Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

  1. #1
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    4 hladik STEAM_0:0:53465194 80.83.71.34 CZ

    Clovek, kterej nereaguje na !, prestoze je jeste k tomu primo na serveru.
    Rozdava bany za demence, ale na ban 2 wh co tam soucasne behaj si netroufne.

    Mi pak rikejte jak je na megapubu adminu dost. ;]

    EDIT: Dema jsem netocil, sami vite ze kdyz jsem nahlasil cheat, tak to ve 100% pripadu byla pravda.
    Naposledy upraveno :moqq; 25-09-12 v 21:29.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Trošku hlášení přes !

    21:22:09 (mega2) hladik says: dik
    21:22:02 (mega2) <RR>*Zip* says: baned :D
    21:14:26 (mega2) <RR>*Zip* says: byl hlaseny
    21:14:15 (mega2) hladik says: toho sem nevidel
    21:13:40 (mega2) :moqq says: hladik a toho sop nezabanujes???
    21:09:46 (mega2) :moqq says: sop wh
    21:08:16 (mega2) :moqq says: sop wh

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Jestli to hladik psal pres !, tak jsem to nemohl videt

    Ja se odpojil v momente, kdyz jsem tam nasel jeste druhy wh (a navic naprosto evidentni). Plus to za hladika prisel udelat Zip. To podle me neni dobre. Adminovi by podle me nemelo trvat 14 minut nez... vlastne vubec nic neudela. ;)

    EDIT: Samozrejme nezadam o ban, ale prolisk. Dik.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Podle me se hladik vyzna a z vlastni zkusenosti vim ze natocit demo trva obcas i 20 minut kdyz to hrac pekne maskuje kazdopadne dnes jsem te potkal na serveru a podle toho jak ssi hral tk se tky vyznas tk treba resil zrovna neco jineho nebo uz tocil..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    myslím že děláš z komára velblouda , dneska jsem taky na pubu dával tři bany najednou ... není to žádná prdel , když musíš mít důkaz...
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  6. #6

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Ten Zip jsem byl já, hladík šel do hry, aby nebyl nápadný ve specu. Nedošlo mu hlášení, nebo ho prostě přehlídl ( jsme jen lidi, to se může stát) Já točil a následně banoval. Výsledek byl stejný.
    Kdyby o tom věděl, banoval by stejně jako já.
    e:
    btw: Hladík došel až po mě, takže je možné, že to hlášení mu nedošlo. Já jsem šel za hlášením.

  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Mam pocit, ze v tu dobu jich na serveru bylo totiz jeste vic. Kdyz mi prvni byl podezrelej hned po pripojeni a behem dvou kol co jsem umrel pred nim, pro me byl stoprocentni + druhej byl stoprocentni po 15 sec co jsem se na nej podival nahodou v killcamu. Ban a odkaz na HLTV jakozto admin nelze? I kdyby se zmylil, tak je tu pro detailnejsi prezkoumani jeste unban forum.

    Kdyby to bylo kdovijak zapeklity, tak se o tom nezminim. Jen mi zrovna prislo, ze overeni cheatu je v techto pripadech otazka jednoho kola (hladik za dobu co jsem tam byl ani nesel do spectu), a ze admin, kterej banuje lidi co ho zrovna flashnuli, nebo vystartcampili, zatimco proti cheatu neudela zhola nic, ma ty prava tak akorat sam pro sebe. ;]

    A ted necht shorim v plamenech.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Montty, dik za vysvetleni. Jen proste kdyz reportujes a pak uvidis na serveru admina co dava ban za demenci.... to je facepalm. :)

    Kazdopadne bych byl pro maximalni zjednoduseni banovani pro adminy. Kdysi mi na serveru napsal typek, ze se mi omlouva ze jeho podezreni muze byt neopravnene, ale ze u me prave vytvoril screenshot a jestli ho do 5 min neuploadnu, tak mam ban. Tim jen rikam, ze to lze a bylo by to idealni pro nerozhodne pripady. Taky nemam nic proti jakemusi preventivnejsimu banovani a nasledne pripadnemu dukladnejsimu prezkoumavani unban requestu, protoze mnohdy opravdu neni potreba spectovat dyl nez 20 sec aby mel clovek jasno.

    EDIT: sorry, jasne, priste do editu :)
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  9. #9

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Citovat Původně založeno :moqq Zobrazit příspěvky
    Montty, dik za vysvetleni. Jen proste kdyz reportujes a pak uvidis na serveru admina co dava ban za demenci.... to je facepalm. :)

    Kazdopadne bych byl pro maximalni zjednoduseni banovani pro adminy. Kdysi mi na serveru napsal typek, ze se mi omlouva ze jeho podezreni muze byt neopravnene, ale ze u me prave vytvoril screenshot a jestli ho do 5 min neuploadnu, tak mam ban. Tim jen rikam, ze to lze a bylo by to idealni pro nerozhodne pripady. Taky nemam nic proti jakemusi preventivnejsimu banovani a nasledne pripadnemu dukladnejsimu prezkoumavani unban requestu, protoze mnohdy opravdu neni potreba spectovat dyl nez 20 sec aby mel clovek jasno.

    EDIT: sorry, jasne, priste do editu :)
    Screen není 100%ní, dá se upravit a některé haxy se na něm nedají poznat a vzpadá to jako normální. Pak se to těžko dokazuje. Admini nebudou banovat, pokud nemají opravdu jistotu. Třeba tento hráč, hrál 5 kol hůř než moje babička, ale já si počkal a v posledním kole 3 jasné znaky wh. HLTV demo se dá použít, ale při VIP, nebo admin ESP se to lepe dokazuje. Bylo to jen nedorozumění. Hladík nevěděl o hlášení a náhodou se ukázal na serveru, kde byl cheat. Jinak ve specu ty jako hráč nemusíš admina vidět. My na to máme fígl ;-)
    Pokud je to vše, tak bych to locknul, teda jestli souhlasíš.

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Citovat Původně založeno :moqq Zobrazit příspěvky
    Montty, dik za vysvetleni. Jen proste kdyz reportujes a pak uvidis na serveru admina co dava ban za demenci.... to je facepalm. :)

    Kazdopadne bych byl pro maximalni zjednoduseni banovani pro adminy. Kdysi mi na serveru napsal typek, ze se mi omlouva ze jeho podezreni muze byt neopravnene, ale ze u me prave vytvoril screenshot a jestli ho do 5 min neuploadnu, tak mam ban. Tim jen rikam, ze to lze a bylo by to idealni pro nerozhodne pripady. Taky nemam nic proti jakemusi preventivnejsimu banovani a nasledne pripadnemu dukladnejsimu prezkoumavani unban requestu, protoze mnohdy opravdu neni potreba spectovat dyl nez 20 sec aby mel clovek jasno.

    EDIT: sorry, jasne, priste do editu :)
    Jasno môže mať, ale treba mať jasný dôkaz.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Jasne, Montty. Lock. Asi jsem byl vcera nejakej uz vypruzenej ;]
    Ten wh hral jako lama, ale celkem jasne kopiroval crossem pohyb hracu za zdi. Je dobre, ze mate admin esp.

    Jinak by bylo uzasne, kdybyste mohli dat nejak vedet hraci ktery reportoval, ze uz jste na serveru a sledujete (vim ze muzete whispnout). Jinak je cekani frustrujici a clovek nevi, jestli ma spamovat ! dal.

    + pripojim omluvu hladikovi, stane se ;]

    EDIT: Charon+Montty - HLTV muze byt nedostacujici jen v nekterych pripadech no-recoilu. Chapu, ze z hlediska pohodlnosti je fajn tam mit barevny cary z amx, ale stejne je na prohlizeni dem potreba instalace s wh/esp, ne? :)
    Naposledy upraveno :moqq; 26-09-12 v 09:14.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Citovat Původně založeno :moqq Zobrazit příspěvky
    Jasne, Montty. Lock. Asi jsem byl vcera nejakej uz vypruzenej ;]
    Ten wh hral jako lama, ale celkem jasne kopiroval crossem pohyb hracu za zdi. Je dobre, ze mate admin esp.

    Jinak by bylo uzasne, kdybyste mohli dat nejak vedet hraci ktery reportoval, ze uz jste na serveru a sledujete (vim ze muzete whispnout). Jinak je cekani frustrujici a clovek nevi, jestli ma spamovat ! dal.

    + pripojim omluvu hladikovi, stane se ;]

    EDIT: Charon+Montty - HLTV muze byt nedostacujici jen v nekterych pripadech no-recoilu. Chapu, ze z hlediska pohodlnosti je fajn tam mit barevny cary z amx, ale stejne je na prohlizeni dem potreba instalace s wh/esp, ne? :)
    Ja skôr pri hltv vidím problém v tom, že nie je všade. (ja osobne už ani neviem kde vôbec je )

    To by bolo super.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Odpověď: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Může se dát jako povinost, aby admin po příchodu na server napsal přes amx_psay, to zvládne každý.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Já přes psay píšu furt a polovina lidí si toho ani nevšimne a spamuje dál ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #15

    Re: Odpověď: Chybi mi tu kategorie hlaseni adminu

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Já přes psay píšu furt a polovina lidí si toho ani nevšimne a spamuje dál ..
    Přesně Jerry, jdu na volání ohledně wh, kde hráč neuvedl nick hráče, kterej cheatuje. Píšu mu přes psay asi 30x za kolo a on nic... Co pak chceš psát? Nebo on ti napíše přes chat jeho nick i přes to, že mu píšeš, ať mi píše přes !, to je pak na zabití... Jen dojdu, on mi písne nick a cheater se leavne... Pokud můžete, dejte si někoho nebo all adminy do steam přátel a pište klidně přes steam, mě to nevadí, pokud jsem online, přijdu téměř pokaždé. Spousta z Vás, co mě znají to ví.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •