Jasný, píšu jen svůj názor :) Díky za tu mesu!
Type: Příspěvky; člen: tomas18
Jasný, píšu jen svůj názor :) Díky za tu mesu!
1) Taky bych byl za odstranění ze_jurassicpark_v2, a1 je propracovanější a jinak jsou stejný.
2) Mohli byste prosím nahrát tu opravenou mesu s kratším časovým intervalem u výtahu?
3) Nešla by...