PDA

Zobrazit normální verzi : Najzábavnejšie príspevky Ju0ba.



zhulko
09-05-11, 23:25
Prezeral som si toto fórum a všimol som si, že teraz už ex-užívatel Jur0b je tu pomerne "obľúbený" a neviem ako vám, ale ja som sa na jeho mudrovaní niekedy dosť nasmial. Ak ste sa na niektorých z jeho príspevkov tiež tak haluzili, môžte ich sem skopírovať.

Tu je zatial zopár z nich:


Pozriem ráno, ty tučný človek.

Takže si to zhnieme, Karl0b má malú hlavu, smrdí a ešte je aj trápny.

Nakupujem dosť rýchlo, často v hre niečo píšem, tak zastávam, dívam sa do zeme, lebo sa mi chce dívať do zeme. Kúkal som na hranu, lebo hovno. Chápeš?

Najlepší hráč z celej kotelny som ja a basta, figly, maslo. Za mnou následujú mozovia, ktorým som dal psychický výcvik! Hrdosť, čest, sociálne cítenie, ale hlavne schopnosť užívať si života!

Ale to ešte dlho nebudete chápať, nikdy sa nad sebou nezamyslite... budete furt tučnejší a tučnejší, až prestanete existovať.

Abo keď si tučný, schudni.

Ty mastný, homosexuálny, tučný admin

Ide MaGI po ulici a spadne. Pýtate sa prečo spadne? Lebo je tučný!!!!!

Ja nadávam každému koho stretnem, aj psovi! Keď vidím nejakého živočícha, ktorý je schopný prijímať informácie, tak mu nadávam!

Si tučný! Neviem čo s tým teraz spravíš. Už je to raz tak, narodil si sa a veľa si jedol, tak si tučný! Tučný ľudia majú plno nevýhod. Ja to ale teraz myslím vážne, každý dobre vie, že si tučný...

TAK TERAZ POZORNE POČÚVAJ, MÁM ČÍSLO TVOJHO DOMU, LEBO SOM HACKER A ZISTIL SOM SI HO TAK, ŽE SOM SA TI HACKOL DO COMPU A TAM TO BOLO ZAKÓDOVANÉ! KAŽDÁ PRIJATÁ INFORMÁCII OVPLIVNÍ TVOJU PSYCHIKU A TAK SOM SI Z TVOJHO COMPU ZISTIL TVOJU PSYCHIKU A LOGICKY DOMYSLEL, AKÉ ČÍSLO DOMU MÁŠ A KDE BÝVAŠ! ZAJTRA SA TI NIEČO STANE!

P.S.: Tento topic som nezakladal kvôli tomu, aby som zosmiešňoval užívateľov, ktorí sa stali terčom Jur0bových urážok, ale iba čisto pre srandu!

Larodar56
09-05-11, 23:31
Obrovská chyba... jur0b není a nikdy nebyl oblíbený, možná tak u foxika.

zhulko
09-05-11, 23:32
Preto som dal to slovo do úvodzoviek... bolo to totiž myslené ironicky.

apach29
10-05-11, 10:07
JuroB je uz historie Kotelny, na kterou ne kazdy rad vzpomene. Na jednu stranu s nim nikdy nebyla nuda, na stranu druhou se najdou lide, kteri porad veri, ze je to haxor, aniz by to nejak nekdo na 100% potvrdili na demech. Nechci se ho zastavat, jak urcite podotkne Virgins, ale vsichni musite uznat, ze na foru nebyla nouze o prispevky, ktery mnoho lidi rozesmaly (nekdy i rozplakaly :D ) a to tu ted chybi. Forum bez nej je jen snuskou rodoby "chytrych" prizpevku a v komunite nejde jen o to, kdo ma nej IQ a kdo poleze Kotlovi nejvic do "ritky". Forum ma bejt zabavny a k tematu, aby se useri nenudili samejma "chytrejma" vyrokama. Zkuste o tom popremyslet, i kdyz vim, kdo mne tu bude jako prvni napadat :D. Vid Virginsi :)

Charon35
10-05-11, 11:15
Ach, tučný GaYský kokoD. Prečo? Tak len. Lebo som majster a boh masla a nikto na mna nemá!!!! hahahaha - ak by niekomu chýbal jeho "humor".

Či je cheater, či nie, mi je jedno. Mne liezol na nervy na fóre. Naháňal príspevky nezmyselným spamom ku každej téme, hneď sa do každého navážal a ospravedlňoval sa jeho "druhom humoru". Všade písať kokoD, Gay, tučný, maslo atď. nieje humor. Občas to tu niekto tiež použije, ale čo tu on predvádzal nemalo hraníc. Keby do každého nerýpal a neotravoval každého druhého, tak by mi ani nevadil, ale za niektoré posty by si zaslúžil facku na prebratie.

neexistencium
11-05-11, 00:05
,,Ach, tučný GaYský kokoD. Prečo? Tak len. Lebo som majster a boh masla a nikto na mna nemá!!!!" - posral si umenie, charon.

MARTiii
11-05-11, 00:15
ano vystavte mu tu sin slavy, VELICE VELICE ZABAVNY CLOVEK

Charon35
11-05-11, 00:18
,,Ach, tučný GaYský kokoD. Prečo? Tak len. Lebo som majster a boh masla a nikto na mna nemá!!!!" - posral si umenie, charon.

Ešteže ty si ho zachránil tvojím príspevkom, wueawuea.
Tvoj prvý post a hneď "trefná" poznámka, len tak ďalej. ;)

zhulko
11-05-11, 00:20
Charon, schudneš ty niekedy v živote?

neexistencium
11-05-11, 00:25
Ešte raz použiješ slang, ktorý Ti nepatrí a budeš takto kurviť niečo, kam tvoj tučný pupok ani zďaleka nedočiahne, prídem Ti rozjebať tučný xicht ostrím kameňom a vo vytečenom tuku Ťa utopím, charon.

Charon35
11-05-11, 00:39
Ešte raz použiješ slang, ktorý Ti nepatrí a budeš takto kurviť niečo, kam tvoj tučný pupok ani zďaleka nedočiahne, prídem Ti rozjebať tučný xicht ostrím kameňom a vo vytečenom tuku Ťa utopím, charon.
Si buď istý, že ten "slang" už nepoužijem.

Len zmienka o Jurovi a už sa tu zas niekto začína navážať (pokiaľ to niesi ty JuroB).
Na mňa dal JuroB jednu "sťažnosť", kde sa ku nemu nikto nepridal. Kotel ju sám odstránil, lebo bola bezpredmetná. Na Jura tu boli 4 - 5 sťažností, z toho len 1 odomňa. To svedčí tiež o jeho "oblúbenosti". Ale ak sa ten jeho "humor" niekomu páči, smejte sa na ňom. Mne (a ďalším ktorým to vadilo) to moc vtipné neprišlo. The End.

zhulko
11-05-11, 00:42
Vám skôr vadilo, že sa nesprával ako robot bez emócií, ktorého jediný zmysel života je hranie na kotelne, preto ste ho nenávideli. Obvykle to tak býva, že ludia nenávidia niekoho, kto má vlastný neokukay štýl...

MARTiii
11-05-11, 12:09
zhulko uz to nehul evidentne ti to nedela dobre

zhulko
11-05-11, 12:25
A co mam hulit? Kokoty za tri kompoty ako ty na ulici bezdakom?

MARTiii
11-05-11, 13:16
tohle bude zase tvuj originalni nepochopeny humor ze :-D neni nad vysokou uroven :-D prvni liga se pozna

ZombieBot
11-05-11, 14:18
zhulko != jur0b ;)

Karl0s
11-05-11, 16:07
vypadá to tak ;) vítej zpátky

foxik
11-05-11, 16:18
hovno

UFOusek
11-05-11, 18:23
Ja si Jurobovo prispevky cetl... Mohl by mi nekdo rict, v cem mel neokoukanej styl? Takovej styl ma 4% kluku v zemi. Rika se jim ruzne, treba gayove.

Smile
11-05-11, 18:39
Ja si Jurobovo prispevky cetl... Mohl by mi nekdo rict, v cem mel neokoukanej styl? Takovej styl ma 4% kluku v zemi. Rika se jim ruzne, treba gayove.

To už je víc ne, nějakejch 6%...?

UFOusek
11-05-11, 18:40
6%? Nul0b dela deti?

neexistencium
11-05-11, 18:45
Seruz foxik.

zhulko
11-05-11, 18:46
vypadá to tak ;) vítej zpátky

Vidno že ti tukové bunky rapídne prevládajú nad mozgovými. Zombiebot napíše že zhulko != jur0b (čo znamená že zhulko nie je jur0b) a ty to pochopíš v zmysle že zhulko == jur0b...

MARTiii
11-05-11, 21:02
furt se to decko snazi nejak oslnit nebo co, boze to je takovej krypl

Karl0s
11-05-11, 21:15
furt se to decko snazi nejak oslnit nebo co, boze to je takovej krypl

:D a at se nevichlouba na mě , znamenko pro nerovnost je =/=