Zobrazit výsledek ankety: Co sa hra?

Hlasující
57. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Hra sa Simon.

    12 21.05%
  • Hra sa Zehlicka.

    27 47.37%
  • Nic sa nehra.

    18 31.58%
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Brept

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Brept

    Zahrame si na Simona. Simon hovori vsetky prikazy a zakazy platia. Simon premenovava Simona na Zehlicku. Zehlicka hovori vsetky prikazy a zakazy platia. Zehlicka ukoncuje Simona. Vsetky prikazy a zakazy platia.

    Hlasujte prosim bez toho, aby ste si pozreli vysledky.
    Naposledy upraveno grEy; 02-11-12 v 14:37.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Brept

    Z pohledu pravidel by to mělo být tak, že se hraje pořád Simon, protože se říká, že všechny příkazy musí začínat slovním spojením Simon hovorý/říká... jenže tady řekneš jenom "Simon premenovava Simona na Zehlicku" a ne "Simon říká, že se přejmenovává na Žehličku".
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Brept

    Nemusí řikat simon se přejmenovavá na žehličku, ale simon přejmenovává simona na žehličku. Dal mfk

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Brept

    Nechal zit tych, co si mysleli, ze sa nehra nic a ostatnych zabil...

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Brept

    Hrozne vtipne, ked ta to nezaujima, tak sa do toho neser, nikto ta to nenuti citat.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Brept

    Podle mě se hraje žehlička.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Re: Brept

    Myslím,že máš na mysli dneska mě. Tak abych to ujasnil co jsem řekl:
    Zahrajeme si na simona,simon říká všechny příkazy a zákazy platí. Simon přejmenovává simona na veverku,veverka říká všechny příkazy a zákazy platí.
    Pak jsem řekl,kdo si myslí,že se hraje veverka ať jde na tuhle boční stěnu,kdo si myslí,že se hraje simon ať jde na tu druhou boční stěnu,kdo si myslí,že se nehraje nic,ať jde na červeno bílou čáru,nikdo nezůstane u zadní stěny. Pak jsem zabil všechny co se pohli,protože jsem začal dávat příkazy,bez toho aby to řekla veverka, jedinej spešl Hectssssss to pochopil,odkoukal jsem to tady na Jb od jednoho hráče,a moc se mi to zalíbilo.
    Pokud uznáte za vhodné,že jsem dal MFK,tak si trest odpykám,pokud mi dáte za pravdu,tak vám děkuju,ale už to dávat nebudu,protože se většinou zbavím všech lidí,tímto se omlouvám za zkaženou hru,nashle.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Brept

    Citovat Původně založeno *srsen* Zobrazit příspěvky
    Myslím,že máš na mysli dneska mě. Tak abych to ujasnil co jsem řekl:
    Zahrajeme si na simona,simon říká všechny příkazy a zákazy platí. Simon přejmenovává simona na veverku,veverka říká všechny příkazy a zákazy platí.
    Pak jsem řekl,kdo si myslí,že se hraje veverka ať jde na tuhle boční stěnu,kdo si myslí,že se hraje simon ať jde na tu druhou boční stěnu,kdo si myslí,že se nehraje nic,ať jde na červeno bílou čáru,nikdo nezůstane u zadní stěny. Pak jsem zabil všechny co se pohli,protože jsem začal dávat příkazy,bez toho aby to řekla veverka, jedinej spešl Hectssssss to pochopil,odkoukal jsem to tady na Jb od jednoho hráče,a moc se mi to zalíbilo.
    Pokud uznáte za vhodné,že jsem dal MFK,tak si trest odpykám,pokud mi dáte za pravdu,tak vám děkuju,ale už to dávat nebudu,protože se většinou zbavím všech lidí,tímto se omlouvám za zkaženou hru,nashle.
    Jestli je to tak, jak říkáš, tak to potom měli dostat kill, protože se hrál Simon a neříkalo se nic.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Brept

    Este si zabudol, ze si povedal:
    Veverka ukoncuje Simona. Vsetky prikazy a zakazy platia.
    Ked som sa ta spytal, preco si ma zabil, tak si mi to argumentoval tym, ze si ukoncil Simona a tym padom aj Veverku.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Re: Brept

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Este si zabudol, ze si povedal:
    Veverka ukoncuje Simona. Vsetky prikazy a zakazy platia.
    Ked som sa ta spytal, preco si ma zabil, tak si mi to argumentoval tym, ze si ukoncil Simona a tym padom aj Veverku.
    Počkej,počkej, já jsem ti řekl,že jsem řekl ukončuju veverku,všechny příkazy a zákazy platí,tím pádem se už nic nehrálo,z důvodu,že když hraju simona a přejmenuju ho,tak je vlastně přejmenovanej,takže ukončím přejemenovanou veverku,a už se nic nehraje.
    Hra na simona je prostě jediná, zahrajeme si na simona všechny příkazy a zákazy platí. Simon přejmenovává simona na veverku,veverka říká všechny příkazy a zákazy platí, pak když ukončuju (veverku) říkám, veverka ukončuje veverku,všechny příkazy a zákazy platí, já jsem si myslel,že už se dál nic nehrálo,ale pokud máte vy pravdu,nemám problém zajít na server s JB adminem aby mi udělil 3 týdenní ban za MFK,který sem ani nedal,protože těch 7 lidí sem zabil podle toho co sem psal v prvním postu.
    Ale asi máte pravdu,tak se omlouvám všem,kterým jsem způsobil kill na Jailbreak serveru,a i vám na forum,kdyby něco napište mi to do Pmky,a zde už to můžete locknout.
    Přeju hezkej den.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Brept

    Predtym si pisal, ze sa hrala veverka a teraz pises, ze sa nehralo nic, tak co vlastne?

  12. #12
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Brept

    Chtel bych mit vase problemy.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Qip
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    86

    Re: Brept

    Tak co řešíte? Prostě zakažte přejmenovávání simona na jiná jména a je po problému.

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Brept

    Citovat Původně založeno Qip Zobrazit příspěvky
    Tak co řešíte? Prostě zakažte přejmenovávání simona na jiná jména a je po problému.
    Som Za. Často nesldujem poriadne čo kto hovorí a potom neviem čo sa deje, keď to niekto premenuje 100 krát. Každý si myslí, že má pravdu a namiesto zábavy tam vznikajú nervy, lebo zostanú 2 t z 24... Zbytočné zbavovanie sa Tčiek. Šak niekedy sám Sim on nevie čo povedal.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: Brept

    Teda nechci se vychloubat ale srsen asi myslel me tohle jsem u nikoho nevidel a prislo mi ze kdyz to budu mlit rychle tak je zmatu,napis jestli sem to byl ja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •