Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: zm_anthrax_v2

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    zm_anthrax_v2

    Nazdar pařani. Nudil jsem se, a tak mě napadlo přetvořit nějakou mapu. Původně to mělo být cs_office. U toho mi chyběli textury. Dále to mělo být zm_toxic_house2. Ta je včak chráněna proti dekompilaci. A tak mě napadlo přetvořit zm_anthrax. Koneckonců je to hodně oblíbená mapa, ale je hodně malá a v některých místech se jako zombie nedalo ani hnout. Tak jsem to dekompiloval a nezabralo to ani moc času => Otevřel jsem to, uložil, pustil kompilaci a už to jelo v céesku :D. To se mi ještě nikdy nestalo. Abych moc nezměnil podstatu mapy, používal jsem jen původní kempy (samozřejmě sem je trochu upravil). Celkem je tam 16 kemp a o něco více prostoru... Snad se GREY nebude zlobit x)... (má tam aspoň poděkování)
    Download: http://ulozto.cz/xeYbjkK/zm-anthrax-v2-bsp
    Jo a mapa mi trvala přetvořit cca 4 hodiny... NEW REKORD :D

  2. #2
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: zm_anthrax_v2

    Mě to přijde stejné až na stěnu a podlahu a možná o kousek přesunuté kempíky.
    + Připsal svoje jméno.
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 24-10-12 v 23:11.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Re: zm_anthrax_v2

    Ono to taky téměř stejné je, ale jestli si hrál někdy na zm_anthrax, tak víš, že jako zombie se tam moc nepohneš viz.an.jpg. Nedělal jsem ani moc velké úpravy. Koneckonů je to grEyova mapa a to on by ji měl upravit na jinou verzi. Já jsem ji pouze opravil + něco málo přidal...

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: zm_anthrax_v2

    Mapa sami páči, povodní anthrax je moc mali a nedá sa tam hýbať . Jednoznačne za.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •