Cez "!" je zbytočné písať, pretože ajstak sa nikto nedostaví.
Type: Příspěvky; člen: Qwix
Cez "!" je zbytočné písať, pretože ajstak sa nikto nedostaví.
Podľa mňa je zbytočné písať, že to robil stále, lebo každý má svoju pravdu. Človek príde z práce, že si spríjemní hru ma Escapu a keď vidím aký dementi tam hrajú, tak mi je zle. Ach jaj, robte niečo...