Hledat:

Type: Příspěvky; člen: Kotel

Strana 1 z 20 1 2 3 4

Hledat: Hledání trvalo 0.03 vte?in.

  1. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Přidané a odebrané.
  2. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Na tyhle mapy boti nemají waypointy (neví, kudy chodit).
    Přidány další mapy.
  3. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Zas přidáno pár map. Na Zombie Revolution přidané sandbagy pro lidi. Na začátku kola budou různě pobíhat další zombíci. Zombie můžou jimi procházet, lidi ne. Trochu jsem ještě vylepšil boty.
  4. Odpovědi
    5
    Zobrazení
    679

    Odpověď: Racco0n -> Mirous

    Díky za info, ban zrušen, dokud nebude dodáno demo. Postupně budu portál překládat do více jazyků, aby tu mohlo hrát více cizinců, protože v ČR/SK už hraje minimum lidí, takže cizinec nebude...
  5. Odpovědi
    5
    Zobrazení
    679

    Racco0n -> Mirous

    [AMXBANS] Zabanovan adminem Mirous
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Aimbot'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID:...
  6. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Na malých mapách teď testuju automatické waypointy, protože jinak je musí někdo vždy udělat ručně a to zabírá dost času. Pokud je tedy nechce někdo dělat dobrovolně.
  7. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Nejde, ale můžu to přidat.
  8. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Alien mod by mohl byt na jb.
  9. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Teď padají z beden. Uvidí se, která varianta je zábavnější. Na revolution jsem ještě přidal armor.
  10. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Granatomet nefunguje a xm8 v té době ještě nebyla. Ale přidat se dá. Teď tam tedy takhle není žádná vip výhoda, ale kdyby tam náhodou hrálo víc lidí, tak se něco přidá.
  11. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Asi jo.
    Přidaná mapa zm_arctic a zm_lost_place
  12. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Zombie escape s pár mapama funguje.
  13. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Udělám ještě 1 oldschool server, kde nebylo tolik věcí.
  14. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Přidaná mapa zm_aztec_inf_rework a zm_poland_alt
  15. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    zm_aztec_infinity má hodně originální kempy a ještě pak někdo udělal rework zm_aztec_inf_rework
    Zkusím přidat a uvidí se.
  16. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Zásadní bugy odstraněny. Přidána mapa zm_energy_neon
  17. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Teď řeším mapu zm_energy_neon, která se mi celkem líbí. Ale nejdřív musím odstranit bugy v samotných botech.
  18. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Dobrá by byla mapa těmahle kempama:
    https://youtu.be/SkVXkJu7PRk?t=107

    Boti do nich snadno vlezou, ale musí projít dlouhou trasu a je možné do nich střílet z celého kempu.
  19. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Když jsem tenkrát nasadil revo a apo zm, tak na klasickém už nikdo nehrál, takže je nemá smysl vracet. Revo je jako apo, ale bez expů, takže jsou hned k dispozici všechny zbraně. Tyto módy jsem...
  20. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Přidaná mapa zm_toronto_new.
  21. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Ok, takže boti jsou hustý a je možný je pořád vylepšovat, ale je nutný dořešit waypointy pro každou mapu. Základní waypointy se udělají automaticky, ale je nutný je ručně doladit. Vyberu mapy s...
  22. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Na csko.cz:27091 je testovací server s 20 botama. Zatím jen na mapě cs_assault umí boti chodit po celé mapě a na všechny kempy. Na ostatních mapách jsou vadné waypointy, takže tam boti třeba jen...
  23. Odpovědi
    144
    Zobrazení
    45,142

    Anketa: Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Asi by neměl být problém udělat boty, kteří by to hráli a zaplnili server pro těch 5 hráčů, co si to chce zahrát.
  24. Odpovědi
    3
    Zobrazení
    621

    Odpověď: Presun VIP a HLstatsX z non-steam na Steam

    Statistiky jsou na nick.
  25. Téma: Cs2

    od Kotel
    Odpovědi
    2
    Zobrazení
    2,536

    Odpověď: Cs2

    Ahoj, u CS2 je několik problémů. Doteď se nedalo spouštět více serverů s různým módem. To už by prý nějak jít mělo, ale zatím to nemáme vyřešené. Pak udržování cs2 serveru vyžaduje moc času, protože...
Zobrazit výsledky od 1 do 25 z 500
Strana 1 z 20 1 2 3 4