Koupím si AK, pak se mi tam střídá orig. skin s upraveným skinem a pak nejde střílet. Jestli to teda není náhodně, tak při jaké akci?
Jo toho jsem ti taky všiml
Type: Příspěvky; člen: zyx
Koupím si AK, pak se mi tam střídá orig. skin s upraveným skinem a pak nejde střílet. Jestli to teda není náhodně, tak při jaké akci?
Jo toho jsem ti taky všiml
Čaute, dnes jsem byl na Furienu a všiml jsem si takové chybičky. Vždy když mám jakkoukoliv zbraň za CT, tak se nějak náhodně vždy "reloadne" a pak chvíli nejde střílet. Celkem to naštve když se to...