Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: CoD:W - Commando

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    26

    CoD:W - Commando

    Takže , tímto vláknem bych chtěl poprosit Kotla o zrušení *slowdownu* u Comand protože když do mě fullouti nějakej sapper,sharschooter nebo i Supporter tak to se totálně nedá :/ nemůžu běžet ani dopředu ani se vrátit takže sem jenom s deaglem/usp/glockem celkem odsouzenej k smrti (samozřejmě někdy se povede kill s touto trojicí zbraní ale to ji musím mít přehozenou už dříve a ne až do mě začne střílet a já pomalu stojím na místě).
    - Prosím o vyjádření :)

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: CoD:W - Commando

    Proti, když si to krásně prokličkuješ tak nemá šanci. Commando je spíš pro ty, co mají rádi rychlost, a baví je to. Máš jinak další classy, za které můžeš hrát.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Spon.erko
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Spawn
    Příspěvky
    119

    Re: CoD:W - Commando

    Souhlas s Milkem ...

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: CoD:W - Commando

    Citovat Původně založeno Frezzik Zobrazit příspěvky
    Takže , tímto vláknem bych chtěl poprosit Kotla o zrušení *slowdownu* u Comand protože když do mě fullouti nějakej sapper,sharschooter nebo i Supporter tak to se totálně nedá :/ nemůžu běžet ani dopředu ani se vrátit takže sem jenom s deaglem/usp/glockem celkem odsouzenej k smrti (samozřejmě někdy se povede kill s touto trojicí zbraní ale to ji musím mít přehozenou už dříve a ne až do mě začne střílet a já pomalu stojím na místě).
    - Prosím o vyjádření :)
    A mando bude nesmrtelný :D :D, ale možná item na snížení slowdownu by se šikl
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  5. #5
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: CoD:W - Commando

    Citovat Původně založeno Frezzik Zobrazit příspěvky
    Takže , tímto vláknem bych chtěl poprosit Kotla o zrušení *slowdownu* u Comand protože když do mě fullouti nějakej sapper,sharschooter nebo i Supporter tak to se totálně nedá :/ nemůžu běžet ani dopředu ani se vrátit takže sem jenom s deaglem/usp/glockem celkem odsouzenej k smrti (samozřejmě někdy se povede kill s touto trojicí zbraní ale to ji musím mít přehozenou už dříve a ne až do mě začne střílet a já pomalu stojím na místě).
    - Prosím o vyjádření :)
    Čo chceš spraviť z commanda furiena so skenerom HP a no-slowdown?
    Skôr ako povedal Knox, dať nejaký item.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    26

    Re: CoD:W - Commando

    :D furiena přímo ne ale když tě někdo trefí do hrudi tak tě to zasekne a stratíš rychlost a nebo je tu to reálnější řešení a tím je item na smazání SD :)
    ( a Milku právě že mě to za komando baví , tak se ho snažím zlepšit :D)

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: Re: CoD:W - Commando

    Citovat Původně založeno Frezzik Zobrazit příspěvky
    ( a Milku právě že mě to za komando baví , tak se ho snažím zlepšit :D)
    Spíš ho udělat neporazitelným. :) no slowdown by byl až moc, dneska sem si vzal commanda a docela mi to šlo, tak říkám, ať to tak zůstane, jak to je. :P
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  8. #8
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Re: CoD:W - Commando

    Citovat Původně založeno Frezzik Zobrazit příspěvky
    :D furiena přímo ne ale když tě někdo trefí do hrudi tak tě to zasekne a stratíš rychlost a nebo je tu to reálnější řešení a tím je item na smazání SD :)
    ( a Milku právě že mě to za komando baví , tak se ho snažím zlepšit :D)
    tak predstav si že commando kempi za debnu a niekto pôjde a nabehne naň tak nema šancu keď bude mať no-slowdown.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    26

    Re: CoD:W - Commando

    Tak tohle je ubohost kempit s komandem :) a vůbec kempit s jakoukoliv classou.
    Byl to můj názor ale ten item který by odebral slowdown bych opravdu chtěl , protože když jde někdo s automatem (P90,M4a1,Mp5) tak to fakt nejde proběhnout a zalíst někam za roh a počkat až vyběhne protihráč mi přijde smutný až trapný.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •