Z toho kvízu jsou ale body. Kdyby to tam bylo jen tak, tak to ani neřeším.
Type: Příspěvky; člen: Grakon2702
Z toho kvízu jsou ale body. Kdyby to tam bylo jen tak, tak to ani neřeším.
Já bych to nechal v jednom jazyce. Některé názvy měst mají v češtině i slovenštině různý počet písmen a tedy jeden národ by byl někdy v nevýhodě.