Hráč za celé demo neprehovoril a podľa chatlogu a CTčka na deme komunikoval len prostredníctvom chatu. Z tohto hľadiska teda usudzujem, že teraz nemal mikrofón a dám mu dlhší zákaz za NoMik. Hráč...