Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 48

Téma: Gameplay

  1. #31
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Gameplay

    měl bych návrh: Bylo by dobré kdyby se tam dal větší max. počet hráčů. Je to skvělý server takže je věčně plný. Proto by se ten max. počet mohl zvýšit

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: Gameplay

    A chtělo by to výběr z 10 itemú například, 5 je málo.

  3. #33
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Gameplay

    5 mi přijde dost, v základu byl jen 1. Jde o to, že musíš vymyslet nejlepší úkryt s modely, které máš a samozřejmě to není jednoduché. Pokud máš opravdu nevhodné modely, tak můžeš zkusit utíkat. Máš výhodu, že tě nezpomalují kulky.
    Přidal jsem další modely, takže jich je 170. Všechny mapy jsem ozkoušel a jsou hratelné.
    Scout se teď nabíjí rychleji. Za zásah neztrácíte hp. Ještě tam jsou nějaké bugy na spawnu.

  4. #34
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Re: Odpověď: Gameplay

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    5 mi přijde dost, v základu byl jen 1. Jde o to, že musíš vymyslet nejlepší úkryt s modely, které máš a samozřejmě to není jednoduché. Pokud máš opravdu nevhodné modely, tak můžeš zkusit utíkat. Máš výhodu, že tě nezpomalují kulky.
    Přidal jsem další modely, takže jich je 170. Všechny mapy jsem ozkoušel a jsou hratelné.
    Scout se teď nabíjí rychleji. Za zásah neztrácíte hp. Ještě tam jsou nějaké bugy na spawnu.
    Chápu to dobře,tak když střílím,nebude mi to ubírat Hp? A ještě jedna věc,čas na kolo stačí tak 2. minuty,zbytečně moc dlouho ne,ať si zahrajem co nejvíc.

  5. #35
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Gameplay

    5 modelů jasný no, ale když chytneš 3x strom 1x pračku a 1x šutr tak co ti zbejvá na mapách jako je office je to peklo.

  6. #36
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Gameplay

    Office tam ti to je nanič, ale šuter alebo debna na desert tak to je niečo iné ťa nenájdu vôbec.

  7. #37
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Gameplay

    Nemohli by sa tam dať aj HNS mapy? Myslím že niekedy to bolo tak, že na HNS som sa mohol premieňať a tie mapy tam celkom sedia

  8. #38
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Gameplay

    Moc se s tim skakat neda. Nevis, kde presne stojis. Nektery modely nemaji stred tam, kde by se dal predpokladat.

  9. #39
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Gameplay

    Neskusil by si aspon 1 mapu? :D

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Gameplay

    Kotle, a nepřidáš tam funkci přepínání mezi pohledu z třetí a první osoby při tom, když si model, potom by bylo možné dát hns mapy.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  11. #41
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    851

    Odpověď: Gameplay

    Navrhuju vrátit z5, že si můžeš vybrat jeden z 5ti modelů, už steží dokážou ct najít všechny Tčka, teď aby se proměňovaly ve více věcí.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  12. #42
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Gameplay

    Téčka vždycky vyhrávají. Tak může to ubírat ta střelba míň životů? Vím že je 5 optimální ale Téčka vždycky vyhrávají tak aby se to víc vyrovnalo

  13. #43
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Gameplay

    Hral jsem tam par hodin, je to vyrovnane. Modely jsem navysil, protoze ct casteji vyhravali. VIP maji 4 modely navic.

  14. #44
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Gameplay

    niektori dnes bugovali ako ct ten freez na zaciatku, ts sa nemaju ako schovat
    nepridal by si dvojskok aj pre ct? niekedy sa tska zasiju na textury a s plamenometom zmozem tak akurat h...o
    Naposledy upraveno Kazki; 30-10-12 v 23:50.

  15. #45
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Gameplay

    mě se občas stává že se spawnuju na stejném místě jako jiný hráč a nemůžu se pohnout

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •