Hledat:

Type: Příspěvky; člen: Qwix

Hledat: Hledání trvalo 0.00 vte?in.

  1. Odpovědi
    3
    Zobrazení
    552

    Odpověď: Zombie Escape - zdržiavanie

    Cez "!" je zbytočné písať, pretože ajstak sa nikto nedostaví.
  2. Odpovědi
    3
    Zobrazení
    552

    Zombie Escape - zdržiavanie

    Podľa mňa je zbytočné písať, že to robil stále, lebo každý má svoju pravdu. Človek príde z práce, že si spríjemní hru ma Escapu a keď vidím aký dementi tam hrajú, tak mi je zle. Ach jaj, robte niečo...
Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2