Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Přehnaný damage snipera.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    7

    Přehnaný damage snipera.

    Ahoj, takže píšu sem proto, že class sniper má fakt přehnaný damage - 1 shot=1 kill... Já hraju třeba za commando a když už se k němu dostanu, tak vytáhne deagle a je to skoro jako commando vs commando jen má navíc to AWP kterým mě sundá 1 ranou. Myslím, že by se ten damage měl aspoň trochu omezit třeba o 20% nebo mu aspoň sebrat deagle a nechat jen tu základní pistoli USP/glock a nebo zrušit tu šanci s knifem 1/2 na okamžité zabití.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Přehnaný damage snipera.

    Blbost, někdo tady zapomněl že commando je o proti sniperovi naspeedovaný jak sviňa.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    7

    Re: Přehnaný damage snipera.

    No možná je commando naspeedovaný, ale nemyslím to jen u commanda třeba většina ostatních classu je proti sniperovi na tom dost špatně. A jinak i když má commando tak velký speed, tak není až tak těžkého trefit, aby to fakt bylo až tak těžké musel by být rychlý jako furien a to se dělá dost těžko... Asi takhle - Sniper má navíc AWP a commando má navíc speed, ale ten speed není takový aby se commando nedalo trefit a když stačí jen 1 rána z AWP (když si commando místo speedu dělá HP tak 2 rány ale pak je ještě snažší k trefení) a commando končí. A to byl jen příklad u commanda za snipera sem nehrál jen občas jak dostanu item AWP sniper tak si sám zkouším jak je to lehký a není na tom trefování vůbec nic těžkého.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Přehnaný damage snipera.

    Teda nejsem si teď jistej,myslím že to sou rangerky,ty když má commando tak je těžký trefit i normal puškama.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Přehnaný damage snipera.

    To je uplna blbost, nauc sa bhop s commandom a aj sharpshooter bude mat problem trafit
    btw. mam 180hp a 50 sily, prezijem 1 shoot s awp a este mi ostane 50hp, ja za snipera mam velky problem trafit commando

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Přehnaný damage snipera.

    Protector sa mi zdá byť dosť oslabený, ostatné class sú vyrovnané.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    7

    Re: Přehnaný damage snipera.

    Říkám, nemyslím to jen u commanda ostatní pomalý classy sou mnohem snadnější cíl, ale když máš na serveru třetinu a víc lidí s AWP, tak všem těm sniperům ve směs camperům je těžký se vyrovnat... Za commanda mám tak když se mi daří třeba 250 dmg za 1 kolo a to zabiju třeba jen 1-2 lidi, kdežto sniper má naprosto běžně 500 dmg za kolo a zabije aspoň 2 lidi a více. Jo jinak mam 140 hp a zabije mě na 1 ránu a když máš 180hp tak tu jednu ránu přežiješ pravda ale 20% co chci aby sniperovi strhli, není půlka jeho damage. Když si vezmeme tak průměrný dmg snipera cca 150 tak - 20% je 120, takže dost classu stejně zabije na 1 ránu, ale na pár z nich bude potřebovat rány 2 a o to mi de, aby to nebylo že jednou ranou někoho hned sundá, ale aby ty lidi proti němu měli větší šanci.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Přehnaný damage snipera.

    na publicoch ta s awp zabije na 1 ranu, samozrjme nie ak dostanes nohu, tak neviem co riesis a s awp nevie hrat kazdy.. je to dobre spravene

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aspir3
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    V hajzlu boooy
    Příspěvky
    154

    Exclamation Odpověď: Přehnaný damage snipera.

    Hele ty tady píšeš že nehraješ za Snipera ale někdy dostaneš AWP sniper a tak zkoušíš.Ale napadlo tě napsat /item? Dočetl by ses třeba toho že "Rána z AWP zabije každého".To je princip itemu AWP sniper.Né že dostaneš AWPčko a to je celé.Takže s AWP sniper sundáš na jednu ránu i někoho s 17829 hp.A když máš třeba Fire supportera tak pokud to neni opravdu skilla (oF/Ginny třeba :)) tak ho rozstřílíš dřív než tě stihne zaměřit...a když skáčeš..no problem.Chce to trénovat,nemusíš ničit hru lepším abys to dával......A deagle?No a co commando s nim taky někoho sundá přes pulku mapy a lidi na to "FART"
    Naposledy upraveno Aspir3; 12-10-12 v 18:26. Důvod: Sem nedal konec

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •