uz niesu cool :D