PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o unban na JB



Dabliice
16-09-12, 19:36
Hráč .~*DaBLiiCe*~.
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:717847481
IP adresa 46.13.67.143
Udělen 16-09-2012 - 12:45
Délka BANu 40320 minut
Vyprší 14-10-2012 - 12:45 (0 měsíců 3 týdny 6 dní 17 hodin 39 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] Hromadný box + MFK + Neznalost pravidel
BAN dal Admin s3zn4m (s3zn4m)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak 2 | csko.cz

Prosím dejte mi unban.. Já už se polepším :(

Shinigami
16-09-12, 19:38
Opíš situáciu, prosím. V každom prípade som pre skrátenie zákazu.

s3zn4m
16-09-12, 19:40
Už jsem ti dával minule podmínku a ty si souhlasila, říkal jsem ti, že příští ban bude na měsíc a ty si řekla, dobře.

Nevím, jestli zkrátit (sama si souhlasila)

Lallinka
16-09-12, 19:52
V pravidlech není nic o hromadným boxu, nebo jo?

Sometypes
16-09-12, 19:53
Je to znevýhodnění hráču uprostřed, takže to tam teoreticky je..

Kroxy
16-09-12, 19:55
Dablici znám. Nevím proč ji dávate ban za hromadný box? Ten snad není v pravidlech pokud se nepletu. Jestli dala 1 MFK zato není ban dá se HVD jestli se MFK opakuje dostane jenom zákaz k CT a ne ban. Tohle je můj názor.

hfsaa
16-09-12, 19:56
zakaz na mesiac? dablice co si zas robila za prasačinky? :D

Shinigami
16-09-12, 19:58
Dablica nechcela dať DeGe-mu. DeGe chytil nerva a dal jej ban. :thumsup4:

Sometypes
16-09-12, 20:00
Dablici znám. Nevím proč ji dávate ban za hromadný box? Ten snad není v pravidlech pokud se nepletu. Jestli dala 1 MFK zato není ban dá se HVD jestli se MFK opakuje dostane jenom zákaz k CT a ne ban. Tohle je můj názor.

Hej ťulo, co takhle si to přečíst, ma zákaz k CT ne BAN... hromadnej box znevyhodnuje hrace uprostred.. takze nadrzovani- to je zakazane

s3zn4m
16-09-12, 20:02
Jak psal TyPe, osvětlím situaci, jednalo se o 2 kola.

Bylo nás v boxu asi 12-14 (kromě 2, všichni T) ona zapnula hromadný box = znevýhodňování hráčů. Pokud se zapíná box ve více lidech, správně se mají označit dvojce hráčů, kteří boxují proti sobě.

Další kolo jsme šli skrčení do boxu, dle příkazů a tam jsme pustili klávesnici, jelikož neřekla kde máme jít atd. a postřílela nás všechny, kteří jsme stáli.

Nedostala by měsíc zákaz, pokud by nesouhlasila s podmínkou zhruba 3 dny starou, kdy opět dala MFK a já ji navrhl podmínku s tím, že pokud se to bude opakovat, dostane měsíc. Ona kývla a je to tady.

Ostatním, kteří zde nebyli, či nevíte o co se jedná doporučuji nepřispívat spamem do této sekce, nepomůžete jí nýbrž uškodíte.

Sometypes
16-09-12, 20:03
Jak psal TyPe, osvětlím situaci, jednalo se o 2 kola.

Bylo nás v boxu asi 12-14 (kromě 2, všichni T) ona zapnula hromadný box = znevýhodňování hráčů. Pokud se zapíná box ve více lidech, správně se mají označit dvojce hráčů, kteří boxují proti sobě.



Sice stojím zatebou, ale píšeš FAKE :D Box jde maximálně v 10 hráčích :)

E: Myslím že BAN je na místě, pokud byla v podmínce

spq
16-09-12, 20:07
Ja bych ji to zkrátil :)

Lallinka
16-09-12, 20:26
Ja bych ji to zkrátil :)

Protože chceš beztak vidět jenom její "kozy" :DD

Toreto
16-09-12, 20:31
Jo jasne ..videt kozy 12 ročnej babe ..:) Po ničom inom naše oči nebažia.
K banu..v tom čase som na serveri nebol,ale Dablice pravidlá zná a to,že sa občas sekne..no stane sa nie ? :) ..Nebud taký prísny Dege a aspon jej to skráť :thumsup4:

Sometypes
16-09-12, 20:32
Ale no tak, ten eroticky podtext si nechte, ctou to i male deti jako ja ;)

E: Spq, posles mi ten odkaz ? :)

3k a Jerry
16-09-12, 20:36
Bože hromadný box zakazany to je ale kravina,která hlava to vymyslela ?
Hraju tu od začátku - už je to pomalu rok a nikomu hromadny box nevadil a ted najednu dojdete stím že je to znevyhodněni hh .

s3zn4m
16-09-12, 20:38
Kdyby to byl nějaký karel tak se ani neozvete, nadrženci tady samí :taunt::taunt:

Jerry, je to prostě tak, 1 bude utíkat zůstane mu 100 HP a potom zabije toho kdo se poctivě boxoval, přijde ti to fér? Mě teda ne.

3k a Jerry
16-09-12, 20:42
Je to "vyčuránek", dokáže u toho přemyšlet a neskoči mezi tři lidi a nenechá se jednoduše zboxovat ..

Sometypes
16-09-12, 20:45
spusti se box a jsi uveznen mezi hraci, to ti prijde fer.. to muzes byt vychcanej az za usima a nevyjde ti to, pokud nemas SH nebo fly hack..

s3zn4m
16-09-12, 20:46
Má zkrácený zákaz, je mi to fuk dělejte si tam co chcete, klidně si tam dávejte MFK každé kolo, je to vaše věc, pak ale nepiště do Admin chatu každou minutu, že dávají MFK nebo neznalost pravidel.

A rovnou můžeme dát unban teď co dostali bany za MFK, protože udělali menši paseku než ona.

3k a Jerry
16-09-12, 20:46
Většinou normální simon řekne že pustí box, povolil bych hromadny box jen v sudém počtu ..

Kroxy
16-09-12, 20:53
Hráč .~*DaBLiiCe*~.
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:717847481
IP adresa 46.13.67.143
Udělen 16-09-2012 - 12:45
Délka BANu 40320 minut
Vyprší 14-10-2012 - 12:45 (0 měsíců 3 týdny 6 dní 17 hodin 39 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] Hromadný box + MFK + Neznalost pravidel
BAN dal Admin s3zn4m (s3zn4m)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak 2 | csko.cz

Prosím dejte mi unban.. Já už se polepším :(

Jestli to není BAN tak obracím svůj názor :)

s3zn4m
16-09-12, 20:55
Důvod : [Zákaz k CT]

Aha sorry, já to blbě přečetl :D

Dabliice
16-09-12, 22:14
Opíš situáciu, prosím. V každom prípade som pre skrátenie zákazu.

Bylo to tak. Byl jb_cartoons mapa. Já byla simon. Řekla jsem že po otevření cel at jdou do boxu v čupu.Potom sem řekla at jdou v tom boxe k zadní stěně a tam at pusti klavesnici.Jenže někteří pochpili a někteří ne. Potom jsem dala výhodu a dege skočil.Tak jsem řekla at si vybere atrakci a on napsal hromadny box.tak jsem dala výhodu at je lichý počet a jeden že se nezůčastní.Pote jsem spustila box a dege napsal: Ok dablice mas ban na 2měsíce za MFK a Hromadný box který je zakázaný.
Doufám že ti to tak stačí.. :)

Dabliice
16-09-12, 22:17
Už jsem ti dával minule podmínku a ty si souhlasila, říkal jsem ti, že příští ban bude na měsíc a ty si řekla, dobře.

Nevím, jestli zkrátit (sama si souhlasila)

Ano souhlasila jsem.

Shinigami
16-09-12, 22:22
Opíš situáciu, prosím. V každom prípade som pre skrátenie zákazu.

Bylo to tak. Byl jb_cartoons mapa. Já byla simon. Řekla jsem že po otevření cel at jdou do boxu v čupu.Potom sem řekla at jdou v tom boxe k zadní stěně a tam at pusti klavesnici.Jenže někteří pochpili a někteří ne. Potom jsem dala výhodu a dege skočil.Tak jsem řekla at si vybere atrakci a on napsal hromadny box.tak jsem dala výhodu at je lichý počet a jeden že se nezůčastní.Pote jsem spustila box a dege napsal: Ok dablice mas ban na 2měsíce za MFK a Hromadný box který je zakázaný.
Doufám že ti to tak stačí.. :)

Ak to bolo takto, tak potom kde bol problém? Ved si si ten box vybral.

Charon35
16-09-12, 22:52
Kdyby to byl nějaký karel tak se ani neozvete, nadrženci tady samí :taunt::taunt:

Jerry, je to prostě tak, 1 bude utíkat zůstane mu 100 HP a potom zabije toho kdo se poctivě boxoval, přijde ti to fér? Mě teda ne.

Blbosť. Presne to sa riešilo, keď sme riešili, keď sa riešila vec okolo VD posledného vezňa. Keď boxne do CT, CT ho zabije, vyberie si VD, tak sa mu nemôže zrušiť. To isté je aj tu. Ako píše Jerry, vychcanec, nič viac. Ale zákaz za to nie.


Jak psal TyPe, osvětlím situaci, jednalo se o 2 kola.

Bylo nás v boxu asi 12-14 (kromě 2, všichni T) ona zapnula hromadný box = znevýhodňování hráčů. Pokud se zapíná box ve více lidech, správně se mají označit dvojce hráčů, kteří boxují proti sobě.

Další kolo jsme šli skrčení do boxu, dle příkazů a tam jsme pustili klávesnici, jelikož neřekla kde máme jít atd. a postřílela nás všechny, kteří jsme stáli.

Nedostala by měsíc zákaz, pokud by nesouhlasila s podmínkou zhruba 3 dny starou, kdy opět dala MFK a já ji navrhl podmínku s tím, že pokud se to bude opakovat, dostane měsíc. Ona kývla a je to tady.

Ostatním, kteří zde nebyli, či nevíte o co se jedná doporučuji nepřispívat spamem do této sekce, nepomůžete jí nýbrž uškodíte.

1. To si kde vzal takú kravinu? Si vymýšľaš pravidlá sám či čo?! My sa tu snažíme niekoľko mesiacov vymyslieť a doladiť pravidlá, ďalšie mesiace sa to snažíme tĺcť deckám do hlavy, pričom im hovoríme, nech si nevymýšľajú svoje pravidlá, alebo nech sem neťahajú sračky z GS a pod. a ty sem prdneš takú somarinu omg.
2. Ak neprikáže postaviť sa, tak máte v čupe zostať.

s3zn4m
17-09-12, 09:36
Tak ja jim budu poustet box hned v cele, ten kdo prezije ma pp, kolo vyresene behem 1 minuty. To bude GS oproti nam jeste lepe.

Snow
17-09-12, 10:08
Navrhujem zrušiť ban lebo chyba nechola v hračovi ale v adminovi

s3zn4m
17-09-12, 11:15
Už jsem to vyřešil, jen chci dodat, že má chyba to nebyla a ještě....

Jsem 3 hodiny na Knife, sleduju Admin chat a příjdu tam kvůli každé blbosti jako blok, kopírováni nicku atd. snažím se hráčům nabídnout co nejlepší místo pro hraní. Konečně příjdu na JB, štěstím chytnu simona a opět mě někdo zavolá na Knife, tak okamžitě jdu i když je to blbost typu spam cokoliv. Příjdu zpět na JB, jsem T a dostanu FK za nic a teď čekám jako dement 15 minut než skončí kolo. Poté někdo spustí znevýhodnovaní hráču, mě hned zabijou a můžu opět čekat. Radši jdu na Knife... ale to bych těď neřešil, zamyšlete se nad tím, člověk příjde z práce chce si zahrát a nějaký kid mu dát FK a teď musí opět čekat do konce kola, někdy až půl hodiny. Potom, chytne trochu nerv a začne nadávat a dostane ban. To je opravdu parádní teda.

A Charone, pokud ti někdo spamuje celý den Admin chat, že CT dávají bezdůvodně FK a nikdo tam nechodí a ty napíšeš "Chodíme tam, ale z 90% je to demence." Zajímavý včera tam kromě ridika přes den nebyl, až večer a to, protože jsem vás zavolal. (Teď nemluvím na spešly, ti tam jsou často, ale ban dát nemohou.) tak jako sorry, ale já dojdu na server i kvůli blbého bloku a neřeším co to je, plním svoje povinosti a né, že se zabavuju s ostatníma na JB3 a na JB2 kašlu. To je vše co jsem chtěl říct, ještě na závěr.... Dal jsem unban na JB všem, kteří měli ode mě ban za no mic, MFK nebo demenci.
Užijte si příjemnou hru.

Prosím Moderátora o lock.

Charon35
17-09-12, 18:18
Ani nevies ako sa teraz musim drzat, aby som ti nieco nenapisal na tvoju osobu a tvoje sracky ako "znevyhodnovanie" QQ.