Hezky večer, chtel jsem se jen zeptat jak to tedy vypadá.
Děkuji
Type: Příspěvky; člen: GoXx
Hezky večer, chtel jsem se jen zeptat jak to tedy vypadá.
Děkuji
Moc děkuji, vážím si toho
Btw Woozie, jak jsem již řekl. Dokážu dlouho dělat že neslyším ale do určité míry.
Nejsem admin ani nic, jen hráč a členem na kotelně.
Pokud mam za to co jsem napsal nést nějaký následky, jsem si...
Zdravím Ejo, Myslím ze je hloupost mluvit za druhé ale k věci.
To co jsem napsal do chatu je něco jiného než co bych napsal třeba na serveru k jiným hráčům, tam bych se samozřejmě vyjadřoval jina.
Pokud se člověk chová ke mě slušně, tak se k němu také chovám slušně ale jak říkám, jak někdo ke mě tak já k němu. Jestli si ty v osobním životě necháš srát na hlavu nebo se necháš někým ponižovat či...
Zdary, heleď měnil sem nick protoze mi nešel starý vyhledat v hlstatsx :)
Účet tady mam dlouho, v té době jsem byl jeste nevyspělé dítě a tohle už mam dávno za sebou.
Ale dekuju za tvůj názor
Koprakek : Ohledně dvou žádostí, u té první sem psal samovi o obnově i protože mi sám psal ze kdybych ji chtěl obnovit mam mu dat vědět ale ma dovolenou.
Mlyn : Ja nevim jak ty ale ja mam i svůj...
Nějaké dema už mám.. jen občas dlouho zkoumám zdali se nemýlím a až pak zakládám topic, abych nebyl za hlupáka..
Každopádně děkuju a přeju hezký zbytek večera ✌
Hele znám hlavně ty základní co vazne k dobrému adminování znát potřebuješ..
Ohledně chatlogu, je to pro me asi to nejmenší co vím že můžu dodržet.
Děkuju.
Dobré rano, samozřejmě na 100% ne. To neumí snad nikdo ale zkušeností mám dost ✌
Každopadně dekuji za tvoji odpověď.
Krásné dopoledne.
Nick ve hře : # strafeZ.
Originální hru vlastním (SID) : STEAM_0:0:142016824
Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198244299376/
Ve zkratce něco o mě.. Pravým...
Můžu poprosit lock na tomto topicu? Díky
Čau čau, hele pokud jsem kdy nějaký ban měl tak to musí být strašně dávno a 100% za nějakou hloupost a ještě k tomu na NS verzi cska každopádně v tu dobu jsem byl ještě mladej a hloupej.
Já se v...
1. Jasný, děkuju za upozornění a poučení.
2. K aktivitě jsem se už vyjádřil v žádosti, ohledně celkové aktivity můžu dodat stats ze sverů na kterých jsem byl adminem.
3. Dobrá dobrá, aktivitu jak...
Zdravím chtěl bych požádat o práva na AIM a KNIFE sereveru
Nick ve hře : Totally N0th!n -tk
Nick na fóru : GoXx (Starý ingame nick)
Věk : 29
Steam nick : Totally N0th!n -tk
Screenshots můžu popřípadě odeslat přes skype:)
http://s29.postimg.org/ts8ugoojn/2014_10_18_204558.jpg
http://s29.postimg.org/4aqfx36tf/2014_10_18_204626.jpg
Taky používá více configů, takže...
Dobrý večer, chtěl by jsem poprosit o nějaký trest pro hráče s nickem emiR-
Neustále mu cfg na knife píše nepovolené aktivity do chatu, takže není možno si přečíst zprávu a navíc laguje server! sám...
A co mi je po vás ? :3 To demo s údajným KnifeBotem prostě chci ! ;) a že jsou tady blbí admini ? To je pravda ! Asi 10x jsem dostal BAN za to same a nepotvrdilo se to ! tak kdo je potom debi* ?!! :D...
Neurážím !! Jen pravda bolí a taky chci vyjádření od Kotla ;)) + to demo nic mě nezajímá ! ...
Pls to demo ;))
Přepošlu ho pořádným adminům a pak je zde nechám ať dají koment ohledně toho jak jste slepý a blbí ;)) srry ale tohle je moc ! žádný KnifeBot nemám a to vám odpřisáhnu na cokoliv ;)
Právo na demo mám ! :*
a nenapsal jsem to cele vůlgární slovo ;)
a počkám byl bych ale velice rád kdyby to bylo ještě letos ;)) Nebo spíše dnes ;))
Ale to je mi úplně u prdel* já nemám důvod obejít nějaký KnifeBot když ho nepoužívám ! ;)) Logické ale někteří "admini" jsou opravdu ťuk ťuk :)
opravdu už mě to nebaví ! pořád dostávat BAN za tu...
Chci to "demo" taky ;)) chi se totiž podívat na ten údajný KB :D :D :D
A u vás na portále se normálně používají vulgarismy ? :O :D :D S tohodle portálu mám někdy dost !!
Výpis s konzole :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Jolo
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS]...
Děkuji za rychlost ;)