PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Bigsh0ck
18-09-12, 14:30
Nick: BiGSh0ck
IP: 90.178.252.26

Ahoj chtel bych se zeptat za co mam presne ban.. a popripadne pozadat o unban.. nasel sem na foru v den kdy jsem ban dostal (za "cheaty") ze me nekdo nahlasil jeste s jednim hracem a bylo u toho i demo ale jelikoz nevim jak ho mam prehrat tak sem vlastne nezjistil v cem byl problem.. Udajne WH ale na svoji obranu bych chtel rict ze na kotelne hraju uz nekolik let a lepsi server sem nenasel.. nikde me tak nebavilo hrat cs jako tady.. a jak uz jsem rikal hraju tady nekolik let mam na war3 ft all 10lvl a ted me zacalo bavit i to COD:MW ale chci rict jen to ze uz tu hraju tak dlouho ze nevim proc bych si to mel kazit nejakyme cheatama.. kdyz uz bych chtel cheatovat tak si zmenim IP a Nick at uz si alespon nekazim jmeno protoze uz se tu s lidma celkem znam a myslim si ze jich dost vi ze bych necheatoval.. nemam k tomu duvod.. nerikam ze jsem jeden z nej hracu ale myslim ze ani nejsem spatny a chci se zlepsovat a k tomu mi cheaty rozhodne nepomuzou takze nevim ani jaky to ma smysl ale to je fuk proste jen chci aby jste pochopily ze bych cheaty nepouzival.. a kdyz uz tak jak sem rikal.. zmena IP a Nicku neni takovy problem.. :) proste sem normalne hral.. jako vzdy.. (zapnu hudbu a jedu do rytmu.. :) ) tak jestli je mozny unban?? napsal bych drive ale nejak sem nemel ucet na foru.. tak jsem cekal na schvaleni. :) diky predem za vas cas. BiGSh0ck

tohle jsem jete zapomel. pardon :)
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 39790)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): BiGSh0ck
[AMXBANS] Tvuj nick: BiGSh0ck
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:551271323
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:551271323
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.252.26
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.252.26
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: FlashK
[AMXBANS] Server: Kotelna - COD:MW | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

ZEUS
18-09-12, 14:38
Ahoj , demo si stáhni do složky cstrike, poté spusť counter-strike, dej konzoli, to je hned pod Esc, a napiš tam playdemo BiGSh0ck a zmáčkni enter

DarkAspecT
18-09-12, 14:38
Máš steam či NS?Teda u NS už nevím,ale pokud máš Steam tak diskC/D-steam-steamapps-tvůj nick-counterstrike-cstrikeczech tam to demo vložíš,zapneš csko a dáš viewdemo nebo playdemo.

Flash
18-09-12, 14:48
http://csko.cz/dema/upload/dir/bigsh0ck.dem

Nekolikrat si se tam pekne predved, za tohle unban necekej .)

Kroxy
18-09-12, 14:48
a kdyz uz tak jak sem rikal.. zmena IP a Nicku neni takovy problem.. :)

Není :D Tak to skus a už si nezahraješ vůbec za obcházení Banu :)

Bigsh0ck
18-09-12, 15:01
ted už jsem si to taky prehral a jen tak chci dodat jakoze.. kdybych mel wh tak v te casti kdy sem sel na plant s bombou a za mnou stal nepritel o kterem sem nemel ani tuseni .. kdybych mel wh tak bych si ho asi vsymnul nebo snad ne?? .. a jinak nevim co vam na tom vadilo a toho ze sem na zacatku vydea stal v mistnosti a najednou sem dostal kill awem od madam (nevim jak dal) tak to uz je asi v pohode co? .. tam zadny naznak wh neni? hlavne ze ja za to dostanu ban.. nevim co se na tom nezdalo proste si pustim hudbu a hraju co je na tom blbe?? .. to mam hrat jak bot??.. nebo proste nechapu vubec..

Bigsh0ck
18-09-12, 15:05
Není :D Tak to skus a už si nezahraješ vůbec za obcházení Banu :)

No a?? dostanu dalsi ban zmenim Ip znova a hraju dal :) ale nepotrebuju kazit hru ostatnim.. nerikam ze sem to nikdy nezkousel jinak bych nevedel ze to jde :) ale nepotrebuju tohle delat na kotelne byl sem jeden z tech hracu co kdyz kotel potreboval novy PC aby to tu mohl vice rozjet (kdyz kotelna byla jen par servru..) tak sem si koupil i nekolik vip do mesice at mu prispeju protoze penize mam tak proc bych nepomohl.. a dostanu takovou krasnou odmenu..

ZEUS
18-09-12, 15:08
No a?? dostanu dalsi ban zmenim Ip znova a hraju dal :) ale nepotrebuju kazit hru ostatnim.. nerikam ze sem to nikdy nezkousel jinak bych nevedel ze to jde :) ale nepotrebuju tohle delat na kotelne byl sem jeden z tech hracu co kdyz kotel potreboval novy PC aby to tu mohl vice rozjet (kdyz kotelna byla jen par servru..) tak sem si koupil i nekolik vip do mesice at mu prispeju protoze penize mam tak proc bych nepomohl.. a dostanu takovou krasnou odmenu..

Dostaneš ban na valve ID, potom si můžeš měnit IP jak dlouho chceš a stejně se nepřipojíš. Připojíš se jen se steamem

Flash
18-09-12, 15:09
Ono kdyz si otocenej zady a couvas, tak toho moc videt neni no :) tim to nezakecas... 9:49 mluvi za vsechno a celkove je to proste na tvy hre videt.

Bigsh0ck
18-09-12, 15:22
Dostaneš ban na valve ID, potom si můžeš měnit IP jak dlouho chceš a stejně se nepřipojíš. Připojíš se jen se steamem

hmm tak to jsem nevedel mno.. :) ale tak co uz. Tak diky za vše lidi ja tady na to jebu vydim ze to nema cenu.. :) tak se tu mejte cc a gg ;)

ZEUS
18-09-12, 15:26
páááá :-)