Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 43

Téma: Trochu zmena Jailbreaku

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Snow
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    17

    Trochu zmena Jailbreaku

    Ahojte ,
    Neviem ako podľa vas ale ja si myslim , že jb ide dolu vodou spešl a admini už nevladzu a deti si tvoria svoje zákony. ( kto neveri nech si pozrie komentare v Ejovej žiadosti ) . Podľa mňa takýmto tempom sa to bude iba zhoršovať , lebo ked prestanu hrať spešl a admini ( pričom v sučasnosti je to zazrak vidieť niekoho z nich na serveri) , tak to už nebude mať cenu treba to vyriešiť čim najskôr. Môj navrch dať spešlom možnosť dať ban na hodinu , pretože som už bol svedkom ako jeden spešl ddal do spectu hrača a ten sa mu tam vysmial do oči a nič viac nemohol robiť admin. Konečne prijať niakych spešlov za adminov lebo v sučasnosti je zazrak vidieť admina , ktorý by strotil tie deti. Aspoň 3 nový admini. Alebo dajte aj vy niaky navrch hlavne nech to nieje , tak ako je to teraz...

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Můj návrh - zrušit džejlbrejk.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Citovat Původně založeno Snow Zobrazit příspěvky
    Ahojte ,
    Neviem ako podľa vas ale ja si myslim , že jb ide dolu vodou spešl a admini už nevladzu a deti si tvoria svoje zákony. ( kto neveri nech si pozrie komentare v Ejovej žiadosti ) . Podľa mňa takýmto tempom sa to bude iba zhoršovať , lebo ked prestanu hrať spešl a admini ( pričom v sučasnosti je to zazrak vidieť niekoho z nich na serveri) , tak to už nebude mať cenu treba to vyriešiť čim najskôr. Môj navrch dať spešlom možnosť dať ban na hodinu , pretože som už bol svedkom ako jeden spešl ddal do spectu hrača a ten sa mu tam vysmial do oči a nič viac nemohol robiť admin. Konečne prijať niakych spešlov za adminov lebo v sučasnosti je zazrak vidieť admina , ktorý by strotil tie deti. Aspoň 3 nový admini. Alebo dajte aj vy niaky navrch hlavne nech to nieje , tak ako je to teraz...
    Kruta Realita.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele vydle
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Pelhřimov
    Příspěvky
    109

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    lepsi to nikdy nebude dokud tam budou hrat deti zvykej si :)

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Citovat Původně založeno Prasacko Zobrazit příspěvky
    Kruta Realita.
    Prasacko i ty tam děláš někdy veliké hovadiny, neříkám někdy se zasmeju, ale někdy je to až moc! Nic ve zlým..

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Qip
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    86

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Všichni tam dělaj hovadiny, to k tomu prostě patří. Pravda je, že JB už nikdy nebude co býval, "kidi" tvoří asi 2/3 všech hráčů a to se pak nedá. S tím banem na hodinu úplně souhlasím, přeci jen, když už jsou spešl, měli by na to mít rozum. Mě třeba nejvíc dostane, když si tam po týdnu přijdu a nějakej 11-ti letej kid tam na mě začne řvát "hej ty kyp máš mikráák? Promluv nebo ban!!" To jsem se jednou tak smál, až jsem se praštil hlavou o stůl.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Trochu zmena Jailbreaku

    Tak tam přivedte starší hráče já nijak neomezím že tam budou chodit hráči starší 14 let.
    Když se někdo pustí do spešla stačí mě hodit textový záznam a já mu něco provedu.
    A založením dalších 30 emo threadu nic nevymyslíte..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    S tím banem na hodku jsem pro..

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele D!!!!n3r [MaMLas] :x
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Košice/ Slovensko
    Příspěvky
    698

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Zrušiť Jail... učrite nie

  10. #10
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Nehrajte jail.Venujte sa naozaj dôležitým záležitostiam

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Odpověď: Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Citovat Původně založeno kNAz Zobrazit příspěvky
    Prasacko i ty tam děláš někdy veliké hovadiny, neříkám někdy se zasmeju, ale někdy je to až moc! Nic ve zlým..
    Ja tam len nakladam smradochom jak je tazoo a spol... Proste to nema uroven, starsi tam nechcu hrat a pocuvat tie upištané decka, kazdeho to prestane baviť dosť rýchlo keď dostáva samý FK potom sa to tam cele spamuje a je to v prdeli.

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Ban na hodinu, asi jo. Ale jde to vůbec?

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Snow
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    17

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Možno.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Trochu zmena Jailbreaku

    Na JB nehraju vůbec, ale co si čtu/slyším stojí někdy za to, jsem pro aby spešl mohli dávat ban na hodinu, ale je potřeba kontrola. Proto bych jim dal možnost zabanovat jednoho hráče max 2x denně, potom nechť to vyřeší admin.

    Taky bych potom poprosil moderatory a Kotla, aby hlídali žádosti o Unban, neboť každý to tam bude psát že dostal ban neprávem. Možná by to chtělo zakázat vkládání témat kde by byl výpis s konzole s hesly: délka banu: 1hodina, server JailBreak, Tím by se to možná hodně zlepšilo.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    3

    Re: Trochu zmena Jailbreaku

    Banned na hodinu? Určitě PRO !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •